mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:32:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 470633 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nikar
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 38


« Odgovor #15 : ponedeljek, 17.03.2003 : 10:38:58 »

Oj!
Jaz sem tudi bolj med mladimi, doma pa mam zlatega prinašalca z rodovnikom, ki ga ne raztavljam. Je bolj hišni pes moj prijatelj. Pravzaprav je Bon v soboto dopolnil eno leto.
Kdaj ste pa dobili prvega psa? Jaz pred enim letom.
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #16 : ponedeljek, 17.03.2003 : 11:39:44 »

živjo!
moja mami jih je imela že prej,svojga prvega psa pa sem dobila pred 5 leti.in kok si star nikar?


lp daša
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #17 : ponedeljek, 17.03.2003 : 14:18:15 »

No pa da se še jaz malo oglasim, ko sem tudi med bolj mladimi  Cheesy
Čez 9 dni bom stara 17, imam pa dva goldna.
Sicer ju ne razstavljam, se ukvarjam pa z reševanjem.

lp, eva
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #18 : ponedeljek, 17.03.2003 : 14:29:27 »

No me veseli dasa a si ti v jh ali ne?
Nikar mislim da si nov/a na netu?jaz osebno ko sm bila stara 7 let sm dobila mojega prvega psa in ta je bil pon sicer sem mela druzinskega psa eno leto prej novofundlandca in zdaj ko sem stara 13 let imamo pa kar 4 pse in to so 3-je novofundlandci in 1 pon(poljski nizinski ovcar)!Jaz sm pri jh kaj pa ti nikar bos rastavljal/a svojega psa!In bi sel/a v jh?


lp pon-danaja
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #19 : ponedeljek, 17.03.2003 : 14:32:06 »

Me veseli eva da si se tudi ti oglasila!Jaz bom pa tudi cez 11 dni stara 13 let!

p.s.vse najboljse eva!!!! Grin Cheesy

lp pon-danaja
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #20 : ponedeljek, 17.03.2003 : 18:58:56 »

PoN:ja sem v jh. Letos sem bla najboljsa in zato sem šla na crafts.a delaš kej z svojim pon.Pon kje pa si tekmovala v jh?ker se ne spomnim?A boš v ljubljani bla?

vse najboljše vsem! Smiley :)jaz sem tudi imela pred kratkim rojstni dan.
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #21 : ponedeljek, 17.03.2003 : 19:48:07 »

Hehe pon kar 4 pse imate! Kak fajn!!!!

Ja, js tud želim vse naj naj, predvsem pa veliko veselja s kužki in kar se da izkoristite vsak dan z njimi!

Lp, Eva
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #22 : torek, 18.03.2003 : 13:40:26 »

Ja hvala obema!dasa v ljubljani bo letos, lani pa sem bila skoraj na vseh kjer je bil jh!bila sm celo v vrtojbi!kaj pa ti dasa?jaja eva kar 4 imamo doma!dasa s ponam sm v jh, malo bol pozneje ko bo njufi odrasel in ko ga bomo imeli na rastavah v slo. ga bom mela za jh tako da bo pocas nasa ponka nehala hodit po rastavah in bo njufi zacel!nasa ponka bo stara ze kar 6 let in imava tudi ch. veliko!njufi je pa sele 10 mesecev str tako da bo kmalu tekmoval!imamo potem pa se psicko njufkico ki je stara 2 leti in ima poskodovano tacko tako da tudi se kakih 5 6 mesecev nebo na rastavi!in potem pa se starega njufija ki je str 7 let in ima displazijo!
lp pon-danaja
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #23 : torek, 18.03.2003 : 13:43:46 »

Aja pa se nekaj dasa tudi tebi vse naj naj krdr kol bos imela roj.dan!jaz bo v ljubljani glih 2 dni po mojmu roj. dnevu da se malo pohvalim!!! Cheesy Grin Wink Tongue
Kiss lp pon-danaja
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #24 : torek, 18.03.2003 : 18:18:36 »

Hej!
Jaz pa se malo bolj aktivno ukvarjam z junior handlingom.Stara sem pa 12 let in zaenkrat sem še v mlajši starostni skupini.V Ljubljani bom tekmovala oba dni.Mogoče kdo ve,kdaj bo letošnje državno prvenstvo?Slišala sem,da bo 31. avgusta v Trbovljah.Se je kdo med vami morda prijavil za mladega kinologa leta 2002.Prireditev bo,če se prav spomnim 8.julija.Nas je pa bolj malo mladih tukaj,se mi zdi?
PoN ali ti tekmuješ v junior handlingu,mogoče te poznam,dase se že spomnim,mislim,da je ona "favoritka" na večini pasjih razstav.Drži??
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #25 : torek, 18.03.2003 : 18:20:47 »

dasa nekaj sem te pozabila vprašat:Kako je bilo na cruftsu??Ko se boš oglasila odgovori,se ti naj pa ne mudi.Me zelo zanima kako je bilo tam,to je moja največja želja,da bi šla na crufts,ampak mogoče čez nekaj let
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #26 : torek, 18.03.2003 : 19:28:36 »

Daša, potem si ti isti letnik, kot Eva in jaz (86)? Kam pa hodiš (šola)? No, lepo, sej nas je kar nekaj.  Grin Jaz bom v nedeljo najbrž v lj. na razstavi, pa upam, da se kaj vidimo. Bom imela priponko.  Grin
Lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #27 : torek, 18.03.2003 : 20:17:32 »

PoN: bom bla bolj pozorna in upam pa se bova vidle(pa tudi vstali da se bomo vidal) na ljubljanski razstavi.Ja bla sem v vrtojbi oba dva dneva.
Liza:državno prvenstvo bo na trboveljski razstavi in sekcija se bo potrudila dobiti tujega sodnika.Kar se pa podelitve tiče pa bo najvrjetnejše 8.julija.Če ma kdo kašno idejo glede programa mi lahko javi.Pa nemaram bit favoritka.Ampak se potrudim po svojih najboljših močeh.Na crafts je blo ful ful dober. Nastopal je 32 držav iz celega sveta tudi iz japonske in severne koreje.Tekmovanje imaš v nedeljo,ker so sodniki z zelo malo znanja jh.V petek pa je predstavitev tekmovalcev ter večerja potem pa še zabava.Če te pa še kej zanima me pa ker vpraši.
Z veliko trdega dela in upam da z uspešnim sodelovanjem z pedigrejem pa boš šla. Smiley Smiley
Tara:Hodem na gimnazijo Šentvid ampak 3 letnik, kaj pa ti?

lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #28 : torek, 18.03.2003 : 20:33:12 »

Živjo!

Tud jaz sem med mladimi (15 let) ampak na žalost nimam psa Cry, na rastavo pa pridem v nedeljo Smiley
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #29 : torek, 18.03.2003 : 21:37:39 »

Žvjo!

Nadja: kako to da nimaš psa?

lp
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines