mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 06:37:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 290750 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1935 : ponedeljek, 11.06.2007 : 17:23:37 »

Dajte lastniki cotončkov povedat če vaši cotončki kaj uničujejo v stanovanju, jaz sem Nati svoje že napisala, pa da ne bom tako za sigurno trdila da so najbolj pridni kužki še ostali povejte kako je stem, če so vaši cotončki tudi pridni.
lp
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #1936 : torek, 12.06.2007 : 07:34:02 »

Moja kepica še nič ni uničla oz. zgrizla razen svoji palčk...
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #1937 : torek, 12.06.2007 : 08:32:14 »

Bana nič ne kaže, da bo kaj grizla. Razen seveda svojih igrač.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1938 : sreda, 13.06.2007 : 10:27:32 »

Jst pa že načrtujem ponoven izlet v Zagreb  Smiley
Kdaj ste šli prvič s cotončki na dopust - morje?
Logiran
gomiscek
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 30


« Odgovor #1939 : sreda, 13.06.2007 : 18:50:24 »

Pozdravljeni

Nati80 naš cotonček je bil skoten februarja in z njim smo šli na dopust na morje še isto leto. Zelo rad plava v morju in uživa na morju.

Vsekakor pa se bomo videli še na kakšni razstavi tudi če smo pridobili naziv mladinski prvak Slovenije v lepoti.
Na brad.moj-album.com smo dodali še par slikic iz naše zadnje razstave, kjer je tudi dobil še zadnji PRM za prvaka.

Lep pozdrav
Brad
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1940 : sreda, 13.06.2007 : 21:23:05 »

...
Vsekakor pa se bomo videli še na kakšni razstavi tudi če smo pridobili naziv mladinski prvak Slovenije v lepoti.
...

Saj zdaj lahko začnete zbirat CACe za naslv Slovenskega prvaka v lepoti Wink
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #1941 : sreda, 13.06.2007 : 22:21:33 »

Moja Loni je šla prvič z  nama na dopust prvega maja ko je imela 4 mesece in pol.
Nati a greš cotonkico iskat ali samo pogledat...Smiley
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #1942 : četrtek, 14.06.2007 : 08:07:37 »

Naša Bana pa letos še ne bo šla na morje. Ampak ni razlog ona! No mogoče bomo šli pogledat ze ene dva dni...

Ali vaši Cotoni slabo prenašajo vročino? Meni se zdi, da Bana izredno slabo prenaša vročino, ali je pa to kombinacija strahu (kadar je zunaj) in vročine...



Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1943 : četrtek, 14.06.2007 : 11:43:18 »

Lonny: grem samo na obisk, da se še malček prevohava  Grin in igračko ji nesem  Wink

Glede morja pa razmišljam zato, ker mislim...sama pri sebi seveda, ker nisem še vprašala... da bo čez približno en mesec že lahko pri meni, jst imam pa rezerviran dopust od 29. 7. za en teden sicer v kampu, tako da to sploh ne bi bil problem jo peljat s sabo, bolj sem skeptična glede navajanja na čistočo oziroma da bi prekinla nek "proces" s tem dopustom..ne vem če je razumljivo to kar pišem  Tongue sploh pa itak če se odpovem enemu tednu morja po štirih letih pozibavanja na jahti... mi ne bo škodilo  Wink po drugi strani pa proav pogrešam morje  Undecided
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1944 : četrtek, 14.06.2007 : 11:54:09 »

Nati80, če te prav razumem, se bojiš, da boš z dopustom prekinila ritem, ki bi ga želela ustvariti doma. Sama se ne bi prav nič bala iti z mladičkom na dopust. Tudi tam bi se poskušala kar se da striktno držati želenega urnika in sistema, ki bi ga imela doma. Lahko pa pogledaš z druge strani: malega puhka boš že od začetka navajala, da drugo okolje ni noben baubau, da je ritem enak kot doma. Kar se tega tiče, sama ne bi preveč komplicirala. Seveda si pa prej preberi še teme, ki se tičejo 'nevarnosti', ki prežijo na morju (od srčnih glist do trav). Naj ti dnevi do prihoda puhka minevajo čim hitreje. Lp Neža in irska banda
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1945 : četrtek, 14.06.2007 : 12:13:31 »

Se pravi nama bi to kvečjemu lahko koristilo, glede na to, da za vikend ponavadi utečem s tega mestnega asfalta in direndaja Smiley
No sem že bolj mirna Smiley
Hvala!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1946 : četrtek, 14.06.2007 : 12:21:43 »

Pa še to sem pozabila dodati: na dopustu boš res imela čas samo za malo kepico, tako da se bosta v prvih dneh lahko bolje spoznali in navezali ena na drugo. Ne kompliciraj preveč, drži se domačega reda in vse bo v redu. Kar pogumno in lp, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1947 : četrtek, 14.06.2007 : 12:59:51 »

Glede na njano starost jo tudi primerno zašiti, mislim cepljenja, pa tako kot je Agnes napisala, daj ji tako stvar proti bolham, ki je primerna tudi za morske kraje Wink In pa bodi pozorna da je ne boš pustila šnjofat ravno po vsaki svinjariji, glede na to da bo še mladič.
Drugače sem pa tut sama hotla napisat da je brez veze spreminjat načrte zaradi novega člana. Vključi ga v svoj ritem življenja in to je to.

Glede vročine. Jah, prav hladno se mi zdi da jim ravno ni če zunaj pripeka, pa vroč asfalt in podobno. V naravi se mi zdi je malo bolše (na morju, na travi s senčko itd), samo jaz vedno pazim da v teh vročih dneh zmeraj sabo nosim flaško z vodo za Loti (recimo par ur hoje po golf igrušči, kjer si bolj malo v senčki, Loti popije več kot pol litra vode), če sva pa doma jo pa kar malo potuširam po spodnjem delu, da jo to recimo da hladi (tačke in trebušček). 
Eni lastniki cotončkov, svoje kužke pobrijejo po trebuščku, pa jim je morda potem manj vroče.
No sama sem lani za v avto recimo dajala Lotki tudi v brisačko zavite tiste ledene obkladke (ki se jih uporablja ob poškodbah), da jo je malo hladilo, samo nisem pretiravala, ker sem se bala da bi si kaj prehladila.
Skratka, kuža naj ima vedno na razpolago vodo, pa mu ne bo nič hudega Wink

Kako pa kaj ostali svojim bolj odlakanim kužkom lajšate vroče dni?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1948 : četrtek, 14.06.2007 : 14:17:06 »

Aja morda še to, tukaj bi ti pa prav prišla kakšna ograjca, glede na to da bo psički vse ful zanimivo in novo ter, da verjetno v kampu ne boste posebej ograjeni, mislim, da ne bo zašla kam drugam in se po možnosti izgubila kje v kampu. Računaj da pri njeni starosti še ne bo ful ubogljiva, je pa tudi res da kar tako se ne bo odaljevala od vas, samo vseeno če ne bo na vrvici jo bo potrebno imet vedno na očeh Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1949 : četrtek, 14.06.2007 : 14:29:42 »

Sem se pozanimala pri enemu ponudniku iz Italije in jim poslala sliko, tako da pravijo da so jih naročili oziroma da "prihajajo" Smiley italianščina zna včasih bit dvoumna...
Glede takšnih reči, kot so ograjice in postelca a se gleda mini size al medium size...Sej vem da zdej je še zelo majhna ampak bi kupila takšno, da ko bo desegla svojo velikost mi je ne bo potrebno menjati...
Logiran
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines