mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:59:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 306109 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #300 : torek, 19.09.2006 : 09:42:35 »

To velja od danes ali tudi za nazaj za predmete, ki še niso bili predani?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #301 : torek, 19.09.2006 : 09:44:17 »

Živc, a te kaj muči, kaj se skriva pod tistim predmetom, ki čaka na licitacijo in ima ime rotweiler?
Jana, a izdaš ali pa vsaj malo namigneš?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #302 : torek, 19.09.2006 : 09:50:02 »

To velja za vse predmete "za naprej", lahko pa tudi za tiste, ki so ze bili licitirani in se niso bili placani ali pa so ze bili, pa jaz nisem nasla podatkov o tem, ali pa se niso bili predani...
Danes sem razposlala cel kup mailov z vasimi podatki "donatorjem predmetov" in upam, da se vam bodo cim prej javili in se boste cim prej zmenili za prevzem ze placanih predmetov.

Skratka, gre za to, da se na cim enostavnejsi nacin vse zmenite sami. Za vas je ena licitacija ena komunikacija, zame je 100 licitacij najmanj 300 komunikacij (najprej "prevzem" predmeta od donatorja, potem prejem podatkov od "kupca", iskanje pravega maila od donatorja predmeta, pa posiljanje podatkov o kupcu naprej...), poleg tega pa se vse ostale objave, pregledi, preposiljanje, iskanje...

drobtinica, uokvirjena fotografija Smiley
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #303 : torek, 19.09.2006 : 09:57:18 »

Šefica, hvala, hvala.
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #304 : torek, 19.09.2006 : 11:21:06 »

Drobtinica, če me ne bi opozorila, sploh ne bi opazila tegale. Slutim, da bom spet brez denarja! Počakimo, da vidmo slikco. Že zdej komi čakam, da Dakar pride iz karantene.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #305 : torek, 19.09.2006 : 18:23:41 »

Hojla Živc, a je tisti roti iz prvih slik s piknika tvoj oziroma od fanta? Bi bila z mojo glih za skupaj, obadva imata enako mahagoni obarvano zvezdico na r.... (cenzura).
Sicer pa, Jana se je že včeraj zbudila iz globokega sna torej se lahko  boj oziroma mesarsko klanje za nove predmete začne.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #306 : torek, 19.09.2006 : 18:39:18 »

Hojla Živc, a je tisti roti iz prvih slik s piknika tvoj oziroma od fanta?

Tista roti je Nixe in ni od Živca.

...Jana se je že včeraj zbudila iz globokega sna...

??
Mogoce kaj ni prav ali pa bi moralo biti drugace?
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #307 : torek, 19.09.2006 : 18:56:26 »

Jana vse je prav in nič ne bi bilo potrebno, da je drugače.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #308 : torek, 19.09.2006 : 19:05:52 »

Jana, mi te imamo radi in te občudujemo.   Kiss  Kiss  Kiss Da bi ti samo energija in dobra volja še dolgo služila.  Smiley Sama sem že spoznala, kaj je sindrom izgorelosti in pride vedno pri zagnanih in uspešnih ljudeh. Drugim se izogne.  Angry   Angry Čuvaj se. LP  Wink  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #309 : torek, 19.09.2006 : 19:20:11 »

Nada, hvala.
Vcasih pride dan, ko smo morda malo bolj obcutljivi kot obicajno, ker se kaj posebnega zgodi ali ker smo preutrujeni in pac nismo za take stose.
Imam pa na splosno zelo debelo kožo, ki mi ne "poči" tako hitro Smiley.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #310 : sreda, 20.09.2006 : 09:20:46 »

Tud jaz se podpišem pod Švrkom s tem, da dodajam, da se čudim da ti res ni že kaj "vrglo ven".
Nov način licitiranja oziroma dogovarjanja glede predaje predmeta novemu lastniku je dobra ideja, bi jo pa jaz, z namenom, da te šđe bolj razbremenimo predlagala, da opustiš tudi tiste kljukice o plačilu. Konec koncev si sama napisala, da gradimo na zaupanju, evidenca plačil Smetki in tebi vzame veliko časa, donatorji in končni licitatorji se bomo pa že zmenili med seboj. Če si me prav razumela, bi bilo po mojem dovolj, da se objavi edino ime donatorja, končnega licitatoja in končni znesek.

P.S. Malo "provokativno" vprašanje, ali bomo uradno izvedeli, kateri predmeti so bili prodani (vem, da je skupni znesek znan), za koliko in kam so šli. Saj veš zakaj sprašujem.

LP
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #311 : četrtek, 21.09.2006 : 12:36:53 »

JANA

Jaz imam pa eno posebno željo, kot se na va vsaki aukciji, vsaj za slike je tako, spodobi.

NEKAJ BI DALA NA LICITACIJI POD "SKRITO" - PRESENEČENJE

Če mi odgovoriš, ti  pošljem sliko, da boš samo ti vedela, kaj se za tem skriva...

SAMO MOJA IDEJA (TI PA PROSIM PRESODI, ČE BI TO ŠLO)

Imam pa še kar nekaj zanimivih stvari, ampak jih še nisem uspela slikat. BOM ČIMPREJ TUDI TO NAREDILA-OBLJUBIM) Sicer bo pa oktobra pa novembra po moje še večje zanimanje-darila pa te stvari.

Pa še to. Vsaka ti čast za vse kar počneš. kakšen drug bi gotovo že pregoru al pa obupal.
Čestitke tudi glede piknika, samo me na žalost ni bilo, zato se tudi nisem prijavila.
Na naslednjem pa gotovo ne bom manjkala.
Srečno in lp Mojca (čakam odgovor-se ne mudi)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #312 : četrtek, 21.09.2006 : 13:04:00 »

liza-asta, ni problem za kaksno "posebnost" Grin
Predlagam, da jo tako opises, da bo samo namigovanje "na...", pa da bo se vedno zanimiva za licitirat.
Opis mora biti, se posebej, ce ne bo slike. Poslji, pa se bova zmenili.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #313 : četrtek, 21.09.2006 : 13:43:14 »

Jana
Hvala za hiter odgovor in dobro voljo.
Ti pošiljam na e-mail.
lp Mojca
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #314 : četrtek, 21.09.2006 : 13:48:20 »

Hehehe, danes je kar nekaj dobre volje Wink, malo "vrocih linij" Tongue in veliko prijateljstva Smiley
Predvsem je pa danasnji dan en lep in pozitiven.
En razlog lahko delim z vami - hcera in njen moz 10.000 km dalec praznujeta 25. rojstni dan Smiley
Drugi razlogi pa so interni - taki, ki ti delajo nekatere trenutke vecne.
Glavni je pa itak ta, da zunaj sije sonce Wink
Logiran

Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines