mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 12:45:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: PRVA RAZSTAVA  (Prebrano 54030 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #15 : petek, 29.11.2002 : 14:40:04 »

Klub ljubiteljev bokserjev je pred leti imel prikaz osnov kako psa pripravite za na razstavo in vzrejni pregled. prikaz smo organizirali glede na potrebe novih lastnikov. če bi se potrebe pokazale tudi sedaj bi ga sigurno organizirali
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #16 : petek, 29.11.2002 : 16:54:49 »


Tudi Slovenski klub retrieverjev je ze imel malo šolo razstavljanja jeseni 2001. Interesa pa je bilo dokaj malo vendar je bila zadeva vseeno izpeljana.
V 2002 so bili vsi "pametni" in jih sploh ni zanimalo nic...potem pa smo vsi na razstavh lahko le zavijali z ocmi, ko smo gledali kaj se dogaja v ringih Smiley

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 02.12.2002 : 17:16:27 »

A bi res bili za tecaj, ce ga organiziramo za vse pasme? Kot vidim, so klubi pripravljali tecaje bolj zaprtega tipa - za svoje pasme.
Verjetno bi bilo vec zanimanja, ce bi bilo za vse.

Poznavalci, a se da pripraviti sola razstavljanja za razlicne pasme naenkrat - retrieverji, bokserji, terierji... ali je zmesnjava prevelika?
Sorry, se ne spoznam dovolj, vem le, da je za vsako pasmo mal drugace  Wink Cheesy
Logiran

BlueMaco
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 113


« Odgovor #18 : ponedeljek, 02.12.2002 : 17:50:56 »

Ce koga zanima trening pred razstavo, se mi lahko pridruzi. Trening bi bil v petek, 6. decembra v popoldanskih urah v Ljubljani. Za dodatne informacije mi pišite na moj e-mail: rubysaysast@yahoo.com

Lp, Tina  Wink
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #19 : torek, 03.12.2002 : 10:26:49 »

Jaz bi se s svojim 6-mesečnim kokrom z veseljem udeležila rednih vaj. Po mojem je dobro, da se navadi tudi na različen hrup iz okolja, pa množico ljudi, ki vpijejo in navijajo (ali pa ne  Cry Cry). Tega sam ne moreš početi. Plus, drugi te vidijo drugače in dobronamerne pripombe na vajah so vedno dobrodošle.
Alenka
Logiran
BlueMaco
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 113


« Odgovor #20 : sreda, 04.12.2002 : 08:08:11 »

Pozdravljeni!

Ker vas je kar nekaj, ki vas trening zanima, vam raje odgovarjam tukaj.  Wink
Torej, trening bo v petek ob 17 uri pri sportnem centru Millenium (BTC). Lahko pa se zmenimo tudi za drugo uro (ali drugo lokacijo, ce ima kdo boljso idejo?). Kajti takrat bo ze temno in tudi ce imamo trening kasneje, bomo morali trenirati nekje pod javno razsvetljavo  Grin

Glede samega treninga. Nic bati, to ne bo kaksen strog trening  Shocked. Povedala vam bom par pravil, ki jih morate upostevati pri razstavljanju psa in pomagala pri pravilni predstavitvi vasega psa... In potem se bomo igrali pasjo razstavo  Grin  Grin  Grin Jaz bom (jasno) sodnica  Grin  Grin  Grin

Vsak naj prinese s seboj se najljubsi priboljsek in/ali igracko za vasega psa.

Lp, Tina  Wink
Logiran
Polona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 116


« Odgovor #21 : sreda, 04.12.2002 : 19:09:27 »

Ja, saj vem da mora pes ven v soncu al pa ce prekle padajo. Sam je full hec k ze cel teden iscem take potke, da full pazim, da ni cist usran vsakic. Ampak prideva v vsakem primeru. Tko in tko bo v soboto se zelo veselo na mizi za strizenje.

Lp, Polona
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #22 : petek, 06.12.2002 : 09:11:31 »

Seveda prideva tudi midva z Abijem - če sva že začela ta štos, skoraj ne smeva manjkati!
Tole z vrvicami pa tudi mene jezi. Za španjela pri nas sploh ne moreš dobiti razstavne vrvice. Ali so premočne ali pa prenežne. Očitno mora biti človek tudi "handyman" v tem poslu.
Se vidimo. Upam, da ne bomo zmrznili.
Alenka
Logiran
Tomster
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 325


« Odgovor #23 : petek, 06.12.2002 : 09:51:22 »

Zoo market Preis ma nekaj razstavnih povodcev, ampak Drimu glih ne pašejo, ker so zlati (al pa črno-zlati, ne vem točno). Pa smo nabavli črnega. Mu ful paše. Otepa se ga pa ko hudič križa!!! Wink
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #24 : petek, 06.12.2002 : 14:24:33 »

Glede razstavnih vrvic je tudi na nasem koncu sama zalost. V vseh MB trgovinah sem vidla 2 razstavni vrvici. Ena je bila rdeca in druga svetlo vijolicna. Sedaj  imamo rdeco za vajo, mogoce bom do Vrtojbe kaksno drugo uspela najt. Pa tudi nasemu pesjanu ni vsec: vsakic ko jo vidi ji zobe pokaze! Grin

Lep dan, Miska
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #25 : ponedeljek, 09.12.2002 : 17:29:21 »

Malo pozno, pa vseeno.
BlueMaco, najlepša hvala  Kiss za prijetne urice vadbe za razstavo! Res mi je žal, da tega ne moremo imeti stalno, saj bi nas, vsaj po zadnjem petku sodeč, bilo kar dosti.
Moja mala zverina se je veliko naučila, čeprav je potem v velikem ringu pozabila, kako mora stati...  sram.
Torej, če imate kakšne ideje kako se organizirati pred Vrtojbo, se bom navdušeno pridružila.
Alenka
Logiran
reno
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 69


« Odgovor #26 : ponedeljek, 09.12.2002 : 23:01:51 »

Mladega psa vsak dan postavi za 3 minute na mizo ali višjo površino v razstavno držo in poskusi ko se spomniš isto na sprehodu.skozi igro.Pri meni je to delovalo.
Logiran
reno
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 69


« Odgovor #27 : torek, 10.12.2002 : 09:13:05 »

V teku delaj daljše korake,tako da kuža "raztegne" svoj kas.Povodec moraš držeti napet,da usmerjaš njegovo gibanje.Noben sodnik naj ne bi imel pripombe nad igrivostjo,še posebno če je mlad.
Logiran
Miska
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 195


« Odgovor #28 : torek, 10.12.2002 : 23:10:59 »

Halo!

A je kdo na forumu iz stajerskega konca, ki bi imel malo casa in volje pokazat osnove razstavne hoje, teka in drze dvema zacetnikoma? Se pravi mojemu kuzku in meni? Pa da mi malo pove, kako vse skupaj sploh poteka?

Lep vecer in ze vnaprej hvala!
                                         Miska
Logiran
Zamarro
gost
« Odgovor #29 : sreda, 11.12.2002 : 19:41:33 »

Miska!
Tudi jaz sem iz štajerskega konca in bi me to tudi zelo zanimalo, sem tudi namreč čisto brez izkušenj.Tako,da če najdeš koga, mi to prosim sporoči. Pa še zanima me, kako bi se moj kuža obnašal v družbi drugih psov. Tako, da je to fajn ideja!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: PRVA RAZSTAVA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines