mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 23:05:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 101024 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #60 : sobota, 26.11.2005 : 13:51:31 »

Hej, nama z Bianco je tudi všeč ideja o pikniku... Je pa tudi naš norček čisto vsekan na sneg, je ne spravim domov... Sem jo prvi dan, ko je zapadel, prosila 20 minut, da je prišla do mene in sva se lahko odpravili domov. Zdaj pa me malo moti edino to, da dežuje in ni nič kaj prijetno šetat po takem vremenu...
Se je drugače moja punca zdaj nehala gonit in končno lahko spet lahko divja in kar nima dovolj, očitno mora nadoknadit zamujeno, tko da mi zelo uživamo...

Lp
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #61 : sobota, 26.11.2005 : 13:51:52 »

Še slike  Wink

http://skogkatt.moj-album.com/album/604715/?os=1559137

Kaj pa ostali? Uživate???
Logiran

čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #62 : sobota, 26.11.2005 : 14:26:01 »

Karo uživa zvit v klobčič na kavču...Ni več tako nor na sneg kot včasih. Se pa še vedno rad povalja.

papa
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #63 : nedelja, 27.11.2005 : 19:16:28 »

Sem jo prvi dan, ko je zapadel, prosila 20 minut, da je prišla do mene in sva se lahko odpravili domov.
Grin Grin ja ja o tem sem govorila.. pa se naredijo kot da te ne slisijo, pa kar dalje letijo, pa se zabavajo s snegom Roll Eyes Grin Grin
samo saj jim ne moremo zamerit, ce pa znajo potem tak lepo pogledat Cheesy
drugace pa jasminebianca se ti zdi, da bianc preden se zacne gonit , vec lula? Huh  very zdaj vec lula, pa ne vem ali zaradi mraza ali pa zato, ker se bo res gonla? Huh  ta gonitev me full muci Roll Eyes
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #64 : ponedeljek, 28.11.2005 : 16:15:11 »

Jasmina
Ma ja, je več lulala, čeprav je to že nekoliko prej začela, men so te znaki tak, ne vem no...
Sicer pa to tak iznenada pride... Vsaj pri Bianci je... Ni prej nič bolj dišala ostalim psom, vsaj opazila nisem tega, razen tistim, ki pa res nonstop naskakujejo... Zdaj drugič pa isto...
Veš kaj me zanima, kako se pa imata tvoja kužata, ko sta sama doma? A se ti zdi, da je kaj norenja v tem času? Imam zdaj toliko vprašanj o tem, kako funkcionirata dva skupaj...
Aja, pa čestitam za odlično2! Mi je zdaj malo žal, da le nisem prišla pogledat, ampak se mi po takem vremenu res takrat ni dalo it od doma...
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #65 : torek, 29.11.2005 : 13:33:51 »

Tako je pa oblečena dvakrat na leto v tistih dneh, čeprav ne vedno, ampak samo takrat, ko je na sveže pospravljeno in naj kao ostane vsaj nekaj časa čisto...  Wink  Je pa zelo nesrečna, ko mora nosit hlačke...
http://jasminebianca.moj-album.com/album/1534462/?os=1534485

Lp

Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #66 : sreda, 30.11.2005 : 17:01:37 »

vi kar lepite slikice v album, tak pogledam vsake toliko ce je kaj novega ter jih z veseljem pogledam Cheesy
sem tudi jaz nekaj novih dodala Smiley
Jasmina
Veš kaj me zanima, kako se pa imata tvoja kužata, ko sta sama doma? A se ti zdi, da je kaj norenja v tem času? Imam zdaj toliko vprašanj o tem, kako funkcionirata dva skupaj...
ko sta sama doma, sta locena.. johny ima na razpolago hodnik in spalnico- tako je imel ze preden je prisla mala.. malo pa sma mislila pustit za zacetek v kuhinji, ke rje tam najmanj stvari ki jih lahko unici.. in smo jo dvakrat pustili tam (seveda z kosarico, da ima kje za spat).. in prvic je vse potegnila dol kar je dosegla- za nekatere stvari mi se zdaj ni jasno kako je prisla do njih.. drugic ko pa sem vse stvari pospravla, pa se je lotila kosarice.. tako da je sedaj vedno ko je sama v kletki Roll Eyes  vsaj tu ne more skode naredit, cetudi mi je ze prt iz mize potegnila- ko je bila zaprta v kletki- pa si celega potegnila v kletko pa ga strgala.. ne vem, sem vedno mislila, da to dela zaradi tega ker ni zlaufana, pa vidim zdaj ko sem ze celi teden doma, da zjutraj obadva prespita, pa sploh ne norita, tako da mi ni jasno, zakaj se spravi trgat, ko je sama Roll Eyes Roll Eyes . ja pa enkrat sem ju pustila skupaj sama-samo za pol ure- pa je tudi bilo vse razmetano..tak da dokler se ne bo malo zresnila bo kar v kletki ko bo sama Roll Eyes
vecje skode zaenkrat se ni naredila, najvecja je to da mi je zgrizla polnilec za mobitel (tako da iam zdja klice preusmerjene na simonov tel.), pa se to ne vem kdaj ji je uspelo, ker imam polnilec v spalnici, tak da je to mogla mimogrede naredit Cheesy Grin Grin
ne vem saj mi je smesno vse skupaj Grin Grin Grin Grin .. saj vam bi tudi bilo, ko bi vidli kak se dol potuhne pa gleda kot ovcka, kot da ni nic naredila Roll Eyes Grin Grin Grin
je prav fajn da imas pse, ko si slabe volje oz. ko te kaj razjezi, ker te takoj spravijo v dobro volje ter te razvedrijo Wink
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #67 : sreda, 30.11.2005 : 19:38:47 »

 Grin Grin super je very, vam nikoli ni dolgčas!

Tudi jaz sem se čudila ko sem našla po tleh razsute rum kokos kroglice- ki so bile na 150cm visoki polici! Pa sem hitro ugtovila, da mu je uspelo samo zaradi njegovih krempljev Tongue Ga še prepričujem, da bi mi jih pustil odščipnit.
nekaj novih fotk

http://www.moj-album.com/slike/205669/ob94PDJbqx95SGZD.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/205669/2SOSaUTLcAl5AYDO.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/205669/FE55r_bhItyGEo7T.v.jpg
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #68 : petek, 02.12.2005 : 12:26:39 »

Jasmina,
kdo pa je ta gospodična na sliki  http://jasmina.moj-album.com/album/1422525/?os=1422571
Včasih sem jih pogosto srečevala, zdaj pa že dolgo nisem srečala takšenga kužata...

Me smo pa danes zopet hodile okoli veta in smo tam uredile rezanje krempljev, pa ni bila navdušena, ker jo je tam tak strah... Ima pa vnetga učka in moramo mazat z neko kremo...

Pa jutri začnemo s pripravami na spomladanski izpit B-Bh, če bo kaj iz naju, ker Bianca bi se tam raje igrala z ostalimi pesjani, kot pa kaj delala...  Sva mislili že hodit na tečaj, pa ni bilo dovolj interesentov septembra. Ne vem zakaj imajo ljudje v glavah, da če gredo v malo šolo, potem s pesjani ne rabijo več nič delat, ker takih, ki dajo skozi malo šolo je dovolj, potem pa se ustavi. Vsaj meni se zdi, da je to v našem koncu kar pogost pojav. Sicer pa sva tudi me itak zabušavali od kar sva končali z malo šolo  sram , tko da se tudi ne morem pohvalit kako pridni sva z delom v poslušnosti. Bomo zdaj vse nadoknadili  Wink

Čara, verjetno bi morala malo pobrskat, pa se mi zdaj ne da, zanima pa me, koliko je star tvoj Karo? Simpatičen poba...

Lp
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #69 : sobota, 03.12.2005 : 13:56:15 »

Karo pa ima 10,8 let...Ravno iščem zanj novoletno darilo, nekaj kar bi bilo mehko, da lahko uniči.

čaw

Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #70 : ponedeljek, 05.12.2005 : 14:34:13 »

Ravno iščem zanj novoletno darilo, nekaj kar bi bilo mehko, da lahko uniči.
Grin Grin Grin pojdi v shop -vse za 199 sit- pa mu kupi vec stvari.. pa se skoda ti ne bo denarja Roll Eyes Grin Grin
sicer pa je tak tak, da vse unciijo kaj dobijo ja Roll Eyes
Veryka je naredila novo umetnijo- dve luknji v kavcu Angry mala je pravi ekspert, za sekundo jo spustim iz oci, pa je ze na delu.. cim jo spet pogledam, pa ze pridno lezi..  Cheesy .. no, dobro saj ni skode, kavc je tak stari Tongue Grin Grin
jasminebianca tisto pa je kraljevi pudelj- ana - od simonovih starsev.. je pa gospodicna stara ze 13 let, se pa se prav super drzi.. saj se vidi na sliki, ne? Wink
mi pa zdaj s solo pavziramo.. marca pa spet dalje..( ja ja za moj studij bi lahko rekal isto Grin Grin Grin)... samo je pa johny prav priden ce grem samo z njim ven, s mu sploh ne vidi da je se tak mlad.. pa brez volje je , pa samo gleda kje je very..ce pa sem z obema skupaj zunaj, pa sta prava naspidiranca.. se morem res prav posteno namuciti, da ju kam pripeljem, ce imam obadva na vrvici Roll Eyes.. no, saj vaja dela mojstra Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #71 : torek, 06.12.2005 : 17:41:45 »

Karo pa ima 10,8 let...Ravno iščem zanj novoletno darilo, nekaj kar bi bilo mehko, da lahko uniči.

čaw

hi hi, kako lepo! Cheesy upam da boj moj pri teh letih tudi še tako igriv.
Kaj pa je ostalim miklavž prinesel, ste / so bili pridni?

Nama je prinesel veliko poslastic in igrač Smiley

Aja, v nedeljo je mali prvič dvignil taco namesto da je počepnil.
Mogoče je bil kriv drugi pes v bližini?!
Ampak zaenkrat je to bilo vse, zdaj spet lula kot punčka.

@jasminaj:
Sploh si ne predstavljam kam bi prišla z dvema takšnima parkeljčkoma!
To že moraš biti zelo pustolovske narave, de se spustiš v takšen podvig, ali?! Cheesy
Ampak sigurna sta pa vredna truda, saj že eden ti toliko povrne, ti pa dobiš celo dvakratno dozo Wink

Miklavžev pozdravček vsem!

http://www.mobisux.com/album/data/500/11816896_9613-med.JPG


Logiran

MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #72 : četrtek, 08.12.2005 : 10:50:10 »

.. sem se spomnila, da je naokoli točno eno leto, odkar sem prišla na ta forum in spraševala, če kdo ve, kje so kakšna legla dalmatinčkov...  Roll Eyes

Želja se je uresničila - pa ga imamo, pikca, ki je v našo družino prinesel še več veselja do življenja in volje do gibanja!  Grin Letos bomo imeli prekrasen Božič (če nam Klip ne bo pojedel vseh okraskov z jelke in sladkarij pod njo, he he....)


Pozdravček vsem,

Mojca & Klip

Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #73 : nedelja, 11.12.2005 : 13:10:44 »

Sem šla včeraj malo v Samobor na razstavo pogledat, pa sem lahko malo Very prečohala in me je čisto navdušila  Cheesy  Cheesy  Pravzaprav ne samo mene, ampak vse naokoli... Pa Johnya sem po dolgem času znova videla in je pravi poba  Wink Čestitke za osvojeni mladinski šampionat  Kiss
Sem imela malo smolo s prevozom za domov, ker sem šele tam izvedela, da so si prišli samo nemške ovčarje pogledat... Tko da sem šla zelo hitro domov, sem se odločla, da grem naslednjič s svojim prevoznim sredstvom...
Jasmina, lepo da smo se srečali...

Lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #74 : ponedeljek, 12.12.2005 : 20:32:33 »

jasminebianca ja mene tudi veseli, da smo malo poklepetali Smiley ...veryka je res prava lomilka src, zdaj vidis zakaj se nisem mogla upret, pa je ne vzet s sabo, ko sem jo prvic vidla Cheesy
mojca&klip  Grin Grin za okraske se ne bat, samo za ziher vseeno postavit jelko na nedosegljivo mesto pikam Wink .. no, pa cetudi jo "oskubi" se bote vsaj nasmejali  Grin Grin Grin
@jasminaj:
Sploh si ne predstavljam kam bi prišla z dvema takšnima parkeljčkoma!
To že moraš biti zelo pustolovske narave, de se spustiš v takšen podvig, ali?! Cheesy
Ampak sigurna sta pa vredna truda, saj že eden ti toliko povrne, ti pa dobiš celo dvakratno dozo Wink
niti ne pustolovske narave, ampak moras bit malo cuden  Cheesy sicer pa sem to poslusala ze ko sem johnyja kupla, pa ga vsepovsod zraven "vlačla".. zdaj so vsi raje tiho, pa si mislijo svoje Tongue Grin Grin Grin
glede te dvakratne doze.. ja ja rabis tudi dvakrat vec zivcev, pa dvakrat vec glasilk Roll Eyes Grin Grin
sicer pa ali si človek za pse ali pa nisi.. ce nisi , potem ti bo že za enega težko poskrbet, če pa si, pa so ti vsi v veselje, ne glede na to, kolikor jih imaš Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines