mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:23:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kala
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kala  (Prebrano 42336 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #150 : petek, 08.09.2006 : 19:54:32 »

Zares sem vesela in vam želim vse najlepše! Te Kaline smrklje so tako luštne, igrive, radovedne in zadosti mlade, da je mogoče iz njih narediti marsikaj!

Lp Toga
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #151 : petek, 08.09.2006 : 20:14:49 »

Mene je zgodba o Kali tako zkapretresla, da sem sodelovala v licitaciji. In bila sem uspešna. Sem vztrajala do polnoči Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #152 : petek, 08.09.2006 : 20:35:17 »

Ful sem vesela za tole bejbo! Cheesy Čeprav sem Kingu res privoščila, se mi je vsedel v srce (še en tak, ja)...
Kalanosauruska Kiss Kiss Kiss, pridna bodi!
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #153 : petek, 08.09.2006 : 21:01:20 »

Oj
Pred eno urco sem videla to luštkano psičko Sabo, Runo je sicer mal zadržkom gledal nanjo, Kala je pa tudi bla bol zadržana. Je pa sabo takoj ob iztopu iz avta pozdravilo 9 mačkonov, vsi so jo vohali  in moram reč da se je Saba kar v redu držala, sploh z enim mačjim mladičkom sta takoj postali frendici.
Bello pa bo spoznala jutri ker je bila Bella v tistem času pri ovcah, je že bila noč pa je mogla pazit ovčke.
Slikce še pridejo, upam da v kratkem.
Lep pozdravček
Ana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #154 : sobota, 09.09.2006 : 08:01:59 »

Kako ste, Saba pridna?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #155 : sobota, 09.09.2006 : 16:18:19 »

Še ena tamala Kalica - Tinka - je v novem domu. Zdaj ji bo ime Aja in tudi njej je padel smrček v med.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #156 : sobota, 09.09.2006 : 17:06:14 »

Katera je pa ostala? A tista, ki je bila na sprehodu z nami v Tivoliju?
Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #157 : sobota, 09.09.2006 : 18:26:00 »

Ajda, tista iz Tivolija je šla včeraj.
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #158 : sobota, 09.09.2006 : 19:04:48 »

Ola, včeraj je bil že začetek kar pester, Saba je že po enem km bruhala in to se je nadeljevalo kar polovico poti, no potem pa je utrujeno zaspala. Zvečer je 20 min malo jokcala, ampak je zelo hitro razumela "tiho" in nato spala do jutra. Ni blo nobene lužice pa tudi tortice ne... Je zelo prijazna, umirjena in mislim da tudi učljiva, saj nas kar uboga. (vsaj te osnovne stvari). Čeprav mi je bil King na prvo žogo zelo všeč, se mi je pa pri Sabi vsedlo v srce to, da je tak prijazen kuža. Za Kinga pa upam da ga bo dobil nekdo, ki ga bo lahko prav vzgojil, da bo res prijazen kuža tudi ko bo odrasel. (jaz se ne čutim tako zelo pasje učeno). Upam, da nisem koga razočarala, ampak mislim da je bolje tako.
Saba se z našimi tremi psi  razume, mucke se ji tudi lahko prilizujejo in jo vabijo k igri, stara mati mačka Mika pa jo še vedno gleda malo sumljivo... ata muc Žok jo pa še ni imel prilike spoznat, saj prespi večinoma dneva ali pa gre vasovat (čeprav ni več dec). Saba je spoznala tudi ovce, ampak jih ignorira... Spi v veži in ji je tam tudi najbolj všeč, saj se zadržuje kar tam... Mogoče jo je še malo strah, zjutraj je renčala na kavč, (res da ni kavč po zadnji modi...).   :)Stopnic se boji, tako dajo kar prenašamo, ampak saj tako pravijo da jo je treba zaradi kolkov, ane.  Skratka upam, da bo ostala tako nežna kužika, saj mi pri treh živahnih otrocih kar paše, da je Saba bolj umirjena.  Lep pozdrav iz Soče, Alenka, Janko, Eva, Tinkara, Vid in Saba
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #159 : sobota, 09.09.2006 : 19:10:41 »

Super, hvala za info. Se vidimo, če prej ne, pa ob sterilizaciji. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #160 : nedelja, 10.09.2006 : 15:59:15 »

Še dve: tamala Ajda in tavelika Kala iščeta nov dom. Dajmo, no...mi je tako všeč, ko pospravim temo v arhiv  Smiley. Še za info, če slučajno kdo od vas tam razmišlja o posvojitvi. Kalini tamali so vsi karakterno in sicer zelo izenačeni, mirni, nežni, zelo učljivi mladiči. Kala je pa itak prijetna kuža, združljiva z večino ostalih, na sprehodih se obnaša lepo, ne vleče, razume vse, kar ji rečeš....ena taka baba za na kavč torej. Si ga res zasluži po vsem, kar je dala skozi.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #161 : nedelja, 10.09.2006 : 18:39:08 »

Ajda, tista iz Tivolija je šla včeraj.
Katera je še brez doma, Ajda ali Metka? Danes je bila v Tivoliju druga kot prejšnji teden.
Lp
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #162 : nedelja, 10.09.2006 : 20:40:15 »

saba je v novem domu renčala na kavč...  Roll Eyes  ona je bolj iz takega ''štofa'', za na ketno, da ne vidi kavča niti od daleč...  Grin   Grin 

ne, resno, ful sem vesela za obe posvojenki in upam, da v kratkem gresta še zadnji dve iz te familije... kala je od odstavitve mladičev postajala vse bolj sproščena in igriva in se včasih na sprehodih vede že kar malo trapasto, otročje. seveda je to zelo luštkano videt. sploh če imaš pred očmi sliko njenih zob in zanke (še vedno na ogled na začetku teme)....

mene vedno znova fascinira, kako čas celi rane in kako pod to pašejo tudi psihične poškodbe. in potem imaš skrbno dostojanstveno mamo, ki se na sprehodu prelevi v poskočno, igrivo in iskrivo psičko... njena rebra so se že skrila pod ravno prav debelim špehkom, seski so se vrnili v prvotno obliko in kala nagajivo vabi na sprehod... ah, ja, simpatična punca, tale kala. upam, da se bo našel kdo, ki mu bo všeč prav taka kot je. ljubka in poskočna, prikupna in vesela vsakega dne, ki ga ne preživlja več v neprimernih pogojih.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #163 : nedelja, 10.09.2006 : 21:06:33 »

Ahoj!
Saba uživa 100 na uro kot dokaz si lahko pogledate slikce.
http:/kalarunobella.moj-album.com/
Lep pozdravček
Ana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #164 : ponedeljek, 11.09.2006 : 00:02:59 »

Eh...se zgodi pri vseh teh imenih...Metka je šla, Ajda je še tu.
Logiran

Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kala
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines