mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:47:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 101117 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #480 : četrtek, 27.03.2008 : 18:23:29 »

Tudi iz naše strani; VSE NAJBOLJŠE MAJU!!!! Wink))
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #481 : četrtek, 27.03.2008 : 21:40:39 »

Maj se vsem lepo zahvaljuje Cheesy
Ravno sva prišla iz treninga in je bil zelo priden Smiley Izgleda, da je bil praznično razpoložen ali pa je ta mega kost še vpliva na njegovo dobro voljo, kajti je bil nazadnje nekaj nejevoljen kar se dela tiče Grin Upam, da bova zdaj spet s polno paro nadaljevala, kajti naju čaka veliko dela Wink

Prejšnji teden smo obiskali šolo v Celju in razveselili njihove varovance, varovanci pa seveda naše pse Grin In tako smo tudi to soboto namenjeni na obisk še ene druge šole Cheesy Slike upam da bodo in sledijo.

Pozdravček vsem in Kiss vašim kosmatincem!
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #482 : četrtek, 27.03.2008 : 22:30:09 »

Super, da tako aktivno sodelujeta pri tem in razveseljujeta ljudi.  Smiley
Ali Maj še hodi v pasjo šolo v Velenju?  Smiley
lp Teja in Oskar.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #483 : četrtek, 27.03.2008 : 22:32:23 »

Ja še vedno Smiley Vsak ponedeljek in četrtek. Prideš kaj okoli pogledat?
Trenirata tudi kaj?
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #484 : četrtek, 27.03.2008 : 22:40:32 »

Z veseljem bom prišla takoj ko se nam v šoli malo stanje pomiri.(trenutno vsi povprek napadajo)  Roll Eyes
Mi pa imamo šolo ob sredah  Smiley. Trenutno Oskar hodi samo v standardni tečaj (A), ko pa bo malo starejši in malo manj trmast pa mogoče začnemo še s čim drugim Tongue
Torej, se vidimo čez kakšen teden ali dva  Smiley Do takrat pa tebi in tvojemu lepotcu Maju en velik pozdrav, Teja in Oskar.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #485 : četrtek, 27.03.2008 : 22:43:09 »

Tudi vama dvema en lep pozdrav!
Mogoče bom pa jaz kakšno sredo fraj, pa vaju pridem pozdravit in Oskarja prečohat Wink
Logiran

Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #486 : četrtek, 27.03.2008 : 22:46:13 »

Super! Z Oskarjem sicer dela oče, vendar ni srede, ko ne bi bila tudi jaz tam  Smiley
Se vidimo! Lp Teja
Logiran
Nina Hari
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #487 : ponedeljek, 31.03.2008 : 08:14:05 »

Pozdravček vsem!

Se oproščam, ker me toliko časa ni bilo nič brat....ampak sem imela sama  s sabo veliko dela...preselila sem se še bolj na Gorenjsko  Smiley
http://mike11.moj-album.com/ to je naslov, kjer sem ZELOOOO na hitro objavila le par slikic od mojega lepotca z imenom Mike. Obljubim, da bom v prihodnje bolj aktivna in objavila še več slik. O novih slikah vas obvestim.

Do takrat se pa lepo imejte in kažite svoje pikice po svetu  Grin

lp, Nina in Mike
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #488 : sobota, 19.04.2008 : 12:44:25 »

Mike11,
ful luštne slikice tvojega lepotca. Pa fino, da je še kakšen z Gorenjske.

Pri nas smo prejšnji teden tudi praznovali 1. rojstni dan Lune. Tiramisu za nas in meso za Luno & Shait.  Smiley
Slikice kdaj drugič in lepo se imejte.

LP, Saša
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #489 : nedelja, 20.04.2008 : 22:00:05 »

Oj ljubitelji dalmatincev!
Imam vprašanje glede karakterja dalmatinčkov. Še ko je bil moj Roki mlajši je imel kolega dalmatinca. Bila sta nerazdružljiva. In potem se je po nekem obdobju ta dalmatinec malo spremenil. Ratal je dominanten in nasilen. Zaradi njegove napadalnosti sta se potem gledala samo od daleč. Potem poznam tudi enega gospoda, ki ima tudi dalmatinca in sploh ni prijazen do drugih pasem. Zanima me a je to značilnost pasme, ker se mi ne zdijo napadalni, ali pa imam jaz smolo da so vsi dalmatinčki slabe volje okrog mene in rokija?  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #490 : ponedeljek, 21.04.2008 : 10:24:10 »

Hm, najbolje da si prebereš nekaj strani nazaj, smo že malo pisali o tem.

Dejansko pa ne vem, zakaj bi moralo veljati, da so prav si dalmatinci prijazni. So psi, tako kot vsi drugi, pa se pri ovčarjih, bullčkih, prinašalcih, najdejo tako prijazni kot manj prijazni primerki le čudi se nihče ko naleti na kakšnega neprijaznega. Na osebnost in značaj psa vpliva toliko dejavnikov, da je nemogoče reči, kateri so po defaultu prijazni in kateri ne. Imajo zobe, vse pasje nagone, zakaj torej ne bi bil kateri bolj dominanten. Niti ne vem, zakaj se jih ta mit o prijaznemu psu tako drži, nekaj sigurno zaradi Disneya. Ma saj so prijazni, res je, svoje ljudi imajo ponavadi zelo radi. Ampak spet, so takšni in drugačni Wink

Osebno lahko samo za svojega povem, da je moj dalmatinec zelo prijazen. Do psov, tujcev, otrok, - vseh. Zato tudi brez skrbi lahko obiskujeva šole, domove za ostarele,... seveda pa vedno z rezervo, saj so psi le psi. Je pa zanimivo, da ga večina drugih psov v štartu ne mara. Ne vem ali jim gredo pike na živce ali kaj, ampak prva reakcija je ponavadi negativna. A kljub vseh neprijaznih izkušenj, je moj ostal tak kot je in je vesel vsakega psa (da o ljudeh ne govorim Kiss) Če ga kateri napade, se raje umakne kot da bi se podal v spor.

Toliko zaenkrat, pa vprašaj, če te še kaj zanima Smiley

Aja, koliko so pa omenjeni psi kaj stari? Kaj veš kako živijo, mislim če so v pesjaku ali notraj skupaj s svojimi?

Pozdravček!
Meli&Maj
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #491 : ponedeljek, 21.04.2008 : 10:52:19 »

No pa smo našli prijaznega dalmatinčka Wink 
Ja prvi je ena 3 leta mlajši od Rokija. Takrat, ko smo se spoznali je bil še mladič in praktično sta bila 2 leti prava prijatelja. Potem se je pa vse skupaj spremenilo. Je pa mislim da stanovanjski pes in vsi ga imajo zelo radi. Ne vem pa kako je z vzgojo tega dalmatinčka. Mogoče so ga premalo opozarjali ali usmerjali. Ljudje ponavadi mislijo, da se bo kr sam od sebe naučil reda. Je pa tko kr velik  Smiley
Tko se mi zdi samo malo žalostno. Najprej prava prijatelja potem pa takole. Podoben primer imam z zlatim prinašalcem. Zdaj se gledajo samo na daleč. Ampak kaj češ, če drugače ne gre. Tole z zlatim mi je kr malce hudo, ker je imel luškanega lastnika pa zdaj ne čvekamo nič več Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #492 : ponedeljek, 21.04.2008 : 10:55:58 »

Ja, tudi pasja prijateljstva se lahko spremenijo z leti in odraščanjem Roll Eyes

A je (bilo) pri nas kaj drugače Grin
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #493 : ponedeljek, 21.04.2008 : 11:02:54 »

ja to imaš pa prav  Smiley   
Na takšen način sploh nisem razmišljala. Mi je kr žal da sem takrat ugriznila enega prijatelja  Cheesy
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #494 : ponedeljek, 21.04.2008 : 11:13:53 »

Dalmatici so eni najbl prijazno prbitih pasem, a ne skogkatt! Cheesy Sam prave osebe jih morajo furat, pa je! Grin
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines