mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 00:24:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 313   Dol
Natisni
Avtor Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA  (Prebrano 825609 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2490 : petek, 01.07.2011 : 15:19:05 »

Jeeeeees! Mi smo že tam!  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2491 : petek, 01.07.2011 : 15:20:58 »

Hehe, pa bolj zgodna skupina bomo lahko, saj mi moramo pač zogdaj ven,.... (Včasih smo skupaj spali kot klade, kadar je bila možnost.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2492 : petek, 01.07.2011 : 15:24:00 »

Čestitke za idejo še enkrat Kiss! Res UPAM, da bo odziv dober in da star(ejš)i psi ne bodo več tabu tema in bo tudi posvojitev več.

saj mi moramo pač zogdaj ven ... (Včasih smo skupaj spali kot klade, kadar je bila možnost.  Smiley
Še bolj zgodaj, ko bodo starejši? Pa menda ja ne Lips Sealed predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2493 : petek, 01.07.2011 : 15:28:24 »

Sej, malo je obrnila, koza naša sladka... včasih ni bil problem spat do 11. ure, zdaj pa moramo ven kar precej prej... No, ampak spi pa več, to pa drži...
ura je ne pomembna, mi bomo tam!  veselje veselje veselje
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2494 : petek, 01.07.2011 : 16:04:19 »

O, kakšna fajn ideja Cheesy!
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2495 : petek, 01.07.2011 : 16:39:46 »

Oh, Xena, da bo lahko tudi Švrki naš zlati v šolo šel...jaz sem čisto raznežena Smiley.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2496 : petek, 01.07.2011 : 19:45:42 »

Jaz sem se kar cela naježila, tako lepa in dobra zamisel je to, tršica. Kiss  ljubezen
A sprejemate kandidate tudi za študij na daljavo? Saj Sherry izpolnjuje pogoje, a ne? Pri štririnajstih pristal v zavetišču, zdaj pa je s šestnajstimi valjda veteran.  A bo starostna meja glede na pribljiznoEMŠPsa, koliko zob jim manjka ali preprosto glede na njihovo pocutje? Kdo je zate veteran? Mi je na obisku v Horjulu ušlo, da mi naj prelupckajo starcka Toma, pa me je Ada nahrulila, da on ni starcek, ampak v najlepših letih. Pa še prav ima.  Grin

Amapak to s študijem na daljavo pa resno mislim. Kaj takega kot  - daš kdaj pa kdaj trikec-video gor, jaz/mi pa ga lahko downloadam, ce nakazem Repku npr. 1,49€/video?  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2497 : petek, 01.07.2011 : 20:12:30 »

Aleksandak in ostale, hvala za podporo in spodbudo! Kiss

S tem, kdo in predvsem KDAJ je pes veteran, se tudi sama ubadam že od začetka tele moje ideje. In še nisem prišla na čisto. Najbrž je eden od pogojev ta, da bi ob njem večina pomislila, da je že PRESTAR za šolo.... Cool. Uradno se veterani smatrajo tisti nad 8 leti starosti ampak glede na to, da so "azilaši" podrli že marsikak predsodek, bomo verjetno tudi tukaj nekaj posebnega.
Najboljši občutek ali je nekdo že veteran, ima verjetno njegov skrbnik, saj pozna njegove navade, rutino, sposobnosti in ostalo od malega ali pa vsaj nekaj časa.
Tukaj predvsem ne bo ZGORNJE starostne meje, spodnja pa bo odvisna od posameznika. Seveda so lahko psi iste starosti tako različni med sabo, da samo leta ne morejo biti merilo.

Idej glede samega programa imam cel kup, pa še kar vrejo iz mene.... Shocked Roll Eyes... si jih moram že zapisovat. Ko bomo začeli in dali čez nekaj seans, se bo že bolj vedelo, če smo na pravi poti. Imam že nekaj tovrstne literature. nekaj je še naročeno in menda že na poti. Sem tako "not padla", da imam občutek, da se bo dalo z veterani še več delati kot z ostalimi. Smiley.

....naj se jim na jesen življenja spet začne pomlad.... Afro

Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2498 : petek, 01.07.2011 : 20:30:47 »

 bravo bravo ljubezen ljubezen super super
čisto navdušeni ostržkovi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2499 : petek, 01.07.2011 : 21:57:54 »

Najboljša ideja vseh časov! Kiss Kiss Kiss

"Ne nehamo se igrati, ko smo stari; temveč smo stari, ko se nehamo igrati."
(je reku nevemkdo, sem žal pozabila - drži pa kot pribito!)

 bravo Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2500 : sobota, 02.07.2011 : 15:49:19 »

No, eni smo malček pozni s slikami, ampak better late then never  Roll Eyes

Bil je prov en fajn piknik!

Z nekaj truda smo tudi najhitrejše ujeli v mirovanju:


The Chef: "trebuh not!"


Pasji reveži so bili hudo lačni in so morali moledovati za grižljajčke, medtem ko so se dvonožci mastili  Angry
   

Nekateri so bili tako obupani, da so se zatekli k drastičnim ukrepom in t'ršica je ostala brez domače naloge  Huh


A je obupanim prestradanim pasjim dušam priskočila na pomoč Račka  Cool (in bila deležna prav blaženih in hvaležnih pogledov)
 
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2501 : sobota, 02.07.2011 : 16:02:45 »

Ko so se malček okrepčali ob priboljških, se se začele igrice:

"Najdi igračo"
Roxy in Ave na "delu"


Tudi Page je zavzeto iskala.... in našla igračko, ki ji je bila bolj všeč od njene  Grin


"Pridi"
Eni so bili tako leteči, da jih je leča komaj zaznavala



Nekateri so pa stvar itak uiber resno vzeli


Pod budnim očesom sodnic (ki sta se zlobno zabavali na račun ubogih lačnih štirinožcev)  Shocked Angry

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2502 : sobota, 02.07.2011 : 16:11:02 »

 Kiss za solo za veterane. Bravo trsica  Afro Afro
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #2503 : sobota, 02.07.2011 : 16:21:44 »

Medtem, ko so nekateri garali, so drugi čilali


In po vsem tem garanju se dvonožci spomnijo še bolj okrutne igre za sestradančke: "Ignoriraj hrenovko"  Shocked Shocked




Pa jim je zmagovalec pokazal, kaj si misli o tem


Ideja za še eno tekmovanje za naslednji piknik:
"Največji uhlji"                                                                 "kdo? Jaz?!!"


"Ja, ti, ja!"


In končno so se dvonožci usmilili pasjih duš, ki so se lahko okrepčalo s pasjo torto in - pasjim  pivom
Kakršni lastniki...  Roll Eyes                                                            "Ej, stari, dej mi mal pira, no!"


Fajn je blo.

Zdej se pa veselimo še novic, da nam tudi na stara leta ne bo treba nehat v šolo hodit  bravo Go, tršica!
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #2504 : sobota, 02.07.2011 : 17:50:41 »

Jaaaa, Xena tisočmiljonkrat hvala za semniorsko ligo! Midva z Brunhildo Von Kontejner sva zraven, se fočkava in nestrpno čakava. Kdaj začnemo?
Logiran
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 313   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ABECEDA IN POŠTEVANKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines