mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:30:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: SLOVO OD BEJBE
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: SLOVO OD BEJBE  (Prebrano 3304 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ice
novinec
*
Sporočil: 19


« : ponedeljek, 15.05.2006 : 21:20:23 »

Pripeljali smo te 14.februarja iz zavetisca, vsa boga...sestradana, pretepena, prestrasena, nihce ni vedu kaj so s teboj poceli, vendar so poceli same grde stvari, da si se bala ljudi nikogar nisi marala, samo mene si takoj vzljubila in samo jaz sem te lahko odpeljala vn iz zavetisca, drugih si se bala, lajala na njih...kasneje si za svoje uzela celo naso druzino ampak samo nas....zate smo naredili vse, res vse 24 ur na dan smo se posvecali tebi in ti hoteli pomagati, da bi sprejela lepse zivljenje in da bi bila vesela z nami. 3 mesece smo se matrali, ti pomagali vendar na zalost ni slo, vse metode kar so nam jih  svetovali v solah, pasji psihologi, smo se ucili s teboj in  si sprejemala vse dobro, vendar si se tujih ljudi prevec bala in si bila skoz pod stresom, nisi se mogla sprostiti tudi ponoci ne, spala si zelo malo ceprau si vedela da si varna pri nas. Zadnjih 14 dni si zacela pa cuvati nas in to tako, da si rencala tudi na nas, ce smo se samo pogovarjali, da ne omenim ko smo te peljali na sprehod, kako si bila jezna na tuje ljudi, mi smo ti dajali priboljske, da smo te zamotili, vendar ti to ni pregnalo strahu do tujih ljudi. Mladost in preteklost, ki so ti jo pa unicili ljudje Angry, ni nihce poznau in to smo ti tezko odpravili, pa si nam tako zlezla pod kozo in smo te imeli radi, da ze 2 dni jokamo, ko te ni ceprau si bila zelo boga, res Bejba pogresamo te, pa k vemo da si bila tudi nezna z nami in si se rada crkljala, pa k smo te peljali na vrt pa zaprli ograjo da si lahko svobodno tekala in skakala za zogico... res si bla lepa psicka, sam kaj k so nekateri ljudje brez srca Angry in so ti unicli zivljenje, pa smo ga hotl mi rest pa se ni dal.  Cry boga si bla res samo trpela si in nic spala 
RADI TE IMAMO IN POGRESAMO TE BEJBA Cry Cry

Pocivaj zraven Bena.....res radi smo te imeli in se vedno te imamo in prirasla si nam k srcu zelo mocno  Kiss Cry

Tvoja SPELA  Kiss Cry
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 15.05.2006 : 21:27:51 »

Špela, še enkrat iskreno sožalje...  Cry Cry

Še vedno ne razumem, kako so jo lahko dali iz zavetišča tako prestrašeno in nepripravljeno na novo življenje...  Sad Cry
Logiran
ice
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #2 : ponedeljek, 15.05.2006 : 21:40:49 »

Ker je bla res lepa, tezko smo sli mi tja pa jo tm pustil u kletki, smo jo raje vzeli, pa smo vse dali na to da bi bilo boljse, pa se je ful izboljsevalo, sam ona je imela nekaj v sebi, k ji nebi mogli nikoli izbiti iz glave pa se vedeli nismo kaj? Cry
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #3 : ponedeljek, 15.05.2006 : 22:09:38 »

Iskreno sožalje...

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

Diana
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #4 : ponedeljek, 15.05.2006 : 22:18:22 »

Iskreno sožalje.
Logiran
horvat73
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 217


« Odgovor #5 : torek, 16.05.2006 : 07:16:18 »

Tudi jaz sem ne tako dolgo nazaj izgubila ljubljeno psičko, ki pa na srečo ni imela tako groznega življenja, kot ga je očitno imela Bejba, tako da razumem, kako ti je  Cry  Cry  Cry

Iskreno sožalje!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : torek, 16.05.2006 : 09:31:02 »

Ker je bla res lepa, tezko smo sli mi tja pa jo tm pustil u kletki, smo jo raje vzeli, pa smo vse dali na to da bi bilo boljse, pa se je ful izboljsevalo, sam ona je imela nekaj v sebi, k ji nebi mogli nikoli izbiti iz glave pa se vedeli nismo kaj? Cry

Ste jo peljali na evtanazijo?

lp, Katarina
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #7 : torek, 16.05.2006 : 19:18:25 »

sozalje
Logiran
shana
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #8 : sreda, 17.05.2006 : 20:58:17 »

Moje iskreno sožalje. Tolažite se z mislijo, da ste  ji polepšali zadnje mesece življenja. Saj kot pišeš ste ji poskušali nuditi vso pasjo ljubezen, pa vendar ji življenje pred vašim znanstvom ni prizanašalo in je bilo preveč zakorenjinjeno v njeni pasji dušici.
Logiran
ice
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #9 : sreda, 17.05.2006 : 21:14:10 »

Je bila zelo tezka odlocitev   Cry  odlocitev po pameti in ne po srcu!
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #10 : sreda, 17.05.2006 : 21:48:41 »

A je bilo res tako hudo, da ste jo moral uspavat?
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #11 : sobota, 20.05.2006 : 14:36:39 »

Ice, iskreno sožalje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : sreda, 14.06.2006 : 08:56:36 »

Kako je to težko brati  Cry Moje iskreno sožalje. Bejba je pa tam, kjer ji je lepo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: SLOVO OD BEJBE
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines