mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 02:04:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Lizanje, lizanje in še enkrat lizanje
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lizanje, lizanje in še enkrat lizanje  (Prebrano 10993 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #15 : ponedeljek, 19.06.2006 : 08:52:51 »

No pa da se jaz povem svojo izkusnjo - tudi moja Uma si lize sprednje tacke, njen ocka si in to neumorno. To je v bistvu neke vrste slaba napada, po drugi strtani pa vzorec obnasanja, ki bi lahko bil tudi podedovan. Uma to ni pocela od vsega zacetka, ampak jo je kr nekaj primlo in takrat se je zacelo. Sice to omejujejo s striktnim Fuj, in stvar ni vec tako kriticna, seveda pa vsake toliko spet malo pozabi. Tudi jaz sem bila najprej panicna in sem iskala tujek, ranico, spremembe na kozi, nohtu, blazinici, skratka nek razlog in opravicilo, pomirila sem se sele, ko sem govorila z vzrediteljico, ki mi je povedala, da to njen ocka tudi pocne in da so enkrat celo bili pri veterinarju in je fizicno vse vredu.

Tako da moj nasvet je, cim manj se sikirat, ko jo vidis reci fuj ali ne in jo pohvali ce neha, na tak nacin jo bos pocasi a vztrajno odvadila. Glece obarvanosti, pa pocakaj da se odvadi, potem pa odstrizi obarvane dele, tudi pri nas se barvajo, pa nic ne mores - vzrdzi se samo kaksnih kemicnih preparatov.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #16 : ponedeljek, 19.06.2006 : 22:14:34 »

Uf Uma, si me kar pomirila veš Smiley Pri našem zaenkrat zadevo odpravljamo z glasnim NE, in moram rečt, da nam gre vedno bolje. Sicer se gospodič potem odmakne, ker misli, da mu ne bomo težili, pa gremo za njim in zpoet NEEE Ori...Pa zavzdihne in neha...si misli, da smo tečni Wink Bomo videli.

Hvala in lp,
Diana
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #17 : ponedeljek, 26.06.2006 : 22:39:44 »

Še članek o kožnem granulomu

Pri Oriju sicer še zdaleč ni tako hudo in upam, da ga bomo uspeli odvaditi lizanja.

lp,
Diana
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Lizanje, lizanje in še enkrat lizanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines