mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:21:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 471054 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #90 : četrtek, 17.04.2003 : 08:31:34 »

miska:sam zanimal me je.hvala
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #91 : četrtek, 17.04.2003 : 17:37:28 »

Vela,dasa!Mogoce se pa vseen vidmo!?
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #92 : petek, 18.04.2003 : 13:26:28 »

ojla!!
malo me ni pa ze mnogo odg.in vprasan!!miska:jaz mislim da enkrat vseno ni greh probat!saj jaz tud nism hotla pa poglej me zdaj vsakic znova se veselim nove razstave in spet da bom lahko sla v jh!strinjam se z daso in vstalim mislim pa tud ce ji bo nekdo enkrat razlozil zakaj in kako potem bo ze bolj navdusena!samo priporocam da je ne silite ker potem sigurno nebo hotela it na nasledno razstavo gledat kaj sele tamovat!moj nasvet NE SILITE JE V TO ce noce pac noce vem pa kako bi ti in vstali zeleli da bi vsaj enkrat ce ne veckrat temovala!!

pa nic zato ce v prvo ne zmaga pa lahko v drugo,tretjo....jaz priznam jezi me "kuhinja"sobnikov ampak tkoo je vsaka stvar ma pa dobre in slabe lastnosti in stvari!

jaz sm zacela z jh na hrusici (leta tocno nevem)!mela sm na rasztavi prijavljeno ponko v kukurenci za bob in potem je mami prasali si zelim iti v jh alnne malo sem premislevala in potem rekla da enkrat vseeno ni greh probat pa res prijavila sem se in kot vsak mislila na zmago ampak v taprovo ni slo pa v tadrugo,.... potem sem se pa navdusila da je kaj in zdaj nesmem skoraj nobene raztave zamudit!in mislim da vseeno tvoja sestrica se bonavdusila ko bo enkrat probala!!ne ubupajte vi in ti seveda tud ampak vseeno je pa ne silit v to ce nezeli nezeli pa kaj tako je niso vsi za to da bi se tako vkvarjali z rastavam!!!

p.s.:jaz v mb sem pri njufijih ali pa pri nemskih dogah ce me bo kdo iskal!!!

lp pon-danaja
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #93 : petek, 18.04.2003 : 14:01:58 »

Ni problem v tem, da bi jo silili. Ampak se mi butasto zdi, da ne bi probala, ce pa itak gre z mano na vsako razstavo, pol pa se ko klop drzi nas. Ko gledamo JH pa se ji dopade, ampak ni dovolj pogumna, da bi poskusila. In potem, ko cakamo na defile pa jamra kako ji je dolgcas. Tak bi vsaj spoznala nove ljudi, pa se naucila bi se lahko kaj poleg.
Vi pa itak lahko ucite se mene o hendlanju, ker sem komaj letos zacela z razstavami in se se bolj zelena kaj se tega tice. Wink

LP, Miska
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #94 : petek, 18.04.2003 : 14:27:59 »

ja sej vem kak je tezko zbrat pogum pa rect zej pa grem!!sej pol k bo pogum dobila in k ji prislo  kri ol bos pa vidla sestrca kdaj greva spet!!!

o handlanju tud jaz bl mal vem sam vseeno mogoce pa bi ti znala pomagad drugace pa glede handlanja povprasi take k se ze dolgo okvarjajo stem in zveseljam ti bodo gotovo pomagali!!!

lp pon-danaja
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #95 : petek, 18.04.2003 : 18:20:11 »

Daša, na prvi strani sem malo napisala, kje treniram agility.  Wink
A greš jutri na tekmo v Ptuj?
Lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #96 : petek, 18.04.2003 : 21:37:16 »

tara:sori ampak sem cisto pozabila.nisi pa povedala kdo te ima ker nobenega iz tega kljuba se nisem vidla delat agility.ja itak da grem kdo bi pa zamudil tekmo iz agility(pa se drzavna je pa kvalifikacije pa baje pride tudi torta). kad pa boš šla ti kej na tekmo?

pon:kaj si to mislena s kunjno?to pa valda ne more biti med mladimi tekmovalci!kaj a ti nimas veliko znanja o jh?zakaj tako misles?te bomo poiskali ko bomo meli cas.


lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #97 : sobota, 19.04.2003 : 10:00:02 »

Tara pa dasa v katerem klubu trenirata agility.Jest sem zaenkrat v Kamniku,zanima me pa kako je se kje drugje,ker tukaj nimam nobenih vrstnikov.Sej drugace je v redu,ampak bi rada zvedla se kej...
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #98 : sobota, 19.04.2003 : 18:56:16 »

Jaz sem začela trenirat agility lani poleti v KD Kočevje, ko so na novo začeli tudi z agilityjem. Zaenkrat smo sami začetniki in še noben ne tekmuje. Torej tekme pridejo na vrsto kasneje.
Liza, kdaj pa ti začneš tekmovat?
Lp
Logiran
Asha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #99 : sobota, 19.04.2003 : 20:02:52 »

Živjo!

Mal sem pozna pa vseeno...meni je ime Katja samo še nimam psa...dobimo ga jeseni enkrat mislim, da okoli septembra in sicer American staffordshire terrierja...komaj čakam Cheesy
Imam pa eno prošnjo...upam da ne zahtevam preveč :-/:
Namreč zelo sem se navdušila nad JH in bi bila zelo zelo vesela če bi mi katera od vas lahko vsaj malo razložila vse tole(pravila,...) Kiss

Pa še nakaj...a katera ve kdaj bo spet kakšna razstava v sloveniji??

najlepša hvala za odgovore Wink
Logiran
Asha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #100 : sobota, 19.04.2003 : 20:05:52 »

Aja, še tole sem pozabila...stara sem 13 let Grin Grin
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #101 : sobota, 19.04.2003 : 20:30:57 »

ojla!
liza:jaz treniram v agility-ilirijain smo dokaj mladi(po starosti)

pia_in_con:se te spomnim sam ne vem v katero starostno skupino naj te dam.a res a prinas bos začela!lepo to pol pa bov lahko se kdaj jh.neki glede crafca je ze bilo napisano v tej temi ce te pa se kej zanima pa ti z veseljem odg.

tara:upam da bose zaceli kmalo tekmovati.

asha:sori ce ti bo zdelo vprasanje malo nesramno ampak a si ti sposobna imeti tako pasmo psa?ce pa te kaj p jh zanoma pa se z kaksno zmeni in mislem da ti bodo(tudi ce men reces sam jaz mam malo casa)z veseljem razlozili.nasledna razstava je cac maribor(11.5 mislem) potem pa cac hrusica pa cacib portorož. in tako naprej


lep pozdrav
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #102 : sobota, 19.04.2003 : 21:20:13 »

ojla!!!

dasa:jaz imam nekaj znanja o jh in tud ce me bo kdo kaj vprasal da bom vedla odgovort bom odgovorila!vi mene kar poiscite ce boste imeli cas!!

lep pozdrav pon-danaja
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #103 : sobota, 19.04.2003 : 21:24:55 »

asha:jaz ti lahko pomagam in ti razlozim pravila,...prva razstava ko je v slo je maribor(11.maja),potem je hrusica(1.juni),...
lp pon-danaja
Logiran
Asha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #104 : nedelja, 20.04.2003 : 14:28:45 »

Ja hvala, o AmStaffih pa vem kar dovolj in sem sposobna imet tega psa z hendlanjem pa ne vem kako je sploh pa se za tega psa nisem odločila za razstave...saj razstavljat se da tudi druge pse ne?No na tem področju sem še malo bolj "zelena" (JH mislim) tako da veliko stvari ne vem...pa vseeno hvala za odgovore Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines