mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 01:58:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 101114 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #465 : sobota, 15.12.2007 : 12:52:05 »

To so briketi?
Kaj pa daješ za priboljške? Pri nas sta na suhih krhljih.  Grin  No tudi kaj drugega jima dam, samo to sem prav extra za njiju sušila. 
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #466 : sobota, 15.12.2007 : 12:57:46 »

Ja, Royal canin briketi.

Pri priboljskih pa je zelo razlicno, od razlicnih pasjih priboljskov iz trgovinm za male zivali, do svezega sadja, pri mojih starsih dobi malo salamice, sira in podobnih stvari, ker je revica boga skoz na suhi hrani. Ceprav moram rect, da obcasno ji tudi kuham obroke. V glavnem je zelo razlicno.
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #467 : nedelja, 16.12.2007 : 10:07:49 »

Jaz samo še kuham, ker sem imela pri Shait probleme z kožo in prebavo. Nobeni briketi ji niso res ustrezali. Po konzervah je pa dejansko smrdela. Zdaj ko je na sveži, kuhani hrani se je pa uredilo. Imam srečo da jesta praktično vse.
Zdaj je pa tudi pri nas začelo končno snežiti. Komaj čakam da bo Luna videla sneg.
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #468 : ponedeljek, 24.12.2007 : 10:46:33 »

Zdravo! Da malo popestrim temo je tukaj nekaj slikic od Oxy  Smiley

Oxy božiček

http://www.moj-album.com/slike/605512/uqPz6FeLdP6Yi8Wx.v.jpg

Oxy na sprehodu

http://www.moj-album.com/slike/605512/HQe5Mgbiu47ev6pS.v.jpg

Oxy počiva

http://www.moj-album.com/slike/605512/CuQ9XrG6ss_tpbTJ.v.jpg

Pa še ena z Flikco
http://www.moj-album.com/slike/605512/66DgYRH22tmOWp4g.v.jpg
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #469 : ponedeljek, 24.12.2007 : 10:49:21 »

Lepi obe  Kiss

Pa isti plašček imata kot moj Maj  Wink
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #470 : sreda, 26.12.2007 : 17:19:31 »

Vesele praznike in Srečno 2008 vsem vam! Smiley



Logiran

Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #471 : četrtek, 10.01.2008 : 09:42:58 »

SREČNO, ZABAVNO IN PREDVSEM IGRIVO LETO 2008 Z VAŠIMI CUKRČKI!  Kiss

Že dolgo časa je, odkar sem zadnjič pisala.  Sad Skoraj eno leto. Zdej sm si pa uzela veliiiiko časa in prebrala vse zamujeno, pregledala vse slike in ugotovila,.........
Da prou pogrešam klepet z vami o naših pikicah. Wink

Moj pikec se je v tem času kar lepo zrediu sram
Ja ne morm nč pomagat, če pa tko kot jaz zeloooo rad je piškote, čokoladice, kruh, salamo, sadje, tudi čips
No, sej ne poje tega velik ampak...... Ja meni se smili, ko me gleda ko jem. Pa še slini se in pol mu res ne morm odrečt vseh teh dobrot. Roll Eyes
Novo leto sva preživela skupaj z mojimi prijatelji na vikendu. Bom objavila kakšno sliko, samo da pridem do njih.

Lep in prijeten začetek novega leta želiva vsem
jaz in Mike Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #472 : četrtek, 24.01.2008 : 22:26:33 »

Ku ku  Smiley

Kratke novice preden odhajam v posteljo  Smiley
Naš Majek je bil pa danes zelo priden  Kiss S tremi pasjimi prijateljčki je bil del tokratne kinološke urice v domu upokojencev. Moram reči, da se je zelo obnesel in vzorno vedel. Seveda bi najrajše vsakega poljubčkal in polizal, a je bil toliko pocrkljan da mu nič ni manjkalo. Spet je dokazal, da ga velika gneča, gruča tujih ljudi ter psov nič ne ovira in je kljub vsemu ravnodušen:) Pokazal je nekaj tega kar zna, a najbolj so se mu smejali ko je dal lubčeka in se potem sramoval. Upam da so gledalci uživali tako kot mi, vsekakor je bila čudovita izkušnja za naju dva. Bo treba še kdaj ponoviti Wink

Bom dala še slikce ob priliki.

Pozdravček!

... Ja meni se smili, ko me gleda ko jem. Pa še slini se in pol mu res ne morm odrečt vseh teh dobrot. Roll Eyes
Ja ja, to obvladajo  Grin Kiss Cheesy
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #473 : četrtek, 31.01.2008 : 16:26:58 »

Nekaj slikic iz kinološke urice v domu upokojencev:





Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #474 : torek, 05.02.2008 : 11:49:49 »

Norčav pozdrav! Cheesy

Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #475 : nedelja, 24.02.2008 : 13:16:46 »

Po kar nekaj casa imamo tudi mi nekaj novih slik. Sicer nismo aktivni na taksen nacin kot skogkatt z Majem, pa vendarle si lahko nekaj novih slik pogledate tukaj -- http://jasminebianca.moj-album.com/album/267886/?os=11149329
Moja pikasta sopotnica je cedalje bolj pridna. Resnicno rabijo tri leta, da odrastejo ali karkoli jim ze naredi pri tej starosti klik v glavi. Moram pa priznat, da polna luna pa se vedno vpliva nanjo, tako da nekaj dni prej ne sme biti na domacem dvoriscu spuscena, ker potem je ne spravim nikamor, do mene pa tudi ne pride. Takrat predvsem sosedje poslusajo - @!..#$@§ Bianca, ne zajebavi me! Sem rekla SEM. Slisis, kaj sem rekla? Bos  ze videla potem, ko te dobim!..... Pa v tem stilu se nadaljuje moj monolog, pesjan pa skace okol in z repom mahlja.

skogkatt - je lepo pogledat aktivnega dalmatinca na taksen nacin! Fantasticne slike in res lepo delo. Kot pirat je pa da dol pades od navdusenja.  Cheesy Kiss

Mike11 - kaksna nova slikia tvojega Majka bi bila tudi dobrodosla!

Pa vsi ostali, ki berete bi lahko kaksno novo sliko pripopalo, pa o kaksni novi dogodivscini povedali!
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #476 : ponedeljek, 25.02.2008 : 10:52:15 »

JasmineBianca
Mi ostali imamo najbrž toliko dela z našimi dalmatinci, da komaj še uspemo priti do računalnika.  Grin  Wink
No saj ni tako hudo.
Pri nas sta se pravkar obe nehali gonit. Rezultat ni brejost ampak samo polomljena metla od drgnenja kapljic krvi. Zdaj se rangirata, zato se kar naprej cufata za drobnarije in zganjata ljubosumje.
Shait je bila pravkar stara 6 let in smo imeli tortico. Za darilo pa je dobila od vsakega eno čohanje.  Grin
Luna pa se je že spravila na trobentice, ki smo jih zasadili. Zdaj že ve da ne sme, ampak... Drugače je zelo pridna. Sicer jo ne dresiram v smislu "daj tačko", zna pa že "poleg", odpoklic, ... take stvari, ki meni koristijo.
Drugače zdaj uživata v soncu. Najraje se grejeta na tistih koncih hiše, ki jih ogrejejo sončni žarki.
V glavnem pa smo zimo preživeli bolj med odejami - po babje. Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #477 : četrtek, 27.03.2008 : 13:04:16 »

Majev 3. rojstni dan  Smiley

Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #478 : četrtek, 27.03.2008 : 14:22:45 »

Vse najboljše Maj!  Cheesy
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #479 : četrtek, 27.03.2008 : 16:55:34 »

 Shocked O ježeš, to pa je darilo za rojstni dan!

Vse najboljše Maju  Kiss

A ne, kako hitro čas mineva, kar tem pesjanom leta štejemo? Ne morem verjeti, da so že toliko časa tu, pa ni dolgo, kar so nas otroške bolezni dajale, pa puberteta.

Lep dan vsem!
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines