mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:25:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Slovo od Brunota
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Slovo od Brunota  (Prebrano 2099 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
karmy84
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« : petek, 20.01.2006 : 01:12:29 »

pred dobrima dvema letoma, je odšel moj kuža Bruno star 8 let v nebesa...

zgodilo se je na tisto usodno jutro, ko smo zaslišali panično lajanje..vsi smo vstali, saj je bilo to drugače lajanje kakor ponavadi,...ko smo pogledali zakaj tako laja, nas je kmalu kap zadela...bila je namreč hudo bolana lisica z zadnjim stadijem stekline, in je hotla napadt vendar naš kuža se ni dal... bil je privezan in je zelo dobro izkoristil situacijo, saj mu je ratal priti okoli lisice z verigo, in jo je zategnil, da ji je kmalu vrat zlomil, vendar se je pri tem ni dotaknil...nekako se je lisica prestrašila in zbežala v kurnik, moj oče jo je zaprl, moja mama pa je poklicala lovca, ki je z raketno svetlobo priletel in usmrtil lisico. pri tem je moji mami svetoval naj pokliče veterinarja naj pregleda psa, če se je okužil z steklino...( cepljen je bil proti steklini)

mama ga pokliče, ter kot da sem slutila kaj se bo zgodilo sem tisti dan prišla do mojega kužka, in začela neutolažljivo jokati  Cry on mi je slonel na rami in me poskušal potolažiti,a jaz sem še bolj jokala ker ga nisem hotela izgubiti...

par ur kasneje je prišel veterinar s pomočnikom in z idejo da je treba psa uspavati...jaz sem znorela  Angry zame je bil veterinar vse, sm človk ne, moja mama me je držala nazaj da ga ne bi napadla, kričala sem kot zmešana naj ga najprej testirajo, in k me ni poslušal sem se hotela napadit da so me mogli 3 držat ker je bes vrel v meni in kaj vse bi mu naredila v tistem trenutku...

nazadnje sem mogla gledat kako so ga uspaval  Cry Cry  pa še moj brat ga je mogel držat da mu je dal usodno inekcijo.. Cry Cry jokali smo vsi po vrsti...jaz pa še najbolj...

Bruno...upam da si srečen in svoboden kjerkoli si... Cry Cry
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1 : petek, 20.01.2006 : 01:41:20 »

Ojej, to je pa žalostna zgodba za vse, predvsem pa ubogega  Bruna.  Cry Moje sožalje ob izgubi....... vem, da se ga boste za vedno zapomnili in da vas bodo obdajali samo lepi spomini.

lp

p.s.: Za naslednjega psa pa le poskrbite tako, da lisice ne bodo mogle več do njega..... morda bi bil pesjak ali pa celo hiša boljše zatočišče.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #2 : petek, 20.01.2006 : 09:47:33 »

Sožalje.

A cepljen pa ni bil?
Logiran
karmy84
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #3 : petek, 20.01.2006 : 09:52:48 »

je je bil je cepljen, čipiran,...
Logiran
charli
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 64


« Odgovor #4 : petek, 20.01.2006 : 19:14:55 »

sožalje, a si ti tisti, ki sedaj enega oddaja al se motim?
Logiran
karmy84
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #5 : petek, 20.01.2006 : 20:52:11 »

tisti - tista Wink ja enega oddajam
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #6 : petek, 20.01.2006 : 23:17:35 »

ja tud moje sožalje ob izgubi Bunota.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Slovo od Brunota
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines