mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 06:08:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006  (Prebrano 20117 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #15 : četrtek, 01.06.2006 : 11:08:58 »

O pa res, hvala Smiley
Logiran
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #16 : četrtek, 01.06.2006 : 17:46:21 »

Pozdravljeni!
Šele danes sem prebrala vse o plesni nedelji,pa me zanima glede majčk,ker sem nakazala zavetišču samo deset tisoč za obnovo,pa še malo društvu Repek,verjetno nam ne pripada majčka,ker piše več kot deset tisoč.No ja nič hudega ,mi bomo vseeno prišli ,še tam kakšno malenkost darovali.Upam,da bo lepo vreme(vsaj brez dežja).
Pozdrav Zdenka!
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #17 : petek, 02.06.2006 : 15:50:34 »

Živjo

V Mostecu te bo čakala majčka - le napiši mi na sms 051 30 61 91 tvoje pravo ime, recimo letnico rojstva ali konfekcijsko številko in seveda vseeno napiši koliko si donirala za Repek in za zavetišče.

Danes v petek ob 15:55 je zbrano za zavetišče Horjul: 100.000 sit: Marko in Anita, 63.000 sit in znesek še raste: vaditelji iz PLESNEGA MESTA, ena paleta hrane PRO PLAN PURINA - donacija podjetja Merit, več donacij po 10.000 sit (Jaka Knez, nepremičnine Garba, Romana Hren s.p., Darja Skok Lamut, ...)

Če bo sreča bo v Mostecu postavljen še šotor za vsaj 500 ljudi in tako nas tudi kakšna ploha ne spravi v slabo voljo.

Ali pridete?

lp

MARKO

Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : petek, 02.06.2006 : 17:06:51 »

Pridemo  Wink. Marko in Anita, hvala.
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : petek, 02.06.2006 : 18:24:32 »

joj capka...sem tako iskala, kje ste napisali svoje sporočilo.. Tongue...
hvala tudi vam, se vidimo v nedeljo. lp vsem.
Logiran

CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #20 : petek, 02.06.2006 : 22:47:11 »

Smetka - ne - ste napisali - si napisala,vikali se pa ne bomo!
Pozdrav!
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sobota, 03.06.2006 : 10:43:24 »

Capka, velja!

Sem pravkar dobila potrditev, tako da lahko napišem: jutri bo z nami na M-ovem pikniku tudi dr. Erjavčeva, našli jo boste nekje v moji bližini  Wink...Z veseljem bo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s pasjo in mačjo ustno votlino in njeno vsebino svetovala in odgovarjala na vprašanja. Zagotovo bo tudi z veseljem pogledala kakšno šnoflo  Cheesy od blizu. Za tiste, ki morda ne veste: po mojem trdnem prepričanju govorim o najboljši pasje-mačji zobarci daleč naokoli  Tongue. Vladka, sem vesela, da boš jutri z nami.
Za vse, ki je ne boste ujeli na jutrišnjem pikniku, bo z nami seveda tudi na mojpes.net-ovemu v Podutiku prihodnjo nedeljo.
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #22 : sobota, 03.06.2006 : 11:40:32 »

Jutr ma zobarja, mama bo z nano šla ...  Wink

Jasno tam bodo tudi Čuki - poglejte program:

 :)M-ov družinski PIKNIK V MOSTECU

09:30       
počasi se bomo pričeli zbirat v MOSTECU

11:00      
zadnje prijave na tekmovanje za najbolj simpatičen par (deček/deklica in psiček)
predstavitev zavetišča Horjul

11:30      
izbor najbolj simpatičnega para (deček/deklica in psiček)
      
12:00      
Rok and  Band
nastop orientalskih plesalk: Adore in Alanya
nastop rock'n'roll »mini«
nastop break dance (Uroš, Tomaž)
nastop hip hop mala formacija pionirji (Darja)
nastop hip hop velika formacija Lj. (Mark)
nastop hip hop mala formacija pionirji (Živa)
nastop CICI – Na podstrešju, Murnčki, Robotek
nastop disco velika formacija mladinke (Darja)

12:45       
SLAPOVI
nastop POP – Pika nogavička, Gusarji, Divji zahod, Tjulen Nobi
nastop hip hop mala formacija mladinci 2 (Maruša)
nastop disco velika formacija pionirji (Darja)
nastop rock'n'roll mlajši
nastop hip hop mala formacija mladinci 1 (Maruša)

14:00      
Marko & Anita

14:30        
ČUKI (animacija za vse)
nastop hip hop velika formacija mladinci (Maruša)
nastop rock'n'roll starejši
nastop disco pionirke mala formacija (Darja)
nastop hip hop formacija Vrhnika (Mark)

16:00        
klovn ŽARE

16:15 – 18:00    
POP'N DEKL (glasba za ples)   
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #23 : sobota, 03.06.2006 : 12:13:32 »

Sem pravkar dobila potrditev, tako da lahko napišem: jutri bo z nami na M-ovem pikniku tudi dr. Erjavèeva, našli jo boste nekje v moji bližini Wink...Z veseljem bo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s pasjo in maèjo ustno votlino in njeno vsebino svetovala in odgovarjala na vprašanja. Zagotovo bo tudi z veseljem pogledala kakšno šnoflo Cheesy od blizu. Za tiste, ki morda ne veste: po mojem trdnem preprièanju govorim o najboljši pasje-maèji zobarci daleè naokoli Tongue

ah ja... zdaj mi je pa žal, da Brina ne bo mogla iti z mano na tale piknik  Sad pa tako me zanima ocena stanja njenih zobk  Undecided  ko smo bili pri veterinarju so nam rekli, da ji bo treba par zobk izpuliti pa me zanima če je to res nujno potrebno. jah nič... smetka kje pa drugače dela Dr.Erjavčeva?
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : sobota, 03.06.2006 : 12:25:07 »

O, škoda...zakaj pa Brine ne bo? Dr. Erjavec dobiš na Kliniki za kirurgijo in male živali v Mestnem Logu, sicer pa ti jutri prideš, ne? Se bosta lahko pomenili brez Brine. Lp
Logiran

bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #25 : sobota, 03.06.2006 : 12:35:46 »

A piknik bo v vsakem primeru? Tudi če bo dež? Ker nekje je bilo omenjeno, da bo prestavljeno, če bo grdo vreme, zdaj sem pa prebrala, da bo šotor.

Če ne bo hudega dežja tudi midve z Lino prideva mal pogledat.

Lp Špela
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sobota, 03.06.2006 : 12:37:29 »

Naročili smo ravno ta pravo vreme. Piknik bo, se vidimo, lp.
Logiran

saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #27 : sobota, 03.06.2006 : 12:50:53 »

O, škoda...zakaj pa Brine ne bo? Dr. Erjavec dobiš na Kliniki za kirurgijo in male živali v Mestnem Logu, sicer pa ti jutri prideš, ne? Se bosta lahko pomenili brez Brine. Lp
ne vem če bi jo s sabo pripeljala... veliko psov bo  Undecided  sicer ni napadalna, ampak bi z vsakim samčkom norela. psičke bi si pa rada podredila (zelo je dominantna). pa tudi ljudi bo zelo veliko in nočem imeti problemov... ne zaupa še čisto ljudem in ne mara, da vsak rine vanjo. na take piknike se pride s socializiranimi kužki. to pa naša Brina še ni... smo pa na dobri poti  Wink

prišla bi lahko edino če bi jaz stala z njo nekje ob strani in bi ona imela nagobčnik na sebi... vendar bo še vseeno veliko ljudi, ki so prepričani, da so vsi kužki za božat.  Undecided  kdaj boste pa vsi iz zavetišča horjul prišli v mostec? mogoče bi lahko zjutraj, ko še ne bo veliko ljudi z Brino prišli za kakšne pol urce malo pogledat in bi jo potem pač domov peljala, ko bi videla, da je že prevelika množica... saj smo 10min stran doma tako, da bi Brino peljala domov in potem prišla nazaj  Smiley kdaj pa Dr.Erjavčeva pride?
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : sobota, 03.06.2006 : 13:28:56 »

Imaš kar prav, pusti jo raje doma in pridi sama. Z Vladko se slišiva zvečer, da se dogovoriva za uro. Bom javila...
Logiran

saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #29 : sobota, 03.06.2006 : 13:32:37 »

Imaš kar prav, pusti jo raje doma in pridi sama. Z Vladko se slišiva zveèer, da se dogovoriva za uro. Bom javila...
bo bolje ja.. preveč bi bilo tole zanjo. se bom z Dr.Erjavčevo raje zmenila, da kdaj drugič prideva k njej Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines