mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:40:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kinološke urice v domu odraslih  (Prebrano 53604 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #45 : četrtek, 16.06.2005 : 21:31:56 »

Danes 16.6.2005 smo se imeli lepo. Cheesy Želeli smo, da bi Kinološka urica potekala zunaj , vendar z vremenom nikakor nismo imeli sreče. sram Da ne bi bili po nepotrebnem mokri, smo druženje opravili v prostorih doma. Cool
Sigurno vas zanima koga smo imeli ? Wink
No pa naštejmo:

Katja Dermol je pripeljala svoja dva psa pasme airedalski terier  Smiley pes LINK in psička FINA  Kiss
Blekač Jana je pripeljala našo staro znanko, psičko LEDY (pasme papillon - metuljček) Kiss
Kugonič svojo psičko BELO (višavski terier) Smiley
Blekač Darinka je igrala na kitaro.
Otroci plesno dramske skupine Oš Gorica iz Velenja pod vodstvom tovarišic ga. Britovškove in ga. Ramšakove so prikazali kratko igrico. Za glasbo so poskrbeli njihovi muzikantje.  Cool
Seveda smo imeli tudi snemalca - iz Velenjske TV Cool Prispevek bo objavljen v Barvah jeseni, datuma žal še ne vem. Undecided

Lep pozdrav Melvi
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 13.07.2005 : 11:51:12 »

Huh, dolgo je trajalo, da so slikice ugledale luc mojpes.neta Grin
najdete jih na http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483
Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #47 : sreda, 05.10.2005 : 20:58:02 »

Dne 30.9.2005 smo se imeli spet luštno. Cheesy
Gostje so bili:
Jasna Šporar je pripeljala avstralsko ovčarko BLUM.Vam rečem,bila je pravi srečko, Wink ker je bilo tooooliko rok za čohanje in zakaj se ne bi izkoristila priložnost..... Wink
Njena hčerka Katja Šporar je bila s svojo pritlikavo kozo SPOTY največja zvezda urice.Spoty ni imela treme in je pokazala vse kar zna. Nad kozo so bili stanovalci zelo navdušeni,kajti takšnega "psa"res niso pričakovali. Shocked
Karmen Zaharijaš je pripeljala češkega terierja PEGAMA.Vam rečem, fant je nadarjen za glasbo, saj je našim stanovalcem igral na klavirček,zvonček,ropotuljico.  Kiss Poleg tega da rad igra ima rad vse tudi pospravljeno v košarici.
Kastelic Igor je pripeljal cirneca Jimma.Naš Jimm je imel prvikrat priliko spoznati kozo, vendar spoznal jo je na nekoliko boleč način....Jimm je gledal in gledal to čudo z rogovi  Shocked ampak Spoty je bil zvezda in ker si takšne pozornosti ni želel, je našega Jimma z rogeci malo po glavi. Jimm je bil tako šokiran Shocked,da se je temu bitju z rogovi na daleč izogibal.  Smiley
Za kulturni del so poskrbeli člani Njivskega kvinteta iz Podkraja.(Lampret Zlatka,Borovnik Ivo,Meža Jože,Hladin Duško,Lemež Franc,Milan Miklav,Lampret Milan) :)Njihova posebnost je, da imajo glasbene instrumente narejene iz njivskih buč.

Lep pozdrav Melvina
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #48 : nedelja, 16.10.2005 : 18:48:07 »

Slikice:

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483

 Smiley Smiley Smiley

Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #49 : torek, 29.11.2005 : 00:27:05 »

Hojla,spet se vam oglašamo.Dne 24.11.2005 smo imeli Kinološko urico.Naši gostje so bili:

Tina Lekan (KD Obala- enota reševalnih psov) in David Kraševec. Družbo jima je delala mešanka MIŠA.Mišo sta dobila v zavetišču, za kar jima je zelo hvaležna. Smiley.Miša je tudi najmanjša usposobljena psička za reševanje ponesrečencev. :-*Energije in prijaznosti tej psički res ne manjka. Kiss
Anton Kugonič je pokazal, kaj se je njegova psička BELA naučila. Smiley
Gril Franci je pokazal čarovniške trike  Shocked.
Na citre so igrale:Slemenšek Mira,KLanfer Jožica in Sešel Anica. Smiley

Lep pozdrav Melvina
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #50 : sreda, 30.11.2005 : 20:55:54 »

Slike:

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=483
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #51 : sreda, 11.01.2006 : 18:10:40 »

Haj! Jaz imam doma zlato prinašalko, ki zna nekaj trikov in ima rada ljudi! Moja psička ima končano malo šolo, sedaj pa trenirava agility!  Zato bi se tudi jaz udeležila teh uric, če lahko.
Če bi se dalo kako zmeniti! Lahko prideva tudi v Velenje, vendar samo ob vikendih!
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #52 : sreda, 18.01.2006 : 19:33:53 »

Žal, te urice potekajo samo med tednom. Undecided Če boš kdaj utegnila si vabljena.Kontaktiraš s Kugoničem-on ima na skrbi goste, jaz uredim vse potrebno v domu. Smiley
Sem pa prav vesela,da si pripravljena predstaviti psa,zlate prinašalke še nismo imeli. Smiley
Lep pozdrav Melvina
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #53 : sreda, 18.01.2006 : 21:24:25 »

Bi lahko napisla sajmeail ali pa telefonsko, ker je nisem zasledila?!
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #54 : sreda, 18.01.2006 : 21:49:30 »

Kugonič 03-897-5206  Smiley
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #55 : nedelja, 05.02.2006 : 13:30:54 »

Mene zanima, če boste pripravili kakšno srečanje konec februarja, saj imam takrat počitnice, drugače pa ne vem, če bi lahko. Zato še tistega gospoda nisem poklicala, da bi ga brezveze motila!
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #56 : ponedeljek, 06.02.2006 : 20:10:28 »

Urico bomo imeli 16.02.2006. Kugoniču sem omenila, da imaš željo priti na urico. Lahko ga brez skrbi pokličeš,ker ni noben bav bav.... Grin
Lep pozdrav Melvina  Smiley
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #57 : četrtek, 09.02.2006 : 20:41:19 »

Žal ne morem priti, saj ravno tisti dan pišemo kontrolko. Upam, da se vam bom lahko pridružila na kakšnem drugem srečanju. Res mi je žal!:(
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #58 : četrtek, 09.02.2006 : 22:45:32 »

Rapgirl  Smiley
bomo držali pesti in tačke.... Wink
Lp Melvina  Smiley
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #59 : sobota, 18.02.2006 : 16:50:37 »

No, najprej vam moram povedati, da smo dopoldan držali pesti in tačke za Rapgirl.... Wink
Popoldan so se na kinološki urici(17.02.2006)predstavili naslednji gostje:
ga.Sabina Ovčjak in ga.Vlasta Drev sta pripeljali TOPOLŠKE MAŽORETKE. :)Kar predstavljajte si, koliko mladih rok je bilo za čohanje... Wink
KOŽELJ MATIJA in  PEČEČNIK TONI sta veselo raztegovala vsak svojo harmoniko. Smiley
ga.Blekač Jana je pripeljala svojo LEADY(papilonček).Stanovalci so bili nad psičko zelo navdušeni.Že pred nastopom so jo dobro nahranili z briketki. :-*Jana se je začela spraševati ali se ji bo sploh ljubilo nastopati. Huh
ga.Štravs Maja je pripeljala tri mesece starega border collija z imenom NEL. :-*Nastopal je brez pasje "treme"ampak za plačilo je bilo obvezno čohanje.Še sreča,da smo imeli mažoretke.... Cheesy
Igor je pripeljal JIMMA(cirneco). Za klobase katere je imel Igor skrite v vrečki, kot tajno orožje je naredil vse. Cool Vendar svojo mediteransko kri ni mogel zatajiti.....Predstavljajte si, okrog njega sta se smukali dve bejbi.  Shocked Da bi ju osvojil je poizkusil s pasjim solo petjem.... Roll Eyes                                                                                                                                                                                        Anton je izvajal točko z BELO(višavski terier). :-*Na svojo konkurenco Leady je gledala malce zviška. ;)Ja kdo se pa ne bi izkazal pred Jimmom, če je pa tak manekensko vitek pasji primerek.

Imeli smo se super, če se kdo želi pridružiti se nam le pogumno javite. Smiley

                                                                                                               Melvina Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines