mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 04:38:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 470698 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #75 : torek, 15.04.2003 : 18:32:50 »

Ola punce!
A vas lahko nekaj vprašam;
kako ste se navdušile in začele z JH? A mogoče vaši starši razstavljajo?...
Ker jaz sem vedno ''krivila'' svoje starše, ker niso bolj v kinologiji, da nimam nobenih izkušenj z razstavljanjem! Roll Eyes Wink
Aja, pa še to:
kako je to pri JH, a razstavljate svoje pse? Ker sem se zmedla ob temle: ''sej psa se da vedno kaksneg dobiti''
Tnx za odg. Wink Grin

Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #76 : torek, 15.04.2003 : 19:29:36 »

ojla!
jaz sem zacela jh na cacib ljubljani zato ker nisem mela nic za delat ne pa zato ker bi me mami "silila".moja mami ni razst.zato mislim da  to glavni razlog da ti nimas izkusnje.jaz sem se vse sama ucila (z pomocjo tako imenovanih "handlerjev").jaz redko kdaj razstavljam svojega psa ker niso razstavni ampak so za agility zato si vedno sposojam.

lp pa ni problema se kdaj drugic
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #77 : torek, 15.04.2003 : 19:31:19 »

liaz: ne vem lahko da jih je vec pa se ne upajo pisati.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #78 : sreda, 16.04.2003 : 06:27:52 »

Jaz sem pa z JH zacela po prijateljicini "krivdi".Najprej je ona zacela hoditi na pasje razstave s svojo sosedo,potem sem jaz dobila rodovnisko Lizo in se odlo?ila,da obisceva pasjo razstavo.Potem sem poklicala Zeljko Fon,predsednico komisije Otrok in pes,da sva se zmenile,da mi poka?e pravila,spotoma me je ?e intervujala za klub mladi kinolog v reviji Kinolog.Moji starsi so bili bolj proti (in so se vedno,ampak sem bila trmasta in sem si izborila,da sem lahko sla na pasjo razstavo).Potem sem se zacela aktivneje ukvarjati se s drugimi vrstami kinologije in sedaj sva z Lizo zakljucili ispit B,delava tecaj agilitya,zaceli sva z rally obidiencem,hodiva na pasje razstave in zakljucujeva sampionat.Moram se pa mocno potruditi,da me starsi sploh kam peljejo (dobro da imam dedka,ki me velikokrat kam pelje).Potem je pa z JH zacela se prijateljica,potem pa se ena...bos videla da je super
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #79 : sreda, 16.04.2003 : 08:26:23 »

Vau, punce, ste pa kr pridne kar se tega tice.... Smiley Le tako naprej!
Jaz tudi hodim na razstave, samo sem JH ze prerastla. Je pa moja sestra tolk stara, da glih pase v "taveliko" skupino. Samo ona vedno gre samo gledat na razstavo, da pa bi kdaj vodila nasega psa, pa sploh noce niti slisat. Pravi, da se ona ze ne bo sramotila v javnosti, ker je nas pes kao nic ne uboga. Ampak, koliko sem jo opazovala, se ga pomalem boji. Mi je ful zal, ker se mi zdi to en super hobi, pa se ful novega folka lahko spoznas. A ima katera idejo kako jo prepricati, da bi vsaj poskusila v JH? Pa ji malo pravila predstavit?

LP, Miska
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #80 : sreda, 16.04.2003 : 12:20:12 »

miska: z veseljem ji bo kasna tekmovalka al pa celo tekmovalec razlozil pravila, sam more vprasat.jaz ne vem kako bi jo prepricala. ker men je to vsec in ne vem ce bi lahko samo gledala komi ne cakam drugo leto ko bom mogla nehat.
lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #81 : sreda, 16.04.2003 : 12:25:36 »

miska kaksenga psa pa mate da naj bi bil ne poslusen?
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #82 : sreda, 16.04.2003 : 12:35:20 »

Jaz sem bila šele lani prvič sploh ne kakšni razstavi, tako da še spoznavam takšne zadeve. In tudi sicer sem se s kužki začela intenzivneje ukvarjati pred dvema letoma, ko sem dobila psičko (prej sem se predvsem s konji). Zdej smo pri agilityju (kot sem že napisala) in se razstavljat pač ne moremo. Tudi drugače ne vem, kdo bi me skozi vozil "sem in tja".  :-/ Pač sem edina malo bolj navdušena nad tovrstnimi konjički v družini.  sram
Lp  Kiss
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #83 : sreda, 16.04.2003 : 14:04:51 »

Dasa: imamo resatega foksa, ki pa ni neposlusen, ampak je se bolj pri mladicih (7 mesecev) in je ful razigran. Problem je v tem, da je , ko se je imel se mlecne zobe ful rad obesal na hlace in rokave in ona se ga zdaj malo boji. Pes si je podredil njo in ne ona njega. Se ji prevec smili, da bi ga morala bolj "na trdo primit". Noce niti slisat, da bi sla kdaj v pasjo solo z njim, niti ga ne upa peljat na sprehod, ker jo baje ful vlece. V glavnem, problem je v tem da si je pes podredil njo in ne obratno. Pri ostalih v familji sploh ne poskusi takih fint kot pri njej.
Ce pridete v MB na razstavo bi blo ful fajn, ce bi ji kdo malo pokazal in povedal pravila. Mislim, da bi potem malo spremenila svoj nacin obnasanja do njega.

Lp, Miska
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #84 : sreda, 16.04.2003 : 14:23:07 »

Jaz vem za eno prijateljico,ki ko sem ji omenila JH je ponorela in rekla da ona ne bo sodelovala v tem ........ .In je nisem uspela prepricat!Najboljs je,ce se sam odlocis.
Tara:Jaz se s kinologijo aktivno ukvarjam se manj kot eno leto,ampak ce si dovolj zagrizen vse dosezes!Tudi ce starsi kdaj tezijo in pac ne grem na kaksno razstavo,ampak na drugo pa spet grem...boljse to kot nic!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #85 : sreda, 16.04.2003 : 15:03:17 »

miska:a ce bi ji pa drugega psa za jh najdel a misles da bi bli kej bolj?mislem da nas bo veliko v MB
tara kje treniras agility a bos tudi tekmovala?pa mene mami tudi redko kdaj pelje na rasztave ampak si vedno probam najdet kaksen prevoz.tko ce hoces se vedno da.
jaz se strinjam z PoN

lp
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #86 : sreda, 16.04.2003 : 15:09:57 »

Dasa: po mojem bi morala sam enkrat poskusit, pa da ne bi bila ravno katastrofa na celi crti, pa bi kar hitro "padla not" v JH. Jaz ji hocem sam dopovedat, da psi niso sam zato, da jih doma na kavcu crkljamo. Marsikaj se da pocet z njimi agility, razstave,Jh, rally oobedience,.....
Ne vem, ce bi ji kaksnega psa zrihtal, pa da bi mal vsaj probala in bi ji malo pokazali - po mojem bi ji blo vsec.

Se vidimo v Mb! Jaz 100% pridem, razen ce ne poseze vmes kaksna visja sila.

LP, Miska
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #87 : sreda, 16.04.2003 : 17:56:40 »

Vsem velik srece v Mariboru!Mene tam verjetno ne bo.?e pa mogo?e vseeno pridem se vidimo!
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #88 : četrtek, 17.04.2003 : 07:26:40 »

liza:bomo pa se namesto tebe tekmovali,a prov?
miska:iz kje pa imas foksa?jaz bom v MB sam ne vem se kolko casa bom mela ampak ji lahko z veseljem razlozim.

lp
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #89 : četrtek, 17.04.2003 : 08:28:13 »

Svojega foksa sem pripeljala iz Avstrije. Zakaj?

Lp, Miska
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines