mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 06:35:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 95749 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 11.03.2006 : 17:56:23 »

Včasih se najde kdo, ki vzame npr. sekiro in z njo mahne po psu. To se je zgodilo žal tudi Ninku. Z enim zamahom je ostal brez polovice leve lopatice, rana je zares grda in skoraj se mu je videlo prav do srca. Zdaj je v Topolšici na previjanju, v sredini prihodnjega tedna bo operiran, po operaciji bo živel normalno in uporabljal vse štiri noge. Star je tri leta, zelo prijazen do ljudi(še vedno, ne morem verjet), do psov(samcev) pa niti ne. Hkrati ob posegu, ki je nujno potreben, da bo utrip srca skrit...bo tudi kastriran.
Slike sledijo; vsi, ki imate slab želodec, jih raje ne poglejte. Pa vsi, ki imate še kaj volje za pomagat, nakažite prispevek zanj Repku, da bomo lahko pokrili stroške operacije.

Žalostna in utrujena Smetka
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : sobota, 11.03.2006 : 19:03:57 »

Včasih se najde kdo, ki vzame npr. sekiro in z njo mahne po psu.

Angry Angry Angry

pa kaj je s tem folkom?  Sad

ja porkadus ostrzka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : nedelja, 12.03.2006 : 21:55:59 »

Poškodba je zelo obsežna, ve se, kaj bo potrebno narediti, vendar pa bo sam poseg pokazal, če je to vse in šele potem bo znan dokončen znesek, ki pa ne bo manjši od 100 - 120.000 sit.

Temu pesjančku lahko pomagate preko društva
Repek - društva za pomoč brezdomnim živalim,
Pot v Hrastovec 9a, 1231 Ljubljana Črnuče,
TRR: 03107-1000197021
s pripisom "Za Ninkota"

Glede na to, da fotk še ni gor, domnevam, da so res zelo nazorne in Polona razmišlja, če sploh so za objavo....  Undecided

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 13.03.2006 : 00:02:34 »

Res sem razmišljala, ampak tako pač je. Po svoje ne more škodovati videti, kaj lahko naredi človek...Tisti, ki imate slab želodec...ne gledat. Raje samo pomislite nanj, pa poglejte potem slike, ki prihajajo - ko bo zgledal ok. Počuti se dobro, še malo, pa bo tole vse mimo. Še enkrat: po posegu bo živel povsem normalno.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/GwQMjY4dkfdDi0mV.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/YPVliXAPaYKV8LAZ.v.jpg
Logiran

Marc
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #4 : ponedeljek, 13.03.2006 : 00:34:44 »

Zaprem oči in se zamislim... Shocked
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #5 : ponedeljek, 13.03.2006 : 00:36:20 »

Pa to ni res no!!! Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Cry Cry Cry
kaj vse je človek zmožen...
držim pesti na vso moč za uspešno operacijo, okrevanje in nov dom z veliko ljubezni 
Kiss Kiss


Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #6 : ponedeljek, 13.03.2006 : 00:55:08 »

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #7 : ponedeljek, 13.03.2006 : 08:14:01 »

bože moj mili  Shocked
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 13.03.2006 : 08:33:47 »

Zame je bilo že dovolj, da sem v soboto videla Polono kako je bila pretresena. Pa je že vsega hudega navajena Cry

Je pa res vzpodbudno to, da se z našo pomočjo Ninkotu bolje piše Smiley Par jurčkov mu bomo sigurno namenili Wink
Logiran
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #9 : ponedeljek, 13.03.2006 : 08:36:30 »

to mam vedno znova dokaže, da je človek najbolj kruto bitje na svetu. ubogi kuža. sploh si ne morem predstavljati, kako je človek lahko tako brezsrčen. Jaz bi izgubila živce. in verjetno tega prebutala kot še nikoli kaj. sama imam psičko in jo imam neizmerno rada in nikoli nočem, da bi spoznala človekove okrutnosti.

bogi kuža

upam, da bo še naprej imel zaupanje v ljudi

lp

Tina
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #10 : ponedeljek, 13.03.2006 : 11:27:15 »

Zame je bilo že dovolj, da sem v soboto videla Polono kako je bila pretresena. Pa je že vsega hudega navajena Cry

ja, v soboto je bila čisto iz sebe - sja ni čuda. Jaz ne vem, kako bi prenašala vedno znova take krute prizore in ko že misliš, da si videl sve, pride nekaj novega, še bolj krutega.

Ne morem in ne morem se načuditi, česa vse so zmožni ljudje.

No, sedja ej na nas, da temu kosmatincu vsaj malo povrnemo to, kar mu je tale okrutnež prizadejal - vsak tolar za nejgovo okrevanje  je dobrodošel, zato stopimo v akcijo in pridobimo čimveč ljudi, ki jim ni vseeno, kaj se dogaja z živačmi pri nas!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 13.03.2006 : 15:15:44 »

Jaz bom tudi ponovno pomagala!

Če ne prej, na repkovem teku!
Najraje bi pa Ninkota šla kr k Matkotu počohati, ko mi je tako blizu Cry

Kako pa veste kaj se mu je zgodilo, a je kdo videl tega ne-človeka ob svojem groznem početju? Kaj bi mu ... če bi ga vidla... :$
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 13.03.2006 : 15:34:20 »

Jaz sem psa odpeljala, pristojni so pa odkrili, kaj se mu je zgodilo. Postopek proti tistemu, ki mu je to storil, je sprožen. Sama se s takšnimi ne zmorem ukvarjat, naj se drugi, ki imajo dovolj česarkoli že za takšne...
Kakorkoli, vesela sem, da je za psom tisto najhujše skoraj že mimo. Vesela sem tudi tega, da vas je toliko, ki vam ni vseeno. Pričakujem, da bo prišel iz klinike najkasneje v četrtek, potem bo potreboval še kakšne tri tedne rehabilitacije, potem pa mu res privoščim en topel dom...upam, da ga boste pomagali poiskati.
Še najhuje od vsega je pa to, da je bil pes nekaj dni brez protibolečinske terapije in brez kakršnekoli oskrbe rane, preden je informacija prišla do nas. Ubogi kuža, res.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 13.03.2006 : 15:47:21 »

Ubožec  Cry
Kdo bo to razumel, takšna dejanja, saj sploh ni oprvičila za to.

Vsaj je pri vas končno v najboljših rokah, in tudi v Topolšici odlično oskrbljen.
Mogoče ga bom celo imela priložnost pogledati ko bom tam.

Vsem vam, glavo gor, želim samo najboljše.  Wink

Za topli dom bom tudi povprašala naokoli.
Logiran

TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #14 : ponedeljek, 13.03.2006 : 16:12:57 »

Bogi revček... Kakšna baraba se lahko tako znese nad ljubko živalco... Sem čisto besna, pa fotk niti ne upam pogledat... Ko bo z malčkom bolje, pa prilepite kakšno slikico... Držim pesti, da bo čim prej okreval...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines