mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:48:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: COKLFLEK  (Prebrano 20390 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #90 : sreda, 21.11.2007 : 16:12:27 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Kakšne lepe novičke!
Enga čohca na "privezanega" Coklčka!

Lp polonak
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #91 : sreda, 21.11.2007 : 17:58:38 »

A so tiste njegove okice še tako velike in lepe? ga kar pogrešam, ker ga toliko časa nisem videla  Smiley
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #92 : sreda, 05.03.2008 : 21:03:00 »

A se Coklflek ne bo nič več oglasil. Pa taka slika je bil.  Smiley
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #93 : četrtek, 06.03.2008 : 16:09:01 »

Zdravo moji feni!

Sem ji že nekajkrat omenil, da mogoče pa le koga zanima, kako mi je. Pa vedno odgovori, da bo napisala, da nima časa, da bo... No, pa se je končno le spravila k pisanju, pa še fotke je prej naložila na moj album.

Tukaj s to noro familijo sem pa zdaj že leto in pol. Poleg starih dveh imam še frendico Berniko.  Smo se kar navadili en na drugega. Občasno pridejo še sinova od starih dveh, pa njuni punci, pa še Karlo in Mali - psa od enih tamladih dveh. Ko smo vsi skupaj, je prava luda kuča. Ampak se imamo radi!

Dnevi minevajo - kot se v upokojenskih familijah dogaja - mirno in enolično. Zjutraj vstanemo. Bernika je zjutraj vsa živa, meni pa še ni za vstat. Zunaj je mraz, v postelji pa se tiščim nje ali pa njega. Ponavadi gre Bernika prej ven, ko pa se jaz odločim za to, gre pa še enkrat. Gremo na krajši izlet na hrib za hišo. Bernika nori, skače, leta in me vzpodbuja k igri, meni se pa res ne ljubi navsezgodaj noret po hribu. Pa še ena težava je, ves čas sem kot s popkovino privezan na njo.

Ko se vrnemo, z Berniko komaj čakava zajtrk. On se vsede na svoje mesto pri mizi, midva z Berniko pa vsak na eno stran. Ko reže salamo ali sirček, da mali košček meni, večjega Berniki in še večjega sebi. Ona je bolj škrt, od nje na pade prav pogosto.

Po zajtrku sledi dolg sprehod. Sedaj hodimo kar v burji. Zebe, ampak je fino. Zunaj smo kar slabo uro. Ko pridemo v vas, gremo na pošto, v trgovino, potem pa spet po naravi domov. Vaščani nas vsi poznajo in se nam smejijo. "Kako vas je lepo videti takole vesele in nasmejane!" "Kako pa psički? Ali jih kaj zebe?" Bernika uživa, njej le lepo, ko je mraz, mene pa zebe. Mi je kupila plašček. Saj je topel, le nerodno hodim. Pot je polna zanimivih stvari. Samo tega ne rezumem, kam so šli vsi martinčki, muhe in podobne leteče zadeve? Kar nekam prazno je zadnje mesece. Ko pridemo domov, sva utrujena. On zakuri, da nam je toplo. Včasih greva k njej v pisarno. Tam je še bolj toplo. Igra glasba, tudi sonček posije skozi okno in vedno se nastavim tja, kjer sije na tla. Imam tudi eno cunjico, katero zvijem, prekopljem in si naredim gnezdece. Pomaga k dobremu počutju.

Moram pa potožit, da sem bil kar nekaj bolan. Rastejo mi neke bulice po telesu. So me v Topolšici operirali, kar 7 ran sem imel. Kar mislite si, kako me je bolelo! Pa sem hrabro prenašal. No, tudi cerkljali so me. Pa še ni bilo konec, na veki se mi je naredil velik gnojen tvor, pa še tistega so operirali. Zgubil sem kar nekaj zobkov, še ne vemo, zakaj. Vet meni, da zato, ker nimam pravilnih čeljusti, pa zobki nepravilno nabijajo en na drugega. In vse hrabro prenašam, le tistega veta, ki mi je dal injekcijo za zaspat, da mi bo uč pogledal, sem bliskovito šavsnil, pa je bil on hitrejši. Mi je zagrozila, da bom dobil nagobčnik. Kaj pa je to?

Popoldne gremo v vrt za hribom. Vrt je ograjen in tam sem prost. Veselo lajam in tekam ob ograji, če se pojavi kakšen pešec ali avto. Ona se vedno jezi. Ne vem, zakaj. A ni vesela, da jih odganjam? Od njih ni nič dobrega! Tudi Bernika rada laja. Predstavljajte si, kakšen kažin delava, ko pridejo mimo kakšni turisti! Potem se pa ona pogovarja z njimi in videti je, da nam nočejo nič sabega. Potem pa Bernika ponavadi prisluškuje razgovorom, mene pa to ne zanima, pa grem raje hitro kaj pokopat, se že najde kakšen žužek.

Ko pridemo nazaj, je pa HRANA. On se je odločil, da bo hrana ob uri, midva sva pa lačna tudi pred uro. Nervoza narašča do ure: sedim pred hladilnikom, Bernika leži na sredi kuhinje, da ja morajo stopat čeznjo. Pa kar nočeta videti te stiske! Uf, ko pa gre on v shrambo, pa že veva, da bo. Tečeva za njim, pritečeva z njim v kuhinjo, skačeva, ko gresta najini posodi vsaka na svoje mesto. Pojem prej kot Bernika, potem pa hitro tečem k njej in čakam, če bo kaj pustila. Tudi če ne pusti, poližem njeno posodo, kdo ve...!?

In tako pride večer. Ko pade noč in sva sita, se nama pa res ne ljubi več nič. Mirno leživa vsak na svojem prostoru, včasih jih zamenjava. Poslušava ju, kako se pogovarjata, gledata TV. Spat gremo pa skupaj. Z Berniko tekmujeva, kdo bo spal pri njej ali pri njemu. K sreči je Berniki na postelji vroče, pa se kmalu odpravi na svojo posteljo, pa imam mir.

Kot lahko sklepate iz te pripovedi, nam je prav lepo. Upam le, da mi bo zdravje služilo (jao, saj govorim kot upokojenec!?) Nekaj novih slik pa lahko pogledate na

toga.moj-album.com/album/5842546/

Želim vam vse lepo, veliko zdravja!

Coklflek
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #94 : četrtek, 06.03.2008 : 16:17:41 »

..super je brati in videti nadaljevanje srečne zgodbe  Cheesy
 Smiley
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #95 : četrtek, 06.03.2008 : 16:24:18 »

http://www.toga.moj-album.com/album/5842546/
Takole bomo lažje pogledali slike lepotca Smiley

Lepo se imejte še naprej in upam, da ti bo zdravje res služilo še dolgo Wink
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #96 : četrtek, 06.03.2008 : 16:34:47 »

Ko pridemo nazaj, je pa HRANA. On se je odločil, da bo hrana ob uri, midva sva pa lačna tudi pred uro. Nervoza narašča do ure: sedim pred hladilnikom, Bernika leži na sredi kuhinje, da ja morajo stopat čeznjo. Pa kar nočeta videti te stiske! Uf, ko pa gre on v shrambo, pa že veva, da bo. Tečeva za njim, pritečeva z njim v kuhinjo, skačeva, ko gresta najini posodi vsaka na svoje mesto. Pojem prej kot Bernika, potem pa hitro tečem k njej in čakam, če bo kaj pustila. Tudi če ne pusti, poližem njeno posodo, kdo ve...!?

In tako pride večer. Ko pade noč in sva sita, se nama pa res ne ljubi več nič. Mirno leživa vsak na svojem prostoru, včasih jih zamenjava. Poslušava ju, kako se pogovarjata, gledata TV. Spat gremo pa skupaj. Z Berniko tekmujeva, kdo bo spal pri njej ali pri njemu. K sreči je Berniki na postelji vroče, pa se kmalu odpravi na svojo posteljo, pa imam mir.



Takšen zaključek dneva bi tudi naš Thor zapisal v dnevnik. Ta zoprna ura je pri nas ob pol desetih in bog ne daj, da kdo omeni to uro sredi dneva  Grin Popolnoma se strinja tudi v tem, da je vedno treba polizat še njeno posodico - nikoli ne veš, mogoče pa spregleda kakšen košček hrane  Roll Eyes Pa tudi naša pipika gre navadno spat v svojo posteljo, ko ji postane vroče, in šele takrat je gazda popolnoma sproščen.  Smiley

Draki lepi Coklflek, tudi jaz ti želim, da bi ti zdravje služilo in da bi se kmalu spet kaj javil, ker te je res lepo brati!  Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #97 : četrtek, 06.03.2008 : 16:47:41 »

Dragi Coki, kot bi se prijatelj oglasil po dooolgem času. Tako si mi prirastel k srcu že takrat, ko sva se skupaj sprehajala, da te kar ne morem pozabit.
Življenje, ki ga opisuješ je prav idilično in ti zelo privoščim, da sta se on in ona odločila prav zate. In upam, da bo tebi in tvoji Bernici še naprej lepo, sploh zdaj, ko prihaja čas hroščev, muh, martinčkov in podobne živine  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #98 : četrtek, 06.03.2008 : 17:45:10 »

Cokl legenda  Cool



Lepo se imejte še naprej  Kiss

Lp, Maja
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #99 : četrtek, 06.03.2008 : 19:31:51 »

Cokl je tudi meni ostal v lepem spominu na sprehodih.
Sem res vesela, da e prišel v dobre roke!
Uživajte še naprej!  Kiss Kiss Kiss

LP
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #100 : ponedeljek, 29.09.2008 : 18:31:17 »

Dragi moji!

Veste, jutri bo dve leti, kar sem tukaj s to familijo, katero sem vam že dobro opisal. Življenje poteka ustaljeno, le tu pa tam naredimo kakšen izlet: k tamladim, v kakšne hribe ali pa na kakšen piknik. No, saj je zanimivo: srečamo nove ljudi, pasje prijatelje, ki pa so tako tako, eni prijazni, eni pa tudi venomer iščejo vzrok za merjenje moči. No, pa nič hujšega! Ko sta šla stara dva na dopust, sva bila pri tamladih. Barb me ima res rada, se stisnem k njej pa tudi noge ji grejem!

Moje bule so se malo umirile, od zadnje operacije v marcu sta se pojavili le dve, pa še ti dve nista povsem izraziti. Se mi zdi, da je stres naredil marsikaj, mogoče pa se bom počasi le navadil na to hišo in umiril. Veste, še se včasih tresem, ponoči, pa tudi čez dan, posebej jutra so tako čudna.

Poleti je bilo fino, toplo, našel sem vsak prostorček, kjer je sijalo sonce. Zdaj pa spet ta mraz. Sicer spim na postelji, ampak le redko kdaj sam, raje se tiščim enega ali drugega.

Z Berniko se še vedno kar dobro skladava. Je vsa živa, bi se rada igrala, meni se pa ne da. Me pa vseeno kdaj pripravi do igre. Jaz ji zelo rad pomijem ušesa. Ji paše! Pa tudi ona jih pomije meni. Ker ima večji jezik, sem od pomivanja včasih ves moker. Se kar bojim, da se bom prehladil.

Še nekaj vam moram povedati. Imam malega človeškega prijatelja Igorja iz Krakova na Poljskem. Obiskal nas je za Veliko noč. Sedaj v jeseni pa je šel v šolo in gospa učiteljica je rekla, da naj prinesejo v šolo najlepšo fotografijo s počitnic. In veste kaj je Igor nesel v šolo? Sliko, kjer sva slikana midva skupaj, ko me boža!!

Ona je naložila šriti nove slike, da me lahko pogledate. Se nisem dosti spremenil, celo malo sem shujšal čez poletje in zgubil nekaj prirastka.
http://www.toga.moj album.com/album/5842546/

Vas vse lepo pozdravljam!
Cokel
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #101 : ponedeljek, 29.09.2008 : 18:33:30 »

Ah, vedno kaj zamoči
http://www.toga.moj-album.com/album/5842546/
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #102 : ponedeljek, 29.09.2008 : 18:48:56 »

Coklček ima pa čisto vsepovsod smrček zraven  Grin  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #103 : ponedeljek, 29.09.2008 : 21:18:53 »

Lepotec  Smiley

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #104 : torek, 30.09.2008 : 10:27:43 »

Coki, kako ti privoščim, da se tako dobro imaš in naj te čimprej zapustijo nočne more  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: COKLFLEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines