mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 15:22:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306187 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #225 : sreda, 13.09.2006 : 13:31:33 »

no, ti jo bom pa jaz, ker je res zeloooo simpatična Cheesy in veš kaj, daj jo na licitacijo, sem prepričana, da bi dosegla gromozansko ceno in žalost te bo takoj minila. Grin Grin Grin

lp.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #226 : sreda, 13.09.2006 : 15:43:00 »

Hmm, za premislit je  Huh
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #227 : četrtek, 14.09.2006 : 07:55:46 »

No tkole :

Imam IDEJO  Grin Grin Grin

Trenutno je članov 5072 (kar ogromno) !! Cheesy

KAJ ČE BI VSAK OD TEH ČLANOV NAKAZAL  PO 1.OOO,OO  SIT Huh Cool Cool Cool

VAM GRE MATEMATKA Huh Undecided Undecided Undecided

NO, KOLIKO JE TO Huh Cheesy Cheesy Cheesy

KAJ PRAVITE NA TO IDEJO Huh Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

(Bi imela Smetka malo manj žvauke na dieti... itd...itd...)
LP Mojca

(pa se mi še ni čist,čist zrolal-upam)
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #228 : četrtek, 14.09.2006 : 08:03:26 »

Dobra ideja, Liza-asta.  Smiley
Smetko bi verjetno kap, če bi se uresničila.  Wink


(sej se vsem mal rola od teh smile-jev, hehe  Cheesy  Grin )
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #229 : četrtek, 14.09.2006 : 08:11:51 »

Moje skromno mnenje pa je naslednje. Liza_asta, ideja ni slaba ampak po moje neuresničljiva. Ker tisti, ki želi sodelovat s kakršnokoli donacijo v katerikoli obliki, ima veliko možnost izbire takoj, ko odpre mojpes forum.
Zato pa sem enkrat prej že napisala, da se skrivnost trajanja teh licitacij skriva v kar nekaj stotinah uporabnikov  tega foruma
Dog_lover, tebi pa, sicer izven te teme, čista desetica na smeško v temi izbora najboljše fotografije na temo pes in voda. 
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #230 : četrtek, 14.09.2006 : 08:19:13 »

Hehe, sem vedela, da ti bo padel v oči. Smiley

Maš pa prav, ja, da je ideja težko uresničljiva. Ampak včasih je pa lepo sanjati, kaj? Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #231 : četrtek, 14.09.2006 : 08:29:25 »

Zakaj pa težko URESNIČLJIVA ??
 Undecided Undecided Undecided Undecided

PA PROBAJMO Huh

ZAKAJ STE ŽE VNAPREJ TKO ČRNOGLEDI Huh

 Wink Wink Wink Wink Wink

TISTI, KI STE ŽE PREBRALI, DAJMO ZGLED, saj dobri zgledi VLEČEJO, ANE ??

PA NAJ SE SMETKI ENKRAT ZROLA ( Z DRUZGA KONCA) A ........ Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

lp Mojca
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #232 : četrtek, 14.09.2006 : 08:47:57 »

Mogoče bi bilo že 500 sit od vsakega dovolj. Je pa res, da ne moreš ljudi prisiliti v dobro delo. Vsak ima že možnost sodelovati, zgleda ni želje  Sad . Je pa tud vprašanje koliko od registriranih uporabnikov je sploh še aktivnih...
Kaj pa ta akcija zbiramo kovance... ? Če bi jo ponovili za Horjul... Potem je še možnost kakšna takšna akcija po šolah. Tudi če se pridobi recimo samo 3 šole, ki imajo samo en razred vsakega letnika po 25 učencev... je to 3x9x25=1350 učencev in če vsak zbere samo za 100 sit kovancev nanese 135000 sit. Pa je to zelo pesimistična računica  Wink. Mislim, da bi več šol sodelovalo v tak namen in skoraj vsak otrok bi se potrudil...
Ali pa povabimo otroke k risanju risbic za licitacijo...
Uf sem že zoprna z otroci, samo odraslih imam počasi...
Potem so še druge možnosti, samo imam trenutno toliko dela da se ven ne vidim in res nič časa za premislek. Jaz pa prebiram forum in študiram kako še še pomagati  Shocked. Joj bom kregana...
lp
T.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #233 : četrtek, 14.09.2006 : 08:58:21 »

Liza_asta, nismo črnogledi, daleč od tega. Govorim edino v svojem imenu, poglej donatorje in kupce, pa tiste, ki v Horjul furajo hrano, pa dajejo začasne domove, se ti ne zdi, da se večinoma pojavljajo ista imena, ki bodo slej kot prej padla pod bremenom nočnih seans, prevozov, fehtarjenja in to samo zaradi tega, da kakšen tolarček pade v Smetkin geldtošl, za kupljene predmete jim je pa itak vseeno, najvčekrat ti romajo h kakšnemu Horjulčanu za igračko, pa kot razlog za osebno spoznavanje donatorja in kupca, pa za kakšen kofe, kar pa je najpomembneje, niti enkrat v teh "borbah" ni bilo zaznati niti ene slabe misli. Vse je en velik hec v dobro Ninka, Brčice, dudarjev, hudega psa, ki je zdaj Bono, Coklfleka, Lune, do žal evtanaziranega Komisarja.
Tudi jaz bi si želela, da se Smetki zrola z drugega konca in to dobesedno. Pa da se zrola šefici Jani, ko bo imela toliko dela s tem, da bo spraznila to spletno stran s slikami tistih, ki tam že predolgo čakajo nove lastnike, pa da dežurnemu paparazzu Xeni z donacijami kupimo nov digitalc, s katerim bo slikala samo tiste horjulske dečke in bejbe, ki so tam ostali zato, ker se je Smetka tako odločila.
Liza_asta, ne me narobe razumet, tvoja ideja ni slaba. Ampak še vedno se mi zdi da je enostavneje, da vsak član tega foruma, ki je zainteresiran seveda,  klikne na tisto : nujno potrebujemo, pomoč zavetišču Horjul, licitacije, primanjkuje hrane ... in si na poceni način pridobi kakšen predmet, ki ga bo morda potreboval za darilo ali veselje svojemu otroku, hvaležnost enega pesjanarja ali dveh mačkonov...
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #234 : četrtek, 14.09.2006 : 09:45:37 »

Ja drobtica, vse drži. Kdor hoče pomagati, že itak pomaga. to je res.
Ampak PROBATI NI GREH !!!
 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

šE VEDNO MISLIM, DA BI LAHKO VSAJ PROBALI !!
 Sad Sad Sad Sad Sad

PA BI RES RADA VIDLA Z DRUGEGA KONCA ZROLANO SMETKO, DA BI BLA VSAJ ZA KRATEK ČAS
"PRESKRBLJENA" 
 Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
 že danes se je število članov povečalo ....
1.000,00 x ....

Pa lp Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #235 : četrtek, 14.09.2006 : 10:00:48 »

Ne seveda, probati ni greh. In te v tvojem probavanju vsekakor podpiram. Lahko odpremo novo temo z naslovom: Kako od zadaj "zrolati" Smetko. Ni hec, čisto resno sem mislila. Pogoj je ta, da Smetkulja nima dostopa do vpogleda v to temo, da bo surprise še večji.
Zdaj pa letim na licitacije, ker mi hoče tam nekdo ukradit ribico.
Pa - pa
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #236 : četrtek, 14.09.2006 : 10:01:33 »

kaj je zdaj droptinica, ne daš svoje glave kaj, je v njej preveč telepatske sposobnosti ane. Grin

ja liza-asta ideja je res dobra, uh kolk dinarčkov bi padlo horjulčkom Cheesy, ampak tu je še en velik ČE bi vsi itd..... Huh

upajmo, da bodo licitacije še dolgo uspevale. Roll Eyes

LepDan
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #237 : četrtek, 14.09.2006 : 10:08:04 »


Zdaj pa letim na licitacije, ker mi hoče tam nekdo ukradit ribico.
Pa - pa

kdo Smiley hehe, vse za dobrodelne namene...

drugač bi blo pa res dobr kako akcijo narest. jst spremlam te teme o zavečušču horjul šele kak teden, nism vedla da ima polona toliko kužkov in take stroške Sad
jst žal več kot prispevam ne morm Sad sej pa takoj za to, če je treba na kako kliniko nest prošnje ali v kako šolo govort z ravnateljem, da bi se kaj zbralo. moje sanje bi ble, da bi naredil v šolah kako predstavitev živali, pokazali kake kužke ki znajo kake trike, da bi blo bolj zanimivo, in nato dali otrokom kake letake, da jih pokažejo staršem (z številko računa). jst imam komot kako predavanje Smiley
res bi blo treba neki narest, čeprow so tud tele lecitacije pomoje kar uspešne Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #238 : četrtek, 14.09.2006 : 10:12:33 »

Žiži, glave, ki mi jo je ustvaril ljubitelj psov (dog_lover) , ne dam.
Sem se hotla zagrebst še za tisto, ki jo je naredila v rubriki za natečaj najboljše fotografije pes in voda, pa ne vem, če gredo dve tako brihtni buči pod moj nik.

Sicer pa, zaenkrat ne vidim razlogov, razen spremenjenega bioritma; da bi te licitacije propadle.
Bežim lovit ribice, mi tam en ribič (brez dovoljenja) pošteno nagaja.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #239 : četrtek, 14.09.2006 : 10:22:29 »

No pa se poigrajmo še malo z matematko:
Tudi, če samo polovica včlanjenih nakaže po 1. jurja (BO TREBA POHITET, DOKLER SO ŠE !!!)
k bojo euri, bo mogoče še težje. Cheesy Cheesy
Se še spomnite, kako je blo z markami Huh
Grejo mal težje iz rok...ane ??

 sram sram Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

No matematiki, če pravite, da je samo polovica članov še aktivnih..
Pa kaj, tud od tega bi bla Smetka že lahko zrolana z druzga konca, kaj pravite ??

Drobtinica, ni slaba ideja o skriti temi zanjo, zaradi surprajza !!
Sem ZA  Grin Grin Grin
( ZS pa nimam) sem bol na začetku..

lp Mojca

Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines