mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:48:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj  (Prebrano 100342 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #600 : torek, 20.01.2009 : 09:46:40 »

Jeeee Maj  Cheesy. Sem vedela, da ti bo uspelo. Cestitke obema  Wink
A ni fajn, ko imas doma terapevta s certifikatom  Tongue. Pa sej, tale tvoja wildka tko rab skoz neke terapije, da ji ne grejo neumnosti po glavi  Wink
Se priporocamo za kaksno terapijo v blizni prihodnosti, kr jo nujno rabmo  Roll Eyes
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #601 : torek, 20.01.2009 : 15:05:57 »

Čestitke obema! Cheesy
Logiran
andrejaa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #602 : torek, 20.01.2009 : 21:47:53 »

bravo, res sta super Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #603 : torek, 20.01.2009 : 21:55:37 »

Čestitke Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #604 : sreda, 21.01.2009 : 09:04:50 »

Pa sej, tale tvoja wildka tko rab skoz neke terapije, da ji ne grejo neumnosti po glavi  Wink

To pa drži, ja! Grin Tongue

Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #605 : četrtek, 22.01.2009 : 12:34:01 »

Čestitke!!!! Super sta Wink)))
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #606 : četrtek, 22.01.2009 : 12:44:03 »

Čestitke Maju in tudi tebi skogkatt  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #607 : petek, 23.01.2009 : 07:38:16 »

 Cheesy Cheesy Bravo Maj! In seveda, bravo oba!
Super, da sta tako pridna in bosta lahko pomagala!  Cheesy

Lp polonak
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #608 : četrtek, 02.04.2009 : 10:06:52 »

En lep dober dan po dolgem času!
Bravo Maj in Skogkatt - sicer smo na tekočem, ampak tako, uradno, pa nismo čestitali.

Pravzaprav se javljam samo toliko, da znova povemo, da smo živi, zdravi in neverjetno pridni. Ta moj navihanček se je tako popravil v poslušnosti, da je to že skoraj neverjetno. Kiss Menda resnično 4. leto začne delat čudeže.  Roll Eyes

Sem se pa spomnila na forum, ker sem dobila tako fensi ženitno ponudbo za Bianco (mladički pa take stvari - saj je jasno, a ne?) No, vsaj zdelo se mi je, da gre voda proti temu mlinu.
Na Facebooku imam v profilu na sliki tudi glavo moje dalmatinke in me nagovori en "gospodič" z vprašanjem ali je pes ali psička, pa jo seveda pohvalim, ker je itak najboljša, kaj pa drugega. Pa nato prileti novo sporočilo, da on ima pa psa, pa če imamo kaj mladičke. Pa sem samo postavila vprašanje, če je njihov rodovniški in sem dobila odgovor (tako slovenceljski), da sicer je rodovniški, da rodovnika pa nima, ke ga je vzel zase, pa da je kot otrok in ga vsepovsod s sabo vzame, da z rastavami pa ga ne mislijo matrati. Pa da so vsi rekli kako je velik, pa da je res lep. Mi bo poslal slike. Huh Moj odgovor je bil pa samo, da če je rodovniški bi tisti papir, ki ga je vzreditelj itak imel, vzel, saj še nobenega niso prisilili, da bi šel s psom na razstavo, če je rodovniški. Pa škoda, ker mi zdaj ne more povedati iz katere linije je, ker me te stvari zanimajo. Bom pa vesela slik, da vidim kako ta lep pes izgleda. Pa nisem dobila nobenega sporočila več, do zdaj.
Pa sem bila res prijazna, vsaj meni se tako zdi. Pa sploh mu še nisem povedala, da moja dalmatinka ni primerna kuzla za mladiče njegovemu pesjanu (da je bil tak njegov samo predvidevam), ker je itak sterilizirana.

No, malo sem dolga, ampak sem morala to podeliti z vami, če je kdo prebral.

Sicer pa  slinastega Kiss vsem od Biance
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #609 : četrtek, 02.04.2009 : 10:10:38 »

(da je bil tak njegov NAMEN samo predvidevam), ker je itak sterilizirana.

V zgornjem delu sporočila manjka odebeljena beseda, seveda.

LP
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #610 : sobota, 11.04.2009 : 07:54:58 »

Zdravo. Že dolgo nisem nič pisala, ker se ta mesec selim iz stanovanja v hišo in imam veliko dela Wink komi čakam,...
Uglavnem od operacije je minilo več kot 3 mesece in Oxy je spet stara Oxy Wink Nič več jo ne boli tako, da so sprehodi spet bolj zabavni in obe z Oxy sva najbolj srečni na tem svetu Wink Full sem vesela, da sem jo dala na operacijo, ker sem ji res sedaj življenje še malo bolj polepšala. Upam, da se kdaj kje vidimo, da boste mojo skokico videli Wink
Ja Flika( bullika) je bila pa včeraj na sterilizaciji. Odločila sem se pa zato, ker nima pravega ugriza in ne bi dobila vzrejnega dovoljenja tako, da je bolje da je sterilizirana.
Fajn se imejte pa lepo praznujte Wink)))
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #611 : ponedeljek, 20.04.2009 : 10:56:06 »

Sem vaju brala, nisem pa še povedala kako vesela sem za vaju Smiley
Se že veselim jo spet kdaj videti skakati v živo, najbolj pa želim veliko zdravja za naprej!
Da bo lahko še veselo in pogosto norela z Fliko Kiss

Tule pa en kratki filmček Maja v akciji: http://www.youtube.com/watch?v=cVleAcrNnPY
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #612 : ponedeljek, 20.04.2009 : 14:35:55 »

Super!
Joj kok je luškan Maj ko se vsede poleg in da tačko gor!! Kiss

Pridni pridni Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #613 : ponedeljek, 20.04.2009 : 15:54:45 »

skogkatt,
fajn vaju je gledat!!! supersko!
Logiran
andrejaa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 55


« Odgovor #614 : torek, 21.04.2009 : 00:15:54 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy May, ti si pa res en veeelik car!!!! No, pa kapo dol tud šefici, za ves vložen trud in delo, da so zdaj takšni rezultati.  Grin
Mi hodimo sedaj v malo šolo, pa mi res ni jasno, če mi bo kdaj uspelo in seveda kako, da bo hodila Sali poleg. Saj v šoli je kr pridna, ko pa se gre ''za res'' na sprehodih, pa bog ne daj, da pride od kod kak moteč dejavnik.  Undecided
No ja, pravijo, da upanje umre zadnje, a ne?! Wink
 
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines