mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:27:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: KODRI (po domace pudlice)  (Prebrano 53757 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
*Stella*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


« Odgovor #60 : ponedeljek, 14.08.2006 : 09:25:05 »

Pozdravljeni! Sem lastnica srednje črne pudljice. Konec meseca jo mislimo peljati k frizerju, pa me zanima če kdo ve za kakšnega v bližini Nove Gorice.
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #61 : torek, 15.08.2006 : 17:48:01 »

Pozdravljeni! Sem lastnica srednje črne pudljice. Konec meseca jo mislimo peljati k frizerju, pa me zanima če kdo ve za kakšnega v bližini Nove Gorice.

zelo priporočam Karmen, na Bajnški planoti v Batah
mi smo iz Tolmina in ga vozimo vedno tja strižt, pa tudi sama poznam veliko ljudi, ki tja vozijo svoje psičke in so zelo zadovoljni
Logiran
*Stella*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


« Odgovor #62 : sreda, 16.08.2006 : 09:49:40 »

Hvala.
A bi lahko dobila še točen naslov. Huh
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #63 : sreda, 16.08.2006 : 10:25:32 »

Hvala.
A bi lahko dobila še točen naslov. Huh

ni problema- ***** imam tudi mobi številko od nje, piši mi na zasebno
striže tudi pudlje za razstave in res veliko ve o njih, tako, da jo lahko karkoli vprašaš
sama ima zdaj že 7. pudlja oz. pudlico (pravzaprav ima dve)
njena trenutna pudlica, ki je stara sedem let pa je prišla iz Brazilije, saj je lastnica šla prav s tem namenom po njo, je namreč čistokrvna toy varianta Smiley
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #64 : sreda, 16.08.2006 : 16:55:06 »

Ko sem prebrala forum z imenom Moj pes Pepe sem se odločila, da tudi sama predstavim svojega malega, navihanega kodra. Zdaj je star 7 mesecev, rojstni dan ima 23. decembra. Je pritlikav in marelične barve. Njegove temne rjave očke gledajo tako zvesto, da se kar stopiš, ko te pogleda Cool. Njegova najljubša igrača je plastična račka, katero pogosto grize in spi z njo v svoji mehki, udobni, zeleni košari. Glede hrane ga ne morem pohvaliti Sad . Je precej izbirčen. Najraje ima kuhano, doma pripravljeno hrano. Kadar imam čas mu skuham testenine brez soli in nanje dodam tunino Calvo brez olja in z 80% manj soli. Obožuje sprehode v naravi in tekanje za žogico.
Odkar ga imam se je moje življenje spremenilo. Ozdravela sem po dolgotrajnih motnjah hranjenja in v moje življenje je stopil največji sonček v mojem srčku.
Cani, rtm***

http://E:\Tomi\Rohrmoos_foto_avgust_2006\2006_07_30\IMG_6588.JPG
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #65 : sreda, 16.08.2006 : 16:56:28 »

slike mi ni uspelo dodati Sad
lahko ga pogledate tukaj: 
http://www3.shrani.si/o.php?img6588825973.jpg
Logiran
*Stella*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


« Odgovor #66 : sreda, 16.08.2006 : 19:09:06 »

Oprosti Ancyka ampak mi racunalnik neki ne dela in ne morem pošiljati zasebnih sporočil sram.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 16.08.2006 : 19:22:54 »

Ancyka in *Stella*, reklamiranje "dejavnosti" nekoga, ki ni clan mojpes.neta, tukaj javno ni dovoljeno. Za pogovore o posameznih pasjih frizerjih je uporabnikom s paketi midi, maksi in mega na voljo rubrika Frizerji in pripomočki za nego ali zasebna sporocila.
Logiran

*Stella*
otrok do 14 let
*
Sporočil: 12


« Odgovor #68 : sreda, 16.08.2006 : 19:27:55 »

Se opravičujem.
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #69 : četrtek, 17.08.2006 : 07:07:03 »

Ancyka in *Stella*, reklamiranje "dejavnosti" nekoga, ki ni clan mojpes.neta, tukaj javno ni dovoljeno. Za pogovore o posameznih pasjih frizerjih je uporabnikom s paketi midi, maksi in mega na voljo rubrika Frizerji in pripomočki za nego ali zasebna sporocila.

tudi jaz se opravičujem
Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #70 : sreda, 06.09.2006 : 16:02:25 »

Evo mene, po zelo dolgem času. Če me je kdo pogrešal, se opravičujem!:-)

Zanima me nekaj! Kakšne krtače se uporablja za pudeljčka? Jaz uporabljam kovinsko (tisto, ki ima ščetine kot neke bucike) in mislim, da to ni vredu. Moj Dido ima namreč zelo redko dlako.

Aja, še za info. Vse probleme sva uspela zrihtat (ki sem jih opisovala v prejšnjih sporočilih): zredila sva se, ne boji se psov, tudi uboga tako, da je najboljši kuža kar si jih lahko želim.
Logiran
dido
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #71 : sreda, 06.09.2006 : 16:03:25 »

Bi poslala kakšno slikico ampak še jih nimam na računalniku. Undecided
Logiran
Ancyka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 137


« Odgovor #72 : petek, 08.09.2006 : 13:55:13 »

Evo mene, po zelo dolgem času. Če me je kdo pogrešal, se opravičujem!:-)

Zanima me nekaj! Kakšne krtače se uporablja za pudeljčka? Jaz uporabljam kovinsko (tisto, ki ima ščetine kot neke bucike) in mislim, da to ni vredu. Moj Dido ima namreč zelo redko dlako.

Aja, še za info. Vse probleme sva uspela zrihtat (ki sem jih opisovala v prejšnjih sporočilih): zredila sva se, ne boji se psov, tudi uboga tako, da je najboljši kuža kar si jih lahko želim.

za pudlja uporabljaj tako krtačo, ki na konicah nima tistih krogcev oz. bunkic
mora biti meha, čene ga lahko boli
veliko uspeha pri krtačenju!
Logiran
Manca Z.
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #73 : torek, 12.09.2006 : 17:19:23 »

Lepo je vidt da vs ma tok velik pudle. Sama mam doma sredno črno pudlco Nero. Z njo tudi hodim na razstave. Zelo bi bila vesela če bi kdo delil izkušnje z mano.Vesela pa bi bla tut kakršnega koli nasveta za razstavljanje le te pasme.
Logiran
Manca Z.
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #74 : torek, 12.09.2006 : 19:59:14 »

Tara 04. Jaz osebno svojo pudljico pred razstavo postrižem na leva vendar ji pustim zadaj malo dlake približno cm je ne postrižem do kože ker mi to ni všeč. s to frizuro lahko dosežeš nazive saj je najbolj važno da ima frizulo na "leva". Če jo boš postrigla na športno po celem telesu enako vsaj iz mojih izkušenji in tudi po poročanju drugih naslova ne boš dobila
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: KODRI (po domace pudlice)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines