mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:43:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: KODRI (po domace pudlice)  (Prebrano 53749 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #45 : petek, 21.04.2006 : 13:00:20 »

V zavetiscu Zonzani se nahajata dva kodra, sive in crne barve. Isceta star ali nov dom!

http://users.volja.net/lenko469/zavetisce.htm
Logiran

dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #46 : nedelja, 14.05.2006 : 09:55:35 »

Mene pa zanima, kdaj postanejo sivi kodri sivi? Moj Dido je namreč star že dve leti in še vedno ni siv,čeprav bi naj bil. Sicer ni rodovniški.... Prej sem že mela črnega zato se na sive ravno ne "spoznam"
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #47 : nedelja, 14.05.2006 : 11:35:43 »

Tudi sama sem bila lastnica srednjega črnega pudlja, res to so izredno pametni psi in navihani, polni energije tudi na stara leta jim te ne manjka.

*****

lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 14.05.2006 : 11:42:17 »

aska2005, oglasevanje prodaje mladicev tukaj ni dovoljeno.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #49 : nedelja, 14.05.2006 : 11:50:10 »

Jana se opravičujem.
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #50 : nedelja, 14.05.2006 : 12:30:01 »

Citat
Mene pa zanima, kdaj postanejo sivi kodri sivi? Moj Dido je namreč star že dve leti in še vedno ni siv,čeprav bi naj bil. Sicer ni rodovniški.... Prej sem že mela črnega zato se na sive ravno ne "spoznam

Morda pa ni siv, ker ni rodovniški in v bistvu sploh ni pudelj zato, ker nima rodovnika. Pri nakupu nerodovniškega psa nikoli ne veš v kaj bo zrastel.

http://www.vecer.si/vecer2006/default.asp?kaj=6&id=2006040304109735

NAKUP PSA:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5936.0.html
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=18
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=939
http://www.mojpes.net/modules/news/index.php?storytopic=127&storynum=5

 

Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #51 : ponedeljek, 15.05.2006 : 07:44:40 »

Mojčica-Prepričana sem, da je kodrček, saj sem ga že prej mela, ampak nisem prepričana, če bi naj bil črn ali siv. Prebrala sem namreč en članek, ne vem od koga, da pudlčki postanejo z leti sivi ampak ne vem s kolkimi. Undecided Zato me zanima,če ima kdo sivega pudlčka, kdaj postanejo sivi?
Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #52 : ponedeljek, 15.05.2006 : 07:49:15 »

Aja, pa še nekaj. Jaz ne kupujem psa na podlagi slike, kakršen članek si poslala. Vzela sem pač nerodovniškega, ker sem mu v bistvu življenje rešla, saj je živel v nenormalnih razmerah. Ženska sploh ni imela denarja, da bi šla pse cepit, kaj šele, da bi jim nabavla rodovnik. Starša mojega Didota pa sta oba srebrna pudlčka. Ne rečem, da je čisto čistokrven amapk me vseeno zanima, do kdaj bi naj srebrn pudlček postal srebrn.
Logiran
minas
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #53 : ponedeljek, 15.05.2006 : 09:06:38 »

Sivi pudelj!
Jaz imam sivega pritlikave pudlja (ki je Multi ch.), starega 11 let. To je moj drugi sivi pudelj!
Sivi pudlji se skotijo črne barve! Pri dveh mesecih ima že siv gobček, telo pa je še pokrito s črno barvo dlako. Postopoma ko odrašča se spreminja tudi barva dlake. V notranjosti se pa vidi, da mu raste siva barva dlake!
Lp, Nastja
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #54 : ponedeljek, 15.05.2006 : 09:34:52 »

Citat
Vzela sem pač nerodovniškega, ker sem mu v bistvu življenje rešla, saj je živel v nenormalnih razmerah. Ženska sploh ni imela denarja, da bi šla pse cepit, kaj šele, da bi jim nabavla rodovnik. Starša mojega Didota pa sta oba srebrna pudlčka.

Lepo da si mu rešila življenje. Vendar če si ga kupila si s tem podprla njeno početje in je verjetno kasneje spet imela  leglo?

Glavno da ga imate radi in ne vem zakaj bi barva igrala tako pomembno vloga. Saj je vseeno siv ali pa črn...
Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #55 : torek, 16.05.2006 : 15:12:32 »

Dvomim, da je ponovno imela leglo, saj sem zvedela, da ji je DPMŽ vzelo živali zaradi večkratnih prijav zaradi grdega ravnanja. Kužki so bili namreč podnevi in ponoči na balkonu, na mrzlih pločščicah. Mladički so padali iz balkona, 3 metre visoko,, hrano so dobivali bog ve kakšno in koliko,... v glavnem - GROZA!!! Angry     Ko sem kupila mojega Didota, je bil najmanjši v leglu, podhranjen, prestrašen, v bistvu se še sedaj nekoliko boji drugih psov, saj so se po mojem tudi tepli za hrano, glede na to, da jih je bilo celo krdelo. Je pa si opomogel in delama tudi na tem strahu. Drugače je čist priden in živahen kuža, le da ga ne morem poredit.  :(Ima namreč samo 4 kg pri velikosti 35 cm. Ni ravno največji jedež. Sma pa zamenjala brikete na bolj kalorične, tako da upam, da bo kakšen napredek. Imam pa ga zeeeeeelllllooooo rada kljub njegovim pomanjkljivostim!!!
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #56 : torek, 16.05.2006 : 17:08:38 »

dido,
dobrodosla na forumu  Smiley
o prehrani lahko preberes TUKAJ, mogoce bos nasla kaj uporabnega za poredit svojega crnega sivcka  Wink
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #57 : sreda, 17.05.2006 : 14:22:02 »

Drejči, najlepša hvala za dobrodošlico. Saj moj Dido je hrano, ki mu jo dajem, ampak v zelo majhnih količinah. V bistvu me zanima, kako mu apetit zvišam. Najprej sma imela brikete Royal Canin za pudlje, ki jih je sicer jedel en čas, potem pa jih je nehal. Nato pa sma zamenjala briketke in imama sedaj Arden Grange Prestige, ki so malo bolj kalorični. Sicer jih obožuje ampak jih poje zelo malo. Niti priporočeno dnevno dozo ne.
Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #58 : sreda, 17.05.2006 : 14:25:30 »

Tako, da spet ni haska, ker ne poje toliko kot bi naj. Drugače je zelo aktiven in živahen kuža, zato me ravno skrbi. Tudi, če mu dam doma pripravljeno hrano (kakšno govedino in riž), sicer zelo rad je ampak nikoli ne poje do konca. Potem si koščke mesa skriva pod svojo blazino ali pa celo v posteljo.
Logiran
mojčica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 321


« Odgovor #59 : sreda, 17.05.2006 : 18:28:49 »

Dido, morda bo tvoje vprašanje bolj pasalo sem:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,5423.0.html
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines