mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 01:04:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 221079 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1425 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:00:26 »

Hehe, ja, tuda naša dva sta taka packa, še posebej Bučkova dolga dlaka je prav privlačna za takšne packarije  Tongue

Srečujem pa skoraj vsakodnevno enega luškanga maltežančka.  Smiley Včasih na pošti, včasih v trgovini, ali pač na ulici. Pred tremi dnevi je ta maltežanček prav hotel k meni, me je gledal, rinil prosti meni, jaz pa seveda proti njemu, pa ga malo počoham. Bil me je zelo vesel, vesel, ko sem ga božala, ogovarjala, lastnica pa: "Ti pa imaš neko posebno energijo, da te je tako lepo sprejel, ponavadi vse nalaja" , prav začudena je bila, in to ponovila večkrat.  Smiley Danes pa ga spet srečam, ga ogovorim, in ga želim pobožat, on pa začne lajat na mene,  Grin, me nadira, se mi izmika...Pa pravi lastnica, da ga prime kakor kdaj, enkrat nalaja, enkrat ne. Hehe, zanimivi psi.  Smiley Jaz se velikokrat hecam, da se mali psi še sami sebe bojijo, in zato tako bevskajo.  Grin Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1426 : ponedeljek, 21.02.2011 : 20:19:17 »

Grin haha, branka... Zanimiva reč, ampak stvar je v tem, da imajo težave z vzgojo Roll Eyes... Ker jaz nikoli ne bi pustila, da se dere na kogarkoli, bi ji takoj pokazala meje.
Skratka, Ajša ljudi obožuje, pa ni važno, če so otroci, tujci, stari, mladi... Samo da je Wink Smiley. Včasih kar sama slili h kakšnemu, če pa se z njo še poigra, pa se itak že na pol proda, ponori Grin! Pusti pa vse, do ljudi je zeloooo tolerantna Smiley.
Mi pa gre na živce, da nekateri majhne pse, še posebej maltežane označujejo za živčne Huh. Ker jih lastniki ne znajo vzgojit Huh.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1427 : petek, 25.02.2011 : 20:21:27 »

Danes pa se je Ajšika malo poškodovala... Undecided Vdarila se je v tačko, ko je želela nekaj preskočiti in je malo šepa. Ne vem pa, če jo je res kaj bolelo (udarec je bil res majhen) ali pa se je samo delala, ker, ko pa sem ji rekla, da grema ven, pa je bilo vse super, je norela in skakala kot pri norcih Grin Huh. Se je že večkrat neradla, da šepa, da bi dobila pozornost... Ko pa je na vrsti sprehod al pa hrana, pa vse super Grin. Ne vem, bomo vidli, kako bo jutri.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1428 : petek, 25.02.2011 : 20:27:34 »

Ja, opazuj jo, Bučko (tudi) rad simulira, da dobi pozornost  Smiley Ajša, upam, da ni kaj hujšega  Kiss Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1429 : sobota, 26.02.2011 : 12:35:59 »

Evo, danes spet vse v najlepšem redu, smo že skakali na daljšem sprehodu  Roll Eyes... Zdaj pa res ne vem več, kaj je res  Grin Tongue.

Pozdrav vsem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1430 : sobota, 26.02.2011 : 20:12:30 »

Super  Smiley Ajša, pa bolj pridna bodi  Wink Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1431 : sobota, 26.02.2011 : 20:28:12 »

Evo, še tako (težko) pričakovane slikice  Tongue  Cheesy

iiiijoj, kakšno luštno omelo  Kiss Kiss Kiss
direkt za v posteljo  Cheesy
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1432 : nedelja, 27.02.2011 : 11:32:47 »

rava, hvala. Spi na postelji ja, včasih me odriva stran in se po dolgem in po čez vleže čez vso blazino Grin. Edino poleti spi včasih na tleh, ker ji je vroče. Zanimivo pa je tudi, da spi vedno vsaj tako dolgo kot jaz, nikoli ne sitnari, da bi šla ven ali me budi Smiley.
Imaš tudi ti maltežančka?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1433 : nedelja, 27.02.2011 : 11:53:17 »

Imaš tudi ti maltežančka?

jaz sem mačja, čeprav imam kužije zelo rada Smiley
pri vzgoji nisem dovolj dosledna in me takoj obrnejo, kar je na dolgi rok za psa zelo slabo. 
občasno sem bila pasja varuška med kakim dopustom, lastniki pa so me verjetno kleli, ker sem jih vedno navadila spati v postelji, nič več niso ubogali in cel razpuštoj je bil.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1434 : nedelja, 27.02.2011 : 17:38:45 »

Hehe, ja, dosleden je pa treba bit, jasno že prvi dan prihoda domov pesjanu postavit jasne meje in se jih potem tudi držati Wink. Mene recimo moti, da nekateri na majhne pse gledajo na vse prej, ko pa dejansko na psa, jih razvajajo do edogleda, neprestano vlačijo po rokah... Potem pa imajo težavnega razvajenčka ( kot ga sami poimenujejo Grin)...

Me je moja tut od začetk par krat okoli prenesla, ampak se je hitro nehalo, ko smo kaj prebrali ...Roll Eyes In je lepo vzgojena Smiley.

Lep pozdrav.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1435 : nedelja, 27.02.2011 : 18:54:16 »

Mene recimo moti, da nekateri na majhne pse gledajo na vse prej, ko pa dejansko na psa, jih razvajajo do edogleda, neprestano vlačijo po rokah... Potem pa imajo težavnega razvajenčka ( kot ga sami poimenujejo Grin)...

tako je. tudi žepne izvedbe morajo biti lepo vzgojene.
jaz sem imela stalne probleme z nevzgojenim pudlmixom od tasta in tašče - ali me je hotel oklati ali pa imeti mlade z mano. vmes pa nič in nikoli ga nisem mogla crkljati, pa tako sem si želela, ker je bil res luštkana podganca Smiley

prvič na obisku pri tastu in tašči - kar je že po defaultu nočna mora - me je zoprn pes šavsnil do krvi ... edini ever ... pa sem čakala, da bo kdo kaj ukrepal - a zaman.
ker mu nihče ni rekel niti "ne", niti "fuj" ... nič skratka ... sem pa kar rekla, da ga bom naslednjič s cajtngom po riti, če bo še enkrat to naredil. rilci so se povesili do tal in prvi vtis na žlahto je bil popoln  Grin Grin 
itak da ga nisem, ker sem potem vsakič, ko sem videla njegove namene, zelo šorf rekla "ne", pa je nekako pokapiral, da ni heca.

pol so bile pa bizarne situacije ob družinskih srečanjih ... 30 ljudi na kupu, cela njegova žlahta, jaz že itak s tremo.
za povrh je pa še podganca name skakala, me objemala okoli vratu, nog, rok .... z očitnim namenom delanja otrok (kje hudiča je glih mene najdu od vsega tistega folka).
uni pa vsi ful fini in so se delali, kot da ni nič 

veliko sva zamudila, ker bi se res lahko dobro imela, če pes ne bi bil tako zafuran zaradi pomanjkanja vzgoje - pa ne samo midva - tako pes, kot tudi ljudje, s katerimi je živel Sad
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1436 : nedelja, 27.02.2011 : 21:39:46 »

tako je. tudi žepne izvedbe morajo biti lepo vzgojene.
jaz sem imela stalne probleme z nevzgojenim pudlmixom od tasta in taše - ali me je hotel oklati ali pa imeti mlade z mano. vmes pa ni in nikoli ga nisem mogla crkljati, pa tako sem si želela, ker je bil res luštkana podganca Smiley

prvi na obisku pri tastu in taši - kar je že po defaultu nona mora - me je zoprn pes šavsnil do krvi ... edini ever ... pa sem akala, da bo kdo kaj ukrepal - a zaman.
ker mu nihe ni rekel niti "ne", niti "fuj" ... ni skratka ... sem pa kar rekla, da ga bom naslednji s cajtngom po riti, e bo še enkrat to naredil. rilci so se povesili do tal in prvi vtis na žlahto je bil popoln  Grin Grin 
itak da ga nisem, ker sem potem vsaki, ko sem videla njegove namene, zelo šorf rekla "ne", pa je nekako pokapiral, da ni heca.

pol so bile pa bizarne situacije ob družinskih sreanjih ... 30 ljudi na kupu, cela njegova žlahta, jaz že itak s tremo.
za povrh je pa še podganca name skakala, me objemala okoli vratu, nog, rok .... z oitnim namenom delanja otrok (kje hudia je glih mene najdu od vsega tistega folka).
uni pa vsi ful fini in so se delali, kot da ni nič 

veliko sva zamudila, ker bi se res lahko dobro imela, če pes ne bi bil tako zafuran zaradi pomanjkanja vzgoje - pa ne samo midva - tako pes, kot tudi ljudje, s katerimi je živel Sad
Prvi stavek: ja, žepne iznajdbe morajo lepo pridno sedeti v torbici med tem, ko se lastnica gre shopping s svojo stvarco Grin Grin. Pa se kdaj pa kdaj zdret na lastničino prijateljico, ker si je danes dala preveč make-upa na obraz in sploh ne paše k obleki Grin. Pa da opozori, da je še sploh živa tam v torbi  Cheesy. Svašta, si predstavljam, kaj bi si misla Ajša, če bi jo tako nekam "zatlačla"... „Pa kaj tebi se je čisto, al gledaš mal preveč ameriškega top modela Huh ?!” Grin

Upam, da si pudeljča le spravla v red... No, vidiš, da te ne morjo vsi tak okol prenašat Wink  Azn.

P.S.: Ajša je sedaj skopana, mehka kot puhek in pripravljenja za čohanje Smiley Azn
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1437 : ponedeljek, 28.02.2011 : 23:39:53 »

Prvi stavek: ja, žepne iznajdbe morajo lepo pridno sedeti v torbici med tem, ko se lastnica gre shopping s svojo stvarco Grin Grin. Pa se kdaj pa kdaj zdret na lastničino prijateljico, ker si je danes dala preveč make-upa na obraz in sploh ne paše k obleki Grin. Pa da opozori, da je še sploh živa tam v torbi  Cheesy. Svašta, si predstavljam, kaj bi si misla Ajša, če bi jo tako nekam "zatlačla"... „Pa kaj tebi se je čisto, al gledaš mal preveč ameriškega top modela Huh ?!” Grin

P.S.: Ajša je sedaj skopana, mehka kot puhek in pripravljenja za čohanje Smiley Azn

Prilepi še kej njenih slikic Cheesy, a boš! A tvoja Ajša se rada kopa, moji ful ne marajo kopanja Tongue, čeprav se ful trudim da jim bi bilo prijetno, še igračke jim dam v banjo... Predvsem Poppy k ima take velike oči me tko gleda ko ga kopam, same učke so ga... Kiss

Ampak to s torbicami je pa čist mimo, to sem jaz vidla enkrat v trgovini, ko je imela ena 'modelka'
ši-cuja v torbici na hrbtu.. Hm, zgledal je vse to na tej ženski, kot da misli da je njen psiček še en modni dodatek, mislim prav trapasto... Roll Eyes

Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1438 : torek, 01.03.2011 : 17:00:13 »

Lynn, bom bom, slikice še seveda sledijo (še zbiramo nekaj najlepših Wink).

Ajša se v bani ne kopa rada, no, sicer ne dela problemov, ampak če samo omenim, da jo bom danes skopala, se skrije pod mizo Tongue. Sicer pa reeeees obožuje vodo (razen tiste v banji), na sprehodu mi gre v ČISTO vsak potok, lužico, samo da nekaj je... In potem čaka, če ji bom vanjo metala kamenčke Smiley. Ko je bila majhna (5 mesecev), mi je pobegnila v deročo reko, ko se je zapodila za racami in res sem mislila, da jo bo posrkal tok  Shocked Undecided!! Ampak je na vso srečo varno splavala ven. Sem mislila, da si po tem dogodku več ne bo upala plavati, ampak, kje pa Smiley. Pa se mi zdi, da bolj blatno je, večje veselje ima, hehe. Nič ne morem reči, da je rada lepo urejena Tongue Grin

Pozdravčki
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1439 : sobota, 12.03.2011 : 20:48:27 »

Pa še par slikic Smiley

S svojo žogo Smiley  Wink



 Cheesy  Tongue



Ena "kar tako" Smiley



Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines