mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:02:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304870 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #270 : petek, 15.09.2006 : 10:22:57 »

Jana
Imam pa še eno idejo ! Grin

A nebi mogoče odprla še eno temo : KAJ BI ŽELELI, DA SE ŠE LICITIRA Huh Undecided Undecided

(jst sm namreč za slone, osličke PA TISTE TVOJE PUZZLE...) Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
(ČIST VSEGA PA NE MOREM POVEDAT-da ne bom čist bankrotirala)
Samo ideja   Wink
lp Mojca
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #271 : petek, 15.09.2006 : 18:44:16 »

Hahahaha, to sm hotla Tongue Cheesy Grin
Mal zavisti, hehe.

Sicer pa poznajo pri licitacijah "pooblascence", al kako se jim ze rece. liza-asta, koga lahk dam namest tebe na spisek udelezencev Wink Cheesy Grin? in da mu ze kar prec ob prihodu v roke stevilko za licitirat porinem, hehe. Lahk mu ze doma das desno roko v gips - kot kip svobode Tongue Grin z licitacijsko stevilko med prsti.

Hja, ta macja puzzla gre na piknik, imam pa na zalogi se ohohohoho zanimivih, bolj ali manj zahtevnih ter tematsko raznolikih puzel, zato zagotovo lahko pricakujete v bodoce se kaksno "na prodajnih policah" Cheesy

liza-asta, mogoce bom dala v licitacijo eno tako, ki ima 12.000 kosov, hehe. Je "rojstvo clovestva" in sredinska tretina se ni sestavljena Cheesy Grin. A poznas to sliko iz Sikstinske kapele? hehehe, 4.000 modrikasto belih kosov. Ali pa Krypt Sylber, ce se navelicas slikic Wink.
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #272 : sobota, 16.09.2006 : 13:23:57 »

liza-asta, mogoce bom dala v licitacijo eno tako, ki ima 12.000 kosov, hehe. Je "rojstvo clovestva" in sredinska tretina se ni sestavljena Cheesy Grin. A poznas to sliko iz Sikstinske kapele? hehehe, 4.000 modrikasto belih kosov. Ali pa Krypt Sylber, ce se navelicas slikic Wink.

Oh, jej, Jana, brez pretiravanja prosim Wink Do ene 2000 kosov je se sprejemljivo Cheesy Jaz imam doma eno s 5 tisoc kosi ze... ammmmm..... 6 let Huh pa je sestavljena cca. 1/5. A se javi kdo da mi jo sestavi do konca Cheesy Je pa sestavljeno nebo in hribi Grin Travniki in gozdovi pa se manjkajo Tongue
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #273 : sobota, 16.09.2006 : 15:18:31 »

a dons pa vsi spimo k je tak dan al kaj?? nč se ne dogaja na licitacijah, to ni ok Undecided
dejte mal življenja pokazat Wink

jst sm danes že nakazala dinarčke  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #274 : sobota, 16.09.2006 : 15:37:13 »

Tiste puzzle z mackami bi pa Ales imel. So se mu kar oci zasvetile...kako bi on to sestavljal! Grin Bo res treba jutri prit.....lp
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #275 : sobota, 16.09.2006 : 15:39:53 »

Tapravo življenje bi bilo, če bi jih na lotu zadela.  Grin Jaz grem zdajle z Bobijem na sprehod, potem pa na en rojstni dan pod šotorom.  Cheesy Povabljenih je 180 ljudi, šotor je pa malenkost manjši.  Undecided To, ljudje bo žurka  Roll Eyes Bo vsa depresija kar izpuhtela.  Wink No, ali gre zdajle kdo v Tivoli? Vabljeni  Cheesy  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #276 : sobota, 16.09.2006 : 16:37:24 »

Jana ali je treba denar za licitacijo nujno nakazat ali ga lahko neseš v zavetišče in tam prevzameš predmet?
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #277 : ponedeljek, 18.09.2006 : 07:50:42 »

Jana a si zaspala? Smiley Smiley Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #278 : ponedeljek, 18.09.2006 : 07:52:11 »

po včerejšnem pikniku Cheesy
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #279 : ponedeljek, 18.09.2006 : 08:42:25 »

Ja, po dveh neprespanih noceh in organizaciji ter izvedbi piknika, sem res zaspala. Verjetno bi tudi katera od vas.
Pravzaprav smo nekateri piknik podalsali v noc, potem pa sem na avtocesti resevala se en cestni problem (ne svoj, temvec prijateljev). In ponoci je bilo nemogoce biti ob uri tam, kjer ste me vi pricakovali. Pise nekje v teh temah, da se to lahko kadarkoli zgodi in zdaj se je. Upam, da ste prezivele.

Vsi predmeti, katerim bi se licitacija zakljucila vceraj, torej v nedeljo, so podaljsani do danes zvecer, vsi, ki bi bili do danes, pa se zakljucijo jutri.

S temle ni malo dela, ni malo dela z organizacijo piknika, na katerem se ne samo pije, jé in cveka, temvec zgodi se kaj drugega, in nekaj dela je tudi po taksnih dogodkih, pa vcasih je treba se kaj drugega v zivljenju postoriti, zato se bo treba sprijazniti, da vcasih ne gre vse tako, kot smo nacrtovali. Prav zato se tudi vsi tisti, ki imate vprasanja, zakaj se ni sporocen vas naslov donatorju predmeta, oborozite z malo potrpljenja. Ce ste mi pisali, je med vsemi 300 maili, ki sem jih prejela cez vikend, verjetno tudi vas. Za odgovor bo moral pocakati, da pride na vrsto.
Logiran

Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #280 : ponedeljek, 18.09.2006 : 08:43:04 »

Hojla! Zgubila sem navezo z Zmagotom - in izlicitirana tehtnica še vedno potuje ... No, krivda je moja, ker naj bi prišla na včerajšnji piknik, pa nisem. Lp Toag
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #281 : ponedeljek, 18.09.2006 : 08:49:51 »

Vsi predmeti, katerim bi se licitacija zakljucila vceraj, torej v nedeljo, so podaljsani do danes zvecer, vsi, ki bi bili do danes, pa se zakljucijo jutri.

No, tole pa ni ravno prav...
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #282 : ponedeljek, 18.09.2006 : 08:53:55 »

Jana, sej nism mislila nič slabega Wink sej se malo hecala Cheesy
sej vrjamem da ni enostavno Wink

delaš pa odlično Cheesy kar tako naprej Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #283 : ponedeljek, 18.09.2006 : 08:57:30 »

he he, ni čist enostavno za nas licitacijske odvisnike, ko enkrat ne dobimo svoje dnevne "doze"  Grin bomo pa toliko bolj veseli, ko bo stradanja konec  Cheesy
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #284 : ponedeljek, 18.09.2006 : 09:09:02 »

No, tole pa ni ravno prav...

Kaj, recimo, pa pri tem ni prav?
Logiran

Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines