mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 05:44:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 187 188 189 190 191 [192] 193 194 195 196 197 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 290740 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2865 : sreda, 05.12.2007 : 16:04:50 »

Sej tole je čist dober nasvet samo je pa včasih hudičevo težko ostati mirnih živcev....Smiley....Je pa res da nas kužki hitro naštudirajo in ne da bi se dobro zavedali nas že vrtijo okoli krempeljčkov...
Nati kako se kaj Emika drži?? Mi vama tudi želimo čim hitrejše okrevanje...
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2866 : sreda, 05.12.2007 : 16:51:21 »

Emmy je tako cvilila, da se je enostavno ni dalo poslušat zaradi same frekvence zvoka, kot da bi jo kdo dajal skože, tudi sosedje so gledali čudno.. poleg tega da se nam je zdela (no sej je tudi bila) boga. Dejansko ta noč je bila mirna ampak nisva ne jst ne ona zatisnili oči, mogoče je meni uspelo zaspat vsega skupaj, po koščkih 2 urce..ona pa verjetno da prav nič..Učiri smo šli ob 21h po še eno inekcijo proti bolečinam, ki jo je tudi malo umirila in pripravla do tega, da je šla lulat, verjetno je bila zato noč bolj mirna..danes je kr mirna, zjutraj smo priskrbeli varstvo ker sem mela jst nekaj službenih poti, potem je pa v službi pri meni in pridno leži v postelci in počiva. Upam da bo ta noč boljša, no vsaj Janja pride iz Ljubljane in bova lahko dežurale Smiley
Ja operacija naj bi bila pač rutinska in okrevanje "rutinsko"  Wink no pri Emmy pa ne vem ali je ali ni, ker je to tudi moja prva izkušnja ampak glede na komentarje pri veterinarju, se jim še ni zgodilo, da bi se kuža tako obnašal, kot se je Emmy ko se je zbudila in nasploh preko celega dne ko smo bili v kontaktu, tako da mislim da jo je vse skupaj kr prizadelo in je vsa žalostna in gleda z očkami, točno tako kot pravi sue_ "kaj ste mi to naredili", da bolečine sploh ne omenjam..
Upam, da vam ne težim z vsemi temi zgodbicami in kako smo bogi (sej drugače pa sm kr dosledna, tako da se tudi sedaj dokaj normalno obnašam do nje, brez posebnosti, razen hrana in voda po žlički..) seveda pa se vsem zahvaljujeva za želje po lepem okrevanju Smiley
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2867 : sreda, 05.12.2007 : 17:04:46 »

Mislim, da je tale tvoja razvajenka mala (ni mišljeno slabo Wink), zelo občutljiva kužica. Zgleda da ima zelo nizek prag tolerance za bolečino. Se spomnim kako je zacvilila na eni razstavi ko se ji je samo tačka v ograjco zataknila, tako da... dokler jo bo bolelo, bo to pač izražala na svoj način.
Veliko sreče v nadalnih dneh pri okrevanju Smiley.
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2868 : sreda, 05.12.2007 : 23:41:51 »

Evo takole bogo smo mi zgledali

http://sue-dony.moj-album.com/album/8980564/?os=10168481
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2869 : sreda, 05.12.2007 : 23:45:26 »

Nati, a ima Emy obarvan ovratnik? Poskusi najti prozornega. Je veliko bolj prijazen, ker kužku ne zastira toliko vidnega polja. Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2870 : četrtek, 06.12.2007 : 11:09:24 »

Emmy ima prozornega, jo je pa strah čisto vsega, čisto prava boječka je Smiley ampak danes smo vztrajali zunaj, tudi če je cvilila (čeprav je prišel en moški do nas in vprašal kaj ji delamo, da tako cvili.. ker dejansko zgleda res kot da bi jo mučili) no se je vsaj pokakala in večkrat polulala, tudi vodo gre sama pit že in poje iz svoje skodelice.. sej gredo stvari na boljše..

Emmy pa tudi podobno bogo zgleda kot Donny, povešena glavica in tiste žalostne očke, ampak vem da je neki procentov tega cviljenja sam strah, in ni ravno 100% tako kot ona "pravi" s tem lajanjem Smiley
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2871 : četrtek, 06.12.2007 : 17:58:26 »

Mislim,da so tile naši malčki tudi malo too much razvajeni in jih čisto preveč počlovečimo,no vsaj meni se tako zdi pri nas.Zdej že to malo popravljamo,ker to pelje samo v obup in požre živce,vsaj meni Smiley.Včasih ga tako s težkim srcem okregam,oz ignoriram (ker se mi zdi da to najbolj pomaga),ampak vem,da samo izkorišča dobroto in zelo dobro zna vrteti okrog kremplčka vse po vrsti.
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2872 : četrtek, 06.12.2007 : 17:59:19 »

Aja drugače pa praznujemo pol letnico danes Wink a ne sestrice Smiley
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2873 : četrtek, 06.12.2007 : 19:45:00 »

Dony in Maya čestitke za prvo poloviško, pa ravno na Miklavža  Wink  Grin  Grin

Logiran
Lu
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 8


« Odgovor #2874 : četrtek, 06.12.2007 : 21:40:28 »

Maya se zahvaljuje za lepe želje ob 6. mesecu, in seveda želi vse najboljše bratcu Donyju in sestrici Moni.

Nati, maya je imela pred 4 tedni tudi operirano kilo, prva dva dni je bila boga, potem je pa že pozabila. Krožnika pa ni nosila, šive je imela zalepljene, rano sem ji vsak dan previjala. Po 10 dneh so odstranili šive, danes pa se sploh več ne vidi, kje je bila šivana, tudi dlaka ji že lepo raste.
Želim ti, da bi se tudi vama z Emmy tako lepo izteklo.

lp, Špela
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2875 : četrtek, 06.12.2007 : 22:18:05 »

Hvala Naty Smiley

Lu vidim ja da je Maya res že lepo kosmata  Smiley...a vi ste tut bli na operaciji,kako je kej Maya prenesla?Se je kej čudno obnašala?

Naty upam,da se bo Emmyka res kmalu pomirila in si opomogla.

Drugače pa  Kiss Kiss Kiss Mayi in Moni od Donya  Grin Cheesy Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2876 : petek, 07.12.2007 : 10:42:26 »

Če se ne motim imata danes lepotički Lonny in Lotty tudi rojstni dan. Pa en košek  Kiss Lonny za prvi in en košek  Kiss Lotty za drugi rojstni dan pošiljava z Emmy. Upam da bo kakšna fina "toritica" padla v skodelico  Grin
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2877 : petek, 07.12.2007 : 12:54:02 »

Lotty in Lonny vse najboljše in najlepše  Kiss Kiss Kiss

 Cheesy Cheesy

Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2878 : petek, 07.12.2007 : 17:20:04 »

Ja res ima danes Lonny rojstni dan Cheesy in zdej veselo divja po stanovanju in se igra z žogico.... Cheesy...
Se Lonna zahvaljuje za lepe želje in čestitke in vsem pošilja  Kiss Kiss Kiss
Lotty vse najboljše od tete Lonne Cheesy Wink
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2879 : petek, 07.12.2007 : 18:02:42 »

Lotty vse najboljše od tete Lonne Cheesy Wink
Grin Grin Grin

Hvala za čestistke vsem.

Lonny tudi midve z Lotko pošiljava čestitke. A bomo imeli kaj rojstnodnevne zabave Smiley (čeprav jaz se komaj dohajam zadnje dni in niti ne vem če bo kaj s kakšno "tortico" danes, morda v prihodnijh dneh)?
Logiran
Strani: 1 ... 187 188 189 190 191 [192] 193 194 195 196 197 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines