mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:21:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: bolonjec-bolonjski bišon
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: bolonjec-bolonjski bišon  (Prebrano 32760 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bolonka13
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #60 : nedelja, 28.08.2016 : 07:18:58 »

Pozdravljeni!
Ma moram se pohvaliti, da sva bili v nedeljo z Jenny na obisku pri eni zelooo prijazni in prijetni družini, ki so se po dolgem času in tuhtanju odločili za mladega (in malega )družinskega člana;  "bolognese colour" ali barvno bologneserko - malo, desettedensko Nely!! Mala princeska je krasna, drobcena punčica. Pri tej starosti ima le cca 400 g!! In tudi kot odrasla ne bo predvidoma tehtala več kot 1,5 kg! A pri vsej tej majhnosti je prava frajerka. Mah cuker, resnično! Na začetku se je bala Jenny, ki je pri svojih treh kilah izgledala napram Nely prava velikanka. Potem pa se je kar postavila zase! Najrajši od vsega pa se spravi v naročje kakšnega od svojih krdelnikov.

Moram napisati, da ta pasma uradno ni priznana preko FCI in tudi sicer so v Evropi strašno redki. Natančno poreklo te pasme ni znano, se pa predvideva izvor iz  Rusije, kjer je znana pasma pod imenom "Tsvetnaya bolonka".

Skratka - preživeli sva krasno popoldne in prepričana sem, da bosta tudi z Jenny postali pravi kompanjonki.
Slike so na voljo v mojem albumu....
LP, Katja

Logiran
bolonka13
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #61 : nedelja, 28.08.2016 : 07:26:39 »

Pozdravljeni ali ima kdo v Slo  psička Bolonka Tsvetnaya. Jaz sem ga našla na CZ pa je tako daleč, iščem
vzreditelja malo bližje.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: bolonjec-bolonjski bišon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines