mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:27:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: renčanje med kopanjem
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: renčanje med kopanjem  (Prebrano 4748 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« : petek, 30.12.2005 : 12:26:54 »

Živjo!

naš preljubi kuža karo se med kopanjem spremeni v zverino.  Ko povaha šampan se ritensko umika in kremži, ko ga zmočim, bi me najraje šavsnil, zato ga morama vsaj midve z mamo kopat, ona ga drži, js ga pa kolker hitro se da zmočim, vtrem šampon in sperem z vodo. Mislim, da bo naslednjič potreben nagobčnik, ker ni prijetno ko ti kaže zobe. Pa tudi drugače ni navdušen nad vodo- sploh pa ne če voda šprica ali teče po njemu. Amapk skopat psa 1x letno je nujno, ker se rad valja po tleh. kaj naj naredim Huh  Pes  bo star 11 let in vedno težje ga je skopat.
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #1 : petek, 30.12.2005 : 12:41:17 »

Z vapom Wink

No, ko domac pes name zarenci, avtomatsko dobi en focn. Enkrat sem tolerirala, pa je bil res poseben primer. Pri nas se vse da lepo zmenit, ko pa kdo zarenci, je pa konec lusnega

Pa tvoj je kar precej dominanten ne?
Logiran
tina&Lia
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 42


« Odgovor #2 : petek, 30.12.2005 : 12:56:33 »

moja Lia tudi ne mara, če jo poskušam zmočiti. zaradi tega pa še nikoli ni renčala name ali pa me celo poskušala ugrizniti. bolje zanjo, če ne poskusi( Wink). mor pa biti tale tvoj karo zelo dominanten.

Te je že kdaj ugriznil?
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #3 : petek, 30.12.2005 : 13:07:29 »

Naš Raff (samojed) tudi ne mara kopanja. Moram reči, da se mi zdi dominanten, samo renči pa name ne. Sicer poteka prepričevanje, preden ga spravim v banjo, ko pa je v njej, pa samo žalostno gleda in ne dela prevelikih težav. Mislim, da ob šamponiranju celo uživa. Najtežje ga je spraviti v banjo. To sva reševala na ta način, da sem ga dala kdaj v banjo samo sedet. Brez nadanjega tuširanja. In potem je dobil nagrado. Mogoče bi tudi ti morala kdaj mu dati šampon samo za povohat in potem kakšno salamco, če bo priden. Mogoče je malo prepozno, da bi ga kaj navajali, samo mogoče bo pa delovalo.  Wink
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #4 : petek, 30.12.2005 : 13:30:15 »

karo je zelo dominanten, uff mamo probleme s samci in tujci v hiši, ali pa če so tujci na našem dvorišču on pa v hiši....

Mene je poskusil enkrat ugriznit ( če ne štejem kopanja) in jih je dobil po smrčku, zraven sem se pa zadrla NE...Smo zamudili pri njemu z vzgojo in zgrešili nakup-preprodajalec Angry

Ga bom poskusila navadit z sirčkom in salamami. Glede na to da je on zelo užaljen če ne more sodelovat z nami, obstaja opcija da se vsi skupaj zbašemo pod tuš (poleti, zunaj) in se zabavamo in po tuširanju imamo kosilo- Grin karo je požeruh.

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: renčanje med kopanjem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines