mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:31:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306729 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #120 : petek, 01.09.2006 : 15:23:32 »

Ej, drobtinica, sem dobila avto Cheesy Grin
Hvala, sem se razveselila, da lahko zdaj se oba macka nalozim not, ker je v tistem, ki stoji pred bajto, mal premal placa Grin
Maš pa res mačkona v mini izvedbi, ha, ha.
Za ljubljančane pa tista ideja o prevzemu licitiranih predmetov v trgovini Gali sploh ni slaba, temveč idealna.

Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #121 : sobota, 02.09.2006 : 10:39:31 »

Moje mnenje: toliko Angry toliko Cry toliko Grin pa šccc in vojna še nikoli ni bilo na nobenem forumu. Ampak vsi so bili ta pravi in tako kot je Jana napisala, pozitivni. Nekateri smo vzpostavili tudi takšne ali drugačne on-line stike, drugi si bomo lahko sposodili tudi špricno za pse, ki ne marajo vode, tretji enostavno skuhali čaj ali kofetek za prijatelja iz foruma, eni pa s kupljenimi predmeti enostavno okrasili svoj dom ali pa se z njimi ponašali na kakšni pasji ali mačji razstavi ali pa pripeljali svojo Mazdo na ogled.

Jana, vem, da imaš veliko dela s temi licitacijami in vse ti uspeva. Imam pa še en predlog in ne me strest iz hlač. Predlagam, da se kakšen predmet licitira z namenom posojitve psa na daljavo. Enostavno, zadnji donator je glede na višino zneska posvojitelj psa ali mačkona na daljavo, njegovo ime se (če želi seveda) pojavi na tem forumu. In če se ne motim, je enomesečna posvojitev na daljavo vredna okoli  3000 SIT.

 ???A je ideja neumna?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #122 : sobota, 02.09.2006 : 10:43:17 »

A so se mi grrkoti, šckoti in še kdo v prejšnjem postu izgubili? Pa aj vsi veste, kaj sem mislila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #123 : sobota, 02.09.2006 : 10:57:16 »

Hehe, grrrrkote in sssccckote sem ti popravila (morajo biti vmes presledki), za posvojitev na daljavo se bomo pa zmenili takoj, ko pride Smet do interneta.

Dajmo eno zmolit za Telekomovce. Mogoce bodo potem le kaj bolj usmiljeni. To, da Smet nima interneta, jo mora se dodatno frustrirati, saj ni na tekocem ne z dogajanjem in ne z doniranjem.

Ok, nisem glih za molitvice, pa bom, ce bo kaj pomagalo k hitrejsi resitvi tistega nesrecnega horjulskega kabla Smiley.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #124 : sobota, 02.09.2006 : 11:32:18 »

Jaz sem vsa navdušena nad to licitacijo Grin, kar stikam po predalih in gledam kaj bi bilo še uporabnega za licitacijo. Nekaj že čaka, ampak še vedno iščem. Wink
Lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #125 : sobota, 02.09.2006 : 12:44:33 »

Malo za šalo: kaj pa če bi poskusili kakšnega horjulčka zlicitirati (muca ali psa) kar za stalno  Wink  Cheesy.
Eh ko bi vsaj šlo tako zlahka Wink
lp
T.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #126 : sobota, 02.09.2006 : 15:19:51 »

He he lahko mi verjamete da je Smetka že čisto nasršena od samega firbca  Grin Saj to res nikamor ne pelje, da ni v štosu... telekom pa vsaj do ponedeljka čisto NIČ...  Angry

smetkomireča ostržka  Cheesy
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #127 : sobota, 02.09.2006 : 15:25:35 »

Eh ja preljubi Telekom Slovenije... Toliko časa so mi povzročali težave, da sem jih dala odklopit (vse kaj je bilo preko njih)  Angry
Nažalost močno dvomim, da je v Horjulu možnost drugega internetnega operaterja...
lp
T.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #128 : sobota, 02.09.2006 : 21:07:30 »

Jaz poznam eno slabo stran teh licitacij: napovedujejo se vojne Angry A ne, Ostrzka Angry Tongue Wink HAHA Aja, pa da ne govorim o manjsem proracunu Roll Eyes Grin Tongue (nasem, ne od Polone Smiley)

Drugace pa, ja, definitivno se strinjam, da so u ibr fajn in zabavne Cheesy in da je prav zabavno brat komentarje. In gledat temo, kateri predmeti bodo se na licitaciji.

Ostrzka, a ne bi premaknila dopusta Huh Grin Grin Grin Tongue Tongue
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #129 : nedelja, 03.09.2006 : 19:43:03 »

Bina, se strinjam s teboj. Mislim, da se danes ne obeta boj temveč mesarsko klanje, sploh za tisto majico. Še bo pestro.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #130 : ponedeljek, 04.09.2006 : 09:53:38 »

 Undecided  Šefica Jana, zakaj pa jaz nimam tiste kljukice pri plačilu.
A je zatajila pošta ali pa sem napačno izpisala položnico. Nakazano je bilo že v petek. Pa menda ja ne. Cry

Ne dovolim si namreč, da bi zaradi moje šlamparije objavila moje ime in me ne bi več pustila zraven.  sram

Lep pozdrav!
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #131 : ponedeljek, 04.09.2006 : 10:31:15 »

Ja, pri meni tud ni kljukice.  Cry Nakazala sem pa že v četrtek. Sem pa šefici  Grin Jani zjutraj poslala že en mejl glede tega, tko da upam, da se bo uredilo. Najbrž ima samo preveč dela z vsem skupaj... in bo res rabila pomoč.  Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #132 : ponedeljek, 04.09.2006 : 10:57:36 »

Sarita, to bo, to.... Šefica ima preveč dela, Smetki ne dela internet, moj predlog, da bi karantenko Papriko postavile za računovodjo pa so zavrnile, češ, ona naj kar križanke rešuje.

Lep pozdrav!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #133 : ponedeljek, 04.09.2006 : 12:20:12 »

Huh, ste me nasle, punce Grin
Ja, casa zmanjkuje, pa Smet ne more na spletno banko pogledati, pa mal improviziram iz vasih mailov, sporocil, klicev..., pa vmes grem s pasjimi bejbami ven in na kaj pozabim... sram Smiley

Nic ne molite, da pride Smet spet v svet Angry Grin Potem bo teklo kot po maslu, hehe.
A kaj sledite, kaksni zanimivi predmeti se obetajo v prihodnjih dneh? Wink
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #134 : ponedeljek, 04.09.2006 : 12:22:10 »

Gledamo, gledamo, ampak kaj mi pomaga, ko sem v najpomembnejših urah brez neta in tako možnosti licitiranja?  Cry Cry

LP
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines