mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:02:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Topljenje dveh vretenc
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Topljenje dveh vretenc  (Prebrano 1687 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
lovedog
novinec
*
Sporočil: 20


« : petek, 06.01.2006 : 14:30:01 »

Sestrin dobermanček Lar je star 10 mescov,en mesec je jokal ko je moral hoditi po stopnicah,in ko je iz ležečega položaja vstal,tako zelo ga je nekaj bolelo da so mu šli vsi psi na živce.....peljala sem ga k veterinarju kjer smo sumili da je nekaj narobe z sprednjimi kolki,ker ga je tam najbolj bolelo,,,,veterinar ( [izbrisano ime klinike; Jana] ) ga je poslal na rentgen,in ugotovili smo da  ima med dvema vretencema neko bakterijsko tvorbo ki mu topi vretenca in to njega zelo boli.
Lahko bi bil tudi tumor samo so to opustil k je Lar še premlad.
Ima zelo majhne možnosti da to bakterijo uničijo,dva dni je zdaj intervenozno dobival en kup antibiotikou in proti bolečinskih zadev....od danes naprej pa bo dobival kapsule (linex,klimicin.amoksiklav).
Če se mu ta tvorba zmanjša ostaja pa vprašanje kako se bosta vretenci nazaj zacelili,ali se boslta lepo ob hrbtenjači,če pa bosta poškodovali hrbtenjačo ga bomo morali pa uspavat.
To pa seveda ne bomo naredili dokler ne izčrpamo vseh možnosti ki jih tukaj lahko uporabimo.
Prosim za kakršno koli mnenje ali podobno izkušnjo in če so še kakšna druga zdravila ali posegi bi zelo rada zvedela za njih.


Drugače pa če psa na otip boli kjerkoli okoli hrbtenice takoj na rentgen tam se vse pokaže tudi če je pes star 5 mesecev,vsaka poškodba se opazi na sliki.
Tudi če vam vaš veterinar pravi da se ne bo nič videlo pojdite k drugemu veterinarju...
Meni so pri  [izbrisano ime; Jana] že sestavili mojega Zlatega prinašalca VAČA ki je imel 10% možnosti da bi prežive,,,pa so mi ga pozravili.
Tako da vam vsem če le imate možnost pojdite k [izbrisano ime; Jana] v kliniko.

saša
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #1 : petek, 06.01.2006 : 21:01:18 »

Ena od dodatnih moznosti je bioterapija kot podpora veterinarskemu zdravljenju. Zivali se nanjo zelo pozitivno odzivajo in jo sprejemajo. Bioterapija ojaca imunski sistem in telo ima vec moznosti za ozdravitev. Poleg tega se deluje tudi direktno na novotvorbo, ki se pri vecini "pacientov" zmanjsa ali povsem izgine. Poudariti moram, da je bistvenega pomena pravocasen zacetek zdravljenja. Kadar so novotvorbe v napredovali fazi, je moznosti za ozdravitev manj. Z bioterapevtskimi tretmaji imamo dolgoletne izkusnje in smo zelo uspesni. Za dodatne informacije lahko pises na gali@masicom.net

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Topljenje dveh vretenc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines