mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:12:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306844 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #330 : petek, 22.09.2006 : 08:27:23 »

Jana, ker si v pravilih napisala, da je ta teme dovoljena tudi za čvek kar tako, jo bom izkoristila zaradi razloga, ker to pač beremo poleg ostalih tudi vsi licitatorji.
Dog_lover, skogkatt, Rossy, Asja vse se glede na donirane izdelke vrtimo v zračnem krogu manjšem kot 10 km. Zato je moj predlog, da po plačilu zneskov ne pošiljamo nikamor ničesar temveč se preko e-maila ali ZS resnično dogovorimo za skupno kofetkanje ali pivčkanje. Seveda pa ne smemo pozabiti še na Živca, če ne drugega, zaradi slavnostne predaje črvička v spremstvu enega postavnega vojaka in druge manj postavne vojakinje, ki se ji čas nošenja uniforme počasi izteka. Pa si naredimo eno mini srečanje tistih z lic 23.59.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #331 : petek, 22.09.2006 : 08:44:04 »

jaz sem za srečanje, sam ne vem kaj misliš s tistim 23.59 a je blo mišleno 23.09?? Če prav mislim je to jutri in sem za en popoldanski pir. Wink drobtinica ti določ uro in plac jaz uletim, z drugimi pa ti poštimi Cheesy
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #332 : petek, 22.09.2006 : 08:54:45 »

Ne, je bila mišljena ura - ena minuta do polnoči. K si vsi nohte grizemo, a bo ratal.  Shocked

Nekako imam občutek, da se bo tole srečanje vrtelo nekje okoli Laškega. Če torej poveste kak dan prej, pa če to ni ponedeljek, lahko brez problema pridem!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #333 : petek, 22.09.2006 : 09:01:27 »

drobtinica, sem absolutno ZA Cheesy ! to bo eno srečanje odvisnikov 23.59  Grin

vabljena je seveda tudi Jana, saj prav tako bedi ob tej fatalni uri in spada v domet zračne linije če je le-ta iz lycre, torej malo raztegljiva  Grin
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #334 : petek, 22.09.2006 : 09:04:07 »

Ni frke, punce, sam pred polnocjo moram bit doma.
Saj veste, zakaj.
No, pa ve tudi morate biti pred polnocjo na svojih delovnih mestih Grin
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #335 : petek, 22.09.2006 : 09:05:55 »

Obvezno pred polnočjo domov!

Razen če uvedemo še WAP licitiranje preko mobitela  Grin
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #336 : petek, 22.09.2006 : 09:15:01 »

Živc, ni potreba da je v okolici Laškega. Tudi drugje točijo Laško pivo, se bomo dogovorile tako kot je prav. In datuma prav gotovo ne bomo tempirale tako nepričakovano kot je bilo mojih včerajšnjih 23.59,56 ampak prav čas, tako, da si lahko vse prej uredimo svoje obveznosti.
Sicer pa Jana ni potrebno, da je tudi v tem primeru elastična, če gledam malo razdalje, Laško - Celje - Velenje, Šmartno ob Paki (čakte, da najdem svojo busolo - Rossy tvoj fant bo že vedel zakaj gre) in najdem središče, pa bo prav za vse, tudi za Jano, Živcu pa bo tudi bližje.
Da pa ne bomo preveč "smetile" z našimi dogovori, se lahko dogovorimo po ZS.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #337 : petek, 22.09.2006 : 09:29:07 »

Jana
Še tukaj-hvala še enkrat.  Smiley

Punce
Na zbor al pa Laško p... bi pa jst tudi prišla..pa ste mal predaleč...
pa ne me tepst, ker mam pa rajši Union (sej ni reklama)  Cheesy
Na zdravje pa vseeno !  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #338 : petek, 22.09.2006 : 09:31:57 »

Kdo pa prav, da ne bi mogla. Te bomo pa nekam spat spravl (če se ne motim, si nekje s Primorskega). Kaj punce, malo svežega Mediterana pa res ne bi bilo odveč.
Glede Uniona pa naslednje: vse je naše in še enkrat naše, torej laško.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #339 : petek, 22.09.2006 : 09:41:16 »

drobtinica
Veliko sem na primorskem, še rajši bi bla še več.  Lips Sealed
ampak sem kar iz trenutno meglene ljubljane. Grem pa danes res še na primorsko.
pa kdaj drugič, ko boste vsaj v centru Slovenije, sej veš kje je zemljepisna sredina, a ??
Pa na zdravje (al La....all pa Un...) kar ti gre bolj dol...zate se ve...zame pa tud...
smo pač lokal .....
Se vidimo kdaj drugič  Wink
Mojca
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #340 : petek, 22.09.2006 : 12:12:10 »

eh sem jst ena trola, sem misla že kr juter letet na pir Undecided, se bomo dogovorile za drugič, drobtinica bo glavni organizator po zrihtala po vojaško. Wink
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #341 : petek, 22.09.2006 : 12:20:28 »

Liza-Asta, ne se sekirat. Jst sem tud iz PRELEPE Ljubljane in mam tud raj Union. Ampak me štajerska nič ne moti, ker sem dosedaj uspela vidt samo Celje. Zdej pa res na ZS, ker res "smetimo".
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #342 : petek, 22.09.2006 : 16:20:07 »

Ko smo že lih pri pivu, čez Ravbarja ga ni, he, he.....To se pa toči v Domžalski okolici.
l.p.,Jana
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #343 : petek, 22.09.2006 : 17:28:06 »

Ti z Ravbarske pivovarne pa lahko prideš poleg v primeru, da nam pokažeš svojo čarobno kuglo.
Kaj ko bi začele licitirat tudi  pivo? Bom na naslednjo licitacijo donirala v košaro vse vrste laškega piva (tudi Pils in Union spadata k nam, da ne bo pomote), dodala še kakšno reklamno majico ali kapo, morda dres našega košarkarskega kluba, edino tiste tridelne pipe, iz katere teče mrzla, topla voda in laško pivo, ne dam (to Živc že ve).
Grem v ponedeljek v akcijo, bomo videli, kaj so pripravljeni donirat.
Da ne bo pomote: Napis, pretirano pitje alkohola škoduje zdravju, ne bo manjkal.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #344 : petek, 22.09.2006 : 17:40:28 »

Hm... zdej me bodo pa štajerci raztrgali... gulp... jest sem rojena štajerka, ampak mam vseeno dosti rajši Union.
(evo mene  kako se potim, ker me bojo domači pretepli, hehe)

Punce, sej je vseeno kje se dobimo, pa kaj pijemo... sam da se dobimo in se še v živo spoznamo!!!
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines