mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:24:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 249 250 251 252 253 [254] 255 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 470572 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pepi13
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 69


« Odgovor #3795 : torek, 06.09.2011 : 07:39:20 »

No pa ,da še jaz nekaj napišem. Tekma je bila super , tekmovalke so prikazale res dober JH , razočaran pa sem nad sodnikom v finalu . Verjetno ste vsi videli njegove napak . Ne vem zakaj so napisana pravila Komisije za JH , če pa jih tuji sodniki pri nas sploh ne upoštevajo - nekaj podobnega kot ,da nebi poznal standarda pasme , ki bi jo sodil. Upam ,da bo na naslednji tekmi korektno sojenje z pravili ,ki jih imamo v Sloveniji in po katerih se tudi odvijajo vsi treningi in tečaji naših tekmovalk, ki so res na visokem nivoju JH v svetu - to kažejo tudi rezultati, ki jih naše tekmovalke dosegajo na vseh tekmovanjih JH , ki se jih udeležijo.
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3796 : nedelja, 02.10.2011 : 18:26:12 »

Pa je še ena tekma za mano, tudi tokrat ne ravno uspešna... Imela sem borderko Lynn  ki mi je kar lepo delala, sem si malo pomagala s hrano. Je pa sodnica (italijanka jolanda furiosi vandoni) dala vsakemu gor-dol in  krog. In ko je dala krog je samo nekaj zamahnila z roko in jaz sem mislila da moraš iti ob ograji nazaj v vrsto, ne pa kot lik. In to sem tudi naredila. In na koncu sem bila peta. Prve 2 tekmovalke so se mi zdele res dobre, tisti fantek ki je bil tretji pa so mu starši iz publike ves čas kričali kaj naj dela. Pa čestitke vsem tekmovalkam!
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3797 : ponedeljek, 03.10.2011 : 22:42:46 »

Kakšni pa so bili rezultati v starejši skupini JH?
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3798 : torek, 04.10.2011 : 13:05:36 »

Jaz vem samo da je zmagala Ula, drugo pa ne...
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #3799 : torek, 04.10.2011 : 19:58:18 »

Airedale, saj bo vedno boljše! Predvsem se mi zdi da si preveč živčna v ringu. Smiley Res, čimbolj se sprosti in delaj z veseljem! Potem bo tudi kuža s tabo bolj sproščen in bosta skupaj zgledala kot en popolni par. Prideš v Vrtojbo ali pa Celje?

Ja jaz sem oba dneva zmagala drugače pa še ostalo:
Sobota:
1. Ula Rozman
2. Hana Žargi
3. Anja Gorjanc

Nedelja:
1. Ula Rozman
2. Anja Gorjanc
3. Hana Žargi
4. Neža Jereb

Čestitke vsem ostalim, razstava je bila prav lepa in zelo se veselim naslenjega Kopra! Cheesy

Lp, Ula
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3800 : sreda, 05.10.2011 : 11:52:48 »

 Grin V vrtojbo pridem en dan sigurno, v celje pa verjetno ne. Jaz vem da sem živčna pa ne morem pomagati, se bom poskusila bolj sprostit naslednjič pa se ne brigat za nič drugega. Undecided Meni je bila tudi lepa razstava, pa še blizu. V vrtojbi bo šla verjetno še prijateljica prvič pa se bova obe lovili tam Cheesy Cheesy... Pa čestitke za dve zmagi! Saj priboljški so v jh-ju dovoljeni? Ker jaz sem dajala psički kakega ko sodnica ni bila najbolj pozorna ker mi ni hotela hodit.  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3801 : petek, 07.10.2011 : 00:16:46 »

Ula, čestitke za dva uspeha Smiley, kako je bilo pa v SH, a tam sploh kdo tekmuje?
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #3802 : sobota, 08.10.2011 : 19:31:26 »

Airedale: ja priboljši so dovoljeni, vendar čim manj. Smiley Ja, najboljše jih je tako dati takrat ko sodnik ni pozoren na tebe, da ti slučajno ne zbije pik zaradi tega. Smiley

Hvala obema!   Cheesy

Lynn v SHju je tako..tu pa tam kdo pride Smiley npr. v soboto je bila edina italijanka Martina Piva, ki je včasih tekmovala v JH-ju, v nedeljo pa samo moja sestra. Čeprav po navadi so tak dve ali tri. Smiley Vse čakajo, kdaj bo še kaj konkurence iz tvoje strani Wink Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3803 : nedelja, 09.10.2011 : 02:18:12 »

Aha, ja, hm, upam da se kdaj upogumim...  Smiley Cheesy

Čeprav doma s Poppyjem malo vadiva like, tako iz veselja le... Smiley mi pa je handling res zelo všeč. Cheesy Cheesy

Saj vedno rada pridem gledat vas v JH samo tokrat nisem imela časa ker sva pač s Poppyjem tekmovala, saj like se mi zdi da znam ok, samo pri menjavi rok se vedno lovim, haha. Cheesy Wink

A so vsako leto tečaji, tako ponovilni mislim, jaz letos nisem mogla hodit, ampak bi pa rada šla še kdaj na ta tečaj. Smiley
Logiran
Labradorka333
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #3804 : torek, 25.10.2011 : 13:29:45 »

Jaz že komaj čakam, da grem na tečaj! Cheesy
Pa v Vrtojbo tudi pridem s sošolcem. Smiley
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3805 : petek, 11.11.2011 : 16:42:07 »

Ima kdo kakega psa za posodit? Ker bi šla rada poskusit v Vrtojbo pa tiste ki mi ponavadi da psa ne bo.  Smiley
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3806 : petek, 11.11.2011 : 17:44:05 »

Ima kdo kakega psa za posodit? Ker bi šla rada poskusit v Vrtojbo pa tiste ki mi ponavadi da psa ne bo.  Smiley
Sem že dobila, ni več potrebno.
Logiran
Labradorka333
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #3807 : nedelja, 13.11.2011 : 19:17:10 »

airedale: še enkrat čestitam! Drugič pa še par mest na prej, ne? Cheesy
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #3808 : ponedeljek, 14.11.2011 : 13:56:58 »

Hvala! Čestitam vsem tekmovalkam (in tekmovalcem), posebej Uli ki je zmagala! Kaj pa sploh vpliva na skupno zmago ker sta ponavadi oba super? Me pa veseli da je skupno zmagala mlajša, ker je skoraj vedno starejša pa čeprav so vse dobre!
iz mlajše skupine so rezultati:
1. Katja Benčuk z lhasa apso
2. neka s hrvaške s srednjim šnavcerjem
3. Luka Gajič (?) s kodrom
4. Rebeka Ujčič z višavskim terierjem - jaz!
5. ? ena s cairn terierjem
6. Tjaša Klanac in angleški koker španjel
Mene so prebrali kot Rebeko Vičič pa čeprav sem jim črkovala priimek.
Od starejše pa ne vem točno, zmagala le Ula Rozman, druga Hana Žargi...
Naslednja tekma pa verjetno samostojno tekmovanje decembra če bom uspela prepričat, v celje me verjetno ne bo, potem pa ljubljana (itak ne bom nič dosegla ker jih bo verjetno ogromno).
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #3809 : ponedeljek, 14.11.2011 : 15:52:08 »

Hehehe zdaj se je situacija malo obrnila in je nas starejših vedno manj.. Smiley
Iskrene čestitke vsem! Smiley

Jaz pridem na tekmo, ta vikend smo namreč bili v Belgiji Wink
Logiran
Strani: 1 ... 249 250 251 252 253 [254] 255 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines