mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 06:05:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 290745 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2445 : torek, 28.08.2007 : 18:36:55 »

To bo veselo...Smiley
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2446 : torek, 28.08.2007 : 19:43:17 »

Bana in Suli sta skopana in dišeča. Ni kaj dosti skakala po brisači, ker ne mara kopanja in najbrž zato ni preveč vesela... Slikice prilepim  Wink
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2447 : torek, 28.08.2007 : 20:12:37 »

Joj danes je pa spet tist kuža prišel k nam pogledat Loti in ona vsa navdušena šiba k njemu, no jaz pa za njo seveda  Cheesy. Je bil pa gost spet deležen sprejčkanja  Grin, tako da bo prišel domov dišeč po zeliščih Smiley in upam da ga nekaj dni ne bo nazaj.

Verja si nasprejala oba Sulija in Bano, da boste danes spali Smiley
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2448 : torek, 28.08.2007 : 21:07:15 »

Zjutraj ko je Matevž peljal Lono na sprehod me je ves ogorčen klical da ima pasji vrtec za sabo...Smiley...in mu je bilo čist bed ker je zravn ceste in se je bal za ostale kužke...no sej pol misim da je šel po isti poti nazaj in so kužki našli svoje lastnike...tako da sem mu dala nasvet za jutri naj s sabo vzame sprejček in kužke pospreja...Smiley
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2449 : torek, 28.08.2007 : 21:33:03 »

Upam da ne bodo kakšni lastniki hudi, da jim takole sprejamo kužke Smiley Sicer pa kakšni pa so to lastniki da jih tako puščajo, da reveži sami tavajo po cesti, pa naj leše skrbijo za njih.

No, tist kuža ki bo dišal po zeliščih je torej zasledoval Lono ali pa Loti  Grin  Grin
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #2450 : sreda, 29.08.2007 : 08:32:42 »

Upam da ne bodo kakšni lastniki hudi, da jim takole sprejamo kužke Smiley Sicer pa kakšni pa so to lastniki da jih tako puščajo, da reveži sami tavajo po cesti, pa naj leše skrbijo za njih.

Točno tako!!! Moja damica je ravnokar končala z gonitvijo in smo tudi pred blokcom moško pasjo stražo. In moram priznati, da sem zelo penila. In tistega cucka nisem sprejala samo s sprejem za goneče psice, ampak tudi z drugimi (manj nedolžnimi) spreji! Žal... Se zavedam, da pes sam nič ni kriv, ampak so krivi lastniki.
Pa vendar... čisto me je raz******, ko je bilo vse prescano, pokakano okrog sicer ful urejenih blokcev. Pa še gredice, ki jih ena soseda tako skrbno neguje, so bile čisto zdemolirane.
In - ne, nimam več ne potrpljenja, ne sočutja. Res ne. Žal.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2451 : sreda, 29.08.2007 : 09:21:44 »

No mislim, da tudi meni kmalu ne bo več smešno, saj nam tale fifi bruha po drvorišču, groza. In še ne pusti se več pošpricat  Angry Morm bit pa prav pazljiva saj samo da z Loti ven stopiva je on pred vrati (na žalost nimamo ograje okrog hiše).
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #2452 : sreda, 29.08.2007 : 10:53:42 »

Pa najbrž imate vse vogale od hiše pomarkirane??  Angry No, morda je učinkovita rešitev senzor. Ki ga našraufaš nekam na steno (se mi zdi?  Huh)  in oddaja za pse zeloooo neprijeten v zvok in jih dobesedno odnese stran. Žal pa ne vem, če bi delovalo tudi za pse, ki jim hormoni delajo "sto na uro". To je edina rešitev, ki se je spomnim.
No jaz sem pri Jenny-jini gonitvi prakticirala tako, da sem jo popokala v avto in sva se odpeljali do pod Šmarne gore (živim pa pod njo) oz. sva izbirali res manj obljudene poti.
Ven, pred blok pa sem jo res spustila lulat le zvečer, ko se mi je ni ljubilo napokati v avto...
Peške daleč ne bi takrat prišli, ko naju oz. Jenny je stražil tisti sosedov cucek.  Sad Obupen je bil, res. Kar penil se je, težil, name lajal ipd. Pa saj me pravzaprav ni bilo strah pred kakim "ups-om", ker res ni variante, da bi se zgodil. Ampak tečno je tudi to, da pes skoz brez nadzora hodi naokrog in prepričana sem, da ima bolhe. Tako da me je strah, da ne bi Jenny dobila od takih, potepuških psov, kakih bolh ali podobne nadloge.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2453 : sreda, 29.08.2007 : 21:48:53 »

Fifi je prava zgaga. Vhodna vrata imamo polulana, pred pragom sem malo prej našla njegov drekec... sploh ne vem kaj naj naredim. Najbol ogabno je ker se je spravil na vhodna vrata. No pa uspelo mi ga je pošpricat, samo sprej ne deluje več na njem Sad
Tole s senzorjem, kaj pa vem (kje se ga pa da dobit?), je še kakšna druga varianta, razen ograje ki bi nas rešila teh tegob, samo to še ne bo kmalu.

Verja kako je pa kaj pri vas?
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2454 : sreda, 29.08.2007 : 23:01:12 »

Mate take lepotičke,da so vsi vasovalci zaljubljeni v njih Wink
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2455 : četrtek, 30.08.2007 : 07:30:50 »

Pri nas smo zaključili s prvo gonitvijo  Smiley
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2456 : nedelja, 02.09.2007 : 14:50:46 »

Slikice iz sobotnih ˝veselih uric˝ so že v albumu.  Sulija smo potem spustili na dvorišče in je prevohal vsak milimeter trave  Cheesy pol je pa spet mal Bani težil, amapk ga je hitro narenčala in spodila stran.
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2457 : nedelja, 02.09.2007 : 20:16:55 »

Kake lepe slikce  Cheesy uživajo cotončki Smiley...jaz sem ravn danes vidla ene dve punce pri nas ko sta sprehajale cotončka,sem kr debelo pogledala od presenečenja Smiley,tk da mamo blizu eno zverinico Smiley
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2458 : ponedeljek, 03.09.2007 : 15:31:52 »

Nati kako je bilo v pasji šoli?
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2459 : ponedeljek, 03.09.2007 : 15:56:20 »

Meni se je zdelo super. Okoli 40 kužkov, bomo razdeljeni na dva termina in več malih skupinic, tako da mi bomo ob torkih in četrtkih ob 18:30 zaenkrat, potem pa ob 18h. Upam da bo vreme ok, ker ne bi rada delala poti v Ljubljano in se samo obrnila za nazaj domou Huh Drugače pa se je Emmy ful lepo obnašala, nič lajala, lepo sodelovala, nekaj itak že znava Cool No, prvi vtis mi je bil prijeten in pozitiven, sami lepi kužki, celo bratca od Lone smo srečali.. no mogoče ni ravno bratec, je pa enako star kot Lona, zdej ne vem kolko legel je bilo takrat.. je biu pa čisto mahjnjen na Emmy  Grin  zdej ne vem, al je njega kaj "metalo" ali pa je Emmy dišala malo po Loni in Loty, čisto jo je naskakovau in ko smo ju ločili je eno uro (kar smo poslušali uvodno predstavitev) jokal in se obračal za njo..  Shocked

A ostali uporabljate kliker?

Ja sm pa prou jezna..Še vedno mi ni uspelo dodat slikce s Trbovelj v fotogalerijo..najprej so neki posodabljali stran, zdej pa ko so jo posodobli pa itak ne dela Angry
Logiran
Strani: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines