mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:41:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 289224 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1410 : nedelja, 10.12.2006 : 23:50:08 »

Bombažka, čestitke za dosežene uspehe! Lepo sta sklenila slovenski šampionat. Res sem vesela, da sva končno poklepetali in upam, da bova še kdaj.

Ppetra, tudi vama z Loty čestitke za PRM!
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1411 : ponedeljek, 11.12.2006 : 00:43:03 »

Kalsang hvala. Kako je šlo vama?

Bombažka, čestitke, sem videla slikce iz BISa in vaju našla vmes.

Čestitke tudi ostalim, Didi, Bradu (upam da sem ime prav napisala) ...
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #1412 : ponedeljek, 11.12.2006 : 11:00:12 »

Bombažka in Ppetra, čestitke!! Cheesy Cheesy Cheesy

Žal nisem uspela prit do vašega ringa, naslednjič pa sigurno!! Smiley Smiley

Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #1413 : ponedeljek, 11.12.2006 : 11:48:09 »

Mi smo imeli včeraj prav lep dan. Na srečo v soboto nisem več pregledovala foruma in nisem videla opozorila o odklanjanju psov obiskovalcev. Tako je tudi Čupko po dolgem času prisostvoval razstavi. Veterinarju sem pokazala potna lista obeh glavic, ki sta kukali iz kletke, vprašali pa niso ali se oba razstavljata  Wink. Svojo prisotnost je naš kuža za kavč s pridom izkoristil za cartanje, saj se nikjer, razen v mojem naročju ali na Gregorjevih kolenih, ni dobro počutil. Ob koncu dneva smo bili tako vsi enako utrujeni (eni od dela v ringu, drugi pa od prosjačenja za pozornost).

Kot je Kalsang že izdala je Gi včeraj zaključil slovenski šampionat, poleg tega pa v IX. grupi osvojil še odlično drugo mesto. Tako smo na našo poličko stiščali še dva luškana pokalčka in rozetico.

Uspela sem se resnično naklepetati, čeprav smo bili malce predolgo v tistem delu hale, kjer je dišalo,  tako da je odpadel drugi del čveka s Kalsang, pa Barvico sem čisto Ppetri prepustila . Pohvala organizatorjem za izbranega nosilca kulinaričnega dela razstave. Poleg klasike (hot dog, čevapčiči, pleskavica) se je dalo namreč izredno okusno jesti prave slovenske, prekmurske dobrote. Odlično pripravljene so dišale celo iz plastičnih posodic. Edino, kar je motilo je bila vrsta pri dvigu številk, kar bi bilo verjetno možno omiliti z večjim številom ljudi na okencu 'neplačani' pa tudi z vnaprejšnjim plačilom. Saj ne, da bi kritizirala, toda res je zanimivo, koliko razstavljalcev plačuje na dan razstave.

Čestitam vsem, ki ste sodelovali s kužki ali brez (zdaj vas poznam že toliko, da ne bom naštevala, ker bi gotovo koga nenamerno izpustila) in verjamem, da se vsi skupaj že veselimo naslednje priložnosti za druženje.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1414 : ponedeljek, 11.12.2006 : 12:31:16 »

Bombažka, velja! Wink

Ppetra, tudi midve sva dobili PRM.

Se vidimo v Ljubljani. Tam bom v nedeljo.

lp
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1415 : ponedeljek, 11.12.2006 : 15:40:44 »

Kalsang čestitke.

No zdaj pa rabim kak nasvet, ko smo še pri razstavah. Loti naj bi se nekje januarja 2. gonila in ker ne vem kako točno bo to, ne vem kako to izpeljem z razstavami? Goneča se psica ne sme na razstavo, ne? Kaj če jo prijaviš in se par dni pred razstavo začne gonitev, pa že plačaš, če pa ne (pa itak da je ful dražje) me pa zanima a te slučajno kaj terjajo da ne prideš na razstavo?
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #1416 : ponedeljek, 11.12.2006 : 15:49:01 »

Včeraj je v naši konkurenci dobila PRM goneča psička, sodnica sploh ni opazila ali pa ni želela opazit. Moj Ben je bil pa čisto zbezljan, jaz sem se pa še spraševala zakaj  Shocked
Kolikor vem-če prijaviš moraš plačat in to če prideš ali pa ne. Če te ni dobiš domov položnico, če pa tiste ne plačaš moraš pa plačat še za nazaj na naslednji razstavi v tisti državi. Naj me kdo popravi, če ni tako.
ppetra, drugače te je bilo  lepo spoznat, še posebej pa tvojo Lotty, čeprav tako na hitrico. Cheesy Grin
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #1417 : ponedeljek, 11.12.2006 : 15:49:57 »

Seveda vam tudi jaz čestitam za lepe uspehe, vsem  Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #1418 : ponedeljek, 11.12.2006 : 15:50:50 »

Če veš da se bo začela goniti - ne prijavi...
Ne vem ampak tud če bi se ti začela goniti par dni pred razstavo, bi se jaz vprašala kako skrit kri na belem psu?
Sama vem da moja psička ko je imela to obdobje se je prav tako tudi v obnašanju spremenila in se ni pustila nastaviti tako kot bi si jaz želela.

Vsekakor je to tvoja odločitev ali boš probala ali uspe ali ne...
Če boš pa prijavila in plačala pa ugotovila da se ti je začela goniti par dni pred razstavo, pa močno dvomim da boš kaj dosegna z odjavo.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1419 : ponedeljek, 11.12.2006 : 15:56:39 »

Po novem goneče psičke lahko pridejo na razstavo oz. je to prepuščeno organizatorju. Na prijavnici za CAC Celje ni bilo napisano, da goneče psičke ne smejo na razstavo.

Je pa seveda razstavljanje gonečih psičk nefer do drugih razstavljalcev oz. do njihovih samcev, kot je na lastni koži doživela Stella.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1420 : ponedeljek, 11.12.2006 : 16:03:34 »

Skrbi me samo to ker ne vem kako točna bo gonitev, par din prej kasnej, ali z mesecem zamude (če je to sploh možno). Razstave pa tudi nisov vsake 14 dni da bi se lahko prilagahala in v razredu mladih tudi misi vedno, meseci pakar hitro tečejo.
Morda bom res morala spustit Ljubljansko razstavo, česprav sem si jo ful želela ker je edina ki mi je tako blizu in si lahko privoščiš kar nekaj fleksibilnosti.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1421 : ponedeljek, 11.12.2006 : 16:11:42 »

Stella, lepo da si prišibala k nama z Lotty Wink (tudi tebe je bilo lepo spoznat). No evo pa si spoznala mojo Lotko, morda se naslednič pa več načohaš pri nama z Lotko  Grin
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #1422 : ponedeljek, 11.12.2006 : 16:48:35 »

morda se naslednič pa več načohaš pri nama z Lotko  Grin

To pa sigurno! Sva se z mami že odločile, da bova odslej moški del puščale doma, razen seveda Bena Cheesy
Logiran
cotonka
otrok do 14 let
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1423 : ponedeljek, 11.12.2006 : 21:18:05 »

 Ppetra, hvala za čestitke  Grin
 
No, da povem, Didi v BIS ringu ni prišla v drugi krog - sodnik je raje klical naprej večje pasme, še huje pa je bilo to, da je sodnik mami vprašal, katera pasma sploh je naša kuža.  Shocked  Sad sram
 
Pri sodnici na mizi pa je dobila zelo perspektivno, tako da smo vsi zelo veseli Grin Naši strahovi glede Didijinega nagajanja ali njenega (in maminega Cheesy Grin) prevelikega strahu se k sreči niso uresničili in za prvič sta bili kar odlični. Ob koncu BIS ringa smo bili vsi tako zelo utrujeni, da sploh nismo počakali na  druge BIS kroge. Ker Didi skoraj cel dan ni nič jedla, niti pila, je bila zvečer lakota neizmerna, danes zjutraj pa je hotela repete, tako da je pojedla več kot kadarkoli. Cheesy

Ker imate drugi veliko več izkušenj, mi prosim svetujte, s čim hranite vaše "tekmovalce" pred razstavo in kaj med čakanjem? Ali pa je mogoče bolje, da tisti dan kuža pač malo manj je?
Logiran
barvica
rad pišem
****
Sporočil: 427


« Odgovor #1424 : ponedeljek, 11.12.2006 : 23:16:28 »

Čestitke vsem še od mene... ste bili tako luškani in spedenani. Pa grozno utrujeni na koncu  Roll Eyes
Ma, midva sva uživala in se imela super! Ppetra, hvala za prevoz, fajn dužba ste  Cheesy Wink
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines