mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:19:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek  (Prebrano 304938 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1485 : nedelja, 20.02.2011 : 18:27:37 »

Pa topinambur tudi Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1486 : ponedeljek, 21.02.2011 : 13:11:54 »

Vidim, da mojpes.net uresničuje želje!  Smiley Samo napisala sem, da si želim semena črnega korena in danes mi jih je kolegica prinesla s Primorske!    Mislim pa tudi, da utegnem imeti topinambur.
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1487 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:32:29 »

Jaz pa rabim za začetek malo zemlje, no kak vrtiček ali parcela bi bila OK, pa enciklopedijo da vidim kaj vse ponujate za ene marsovske zadeve... sram sram
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1488 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:36:04 »

Jaz bi ameriski slamnik. Smiley
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1489 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:40:12 »

Jaz pa rabim za začetek malo zemlje, no kak vrtiček ali parcela bi bila OK, pa enciklopedijo da vidim kaj vse ponujate za ene marsovske zadeve... sram sram

Ampak res...topinambur, to je vrsta krompirja, a ne ? hmm...nekaj podobnega...  sram

Sončnice velikanke pa mene zanimajo  Smiley
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1490 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:48:56 »

topinambur = tisti ki topi nambur
nambur=po domače številka, torej nekaj za hujšat, ker topi maščobe in imaš manjšo konfekcijsko številko. Tele vrtičkarce imajo svoj žargon, ampak sem jih razkrinkala!! Cool Cool
Torej, prosim, eno veliko dozo zame, upam da učinkuje do poletja!!  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1491 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:52:11 »

Hehe, potem pa še zame  Cool  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1492 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:53:31 »

Čeprav pa:  Smiley

http://www.topinambur.si/
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1493 : ponedeljek, 21.02.2011 : 21:36:10 »

 Undecided Undecided

no ja, saj sem vedela da je nekaj za pojest....
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1494 : torek, 01.03.2011 : 16:41:21 »

Sicer imate sedaj debato o semenih, ampak bom vseeno vskočila  Grin

A kdo rabi oziroma bi imel Hurttino Y oprsnico, moj jo namreč ne more nositi, ker mu ne sede material, imela pa bi tudi hurttino podloženo ovratnico, pa zagotovo bi se še kakšna stvar našal, ki jo moji ne nosijo več in nam dela gužvo  Smiley

Če bi kdo imel, bom zadeve oprala in pripravila za licitacije, drugače pa bodo oprane in zrihtane šle direktno v Horjul, no če rabijo  Wink
Aja oprsnica je bila nošena kar nekajkrat, recmo da je bila v stalni uporabi 4 mesece, ni poškodovana, samo rabljena in ni čist nova nova. Ovratnico pa je nosil samo 4-krat, tako da je praktično nova in mi samo visi v omari, ker vsem ostalim je pa prevelika  Roll Eyes Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1495 : torek, 01.03.2011 : 20:38:38 »

AnaJ, daj!  bravo stvari za nase cucke gredo vedno dobro v promet...  Smiley nimam pojma zakaj  Roll Eyes Tongue
Podobna debatica je bila tule na strani 129:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7213.1920.html

Prosila bi za pomoc/nasvet. Ali iz "hribcka", ali pa od kod drugod. Wink
Domaca inventura je pokazala, da je na zalogi kar nekaj predmetov, ki niso vec v funkciji, ker sta jih moja pesjanarja prerasla oz. so kako drugace neuporabni (ampak samo za nas!).
Na zalogi kot nov fleksi do 20 kg, ovratnice, dve opasnici (do 30 kg), razna cesala, ipd.
Vse skupaj seveda oprano Tongue, ocisceno Roll Eyes, nekaj še v original embalaži. Cool
In moje vprašanje?
Kje bi imeli ljubi horjulcki vec dodane vrednosti: ce vse skupaj dam na licitacijo in pade kakšen ojro, ali zapakiram in kontaktiram kakšno od ljubljanskih "privat" horjulskih dostavnih služb? Smiley
Že v naprej hvala za odgovor...
Zanimiva dilema... ko bi bilo le vec takih s takimi luksuznimi problemi... glavno, da das za ZH. bravo
Moj predlog je tak: das na licitacije z normalno realno/ celo visoko ceno (nikakor za 2-3€) in ce ni kupcev, dostavis (das dostavit) v Horjul.  
Bodo povedale one tete s Hribcka kako in kaj, da jaz ne pametujem prevec.  Roll Eyes
Tako bo super Wink, hvala.
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1496 : torek, 01.03.2011 : 20:50:40 »

Tole sem videla ja, sem pa vprašala zato, ker je tole moje več ali manj, za velike pasme. Ponavadi so pasje stvari na licitacijah za male oziroma srednje pasme  Tongue

Bomo prištimali, aja pa še en zelen fleksi smo najdli, popolnoma nov, v uporabi dvakrat, ampak gospodični ni po godu  Roll Eyes
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1497 : ponedeljek, 07.03.2011 : 16:05:41 »

Jana, a bi lahko naredili eno posebno tematsko licitacijo za Špana,
da skušamo vsaj delno pokriti njegov račun za operacije in kasnejše okrevanje
v zavetišču?

Imam dva predloga:
- karkoli (predmeti za ljudi, živali, izdelki, knjige, nakit, oblačila itd.), pogoj je, da je na stvari, ki
jo doniraš, motiv mačke,

- oprema / igrače / priboljški itd. za mačke.

Kaj mislite ostali?

Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #1498 : ponedeljek, 07.03.2011 : 16:12:45 »

Jaz sem tudi razmišljala, da bi naredila tako kot Silba Mia - nekaj stvari bi dala na posebno licitacijo za Špana, tako kot jo imata Čips in Oskar. Bi mogle res eno brzinsko naredit. Pa meni ni tako pomembno ali je motiv mačke, samo da se čim več nabere...
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1499 : ponedeljek, 07.03.2011 : 16:14:36 »

Jaz sem tudi razmišljala, da bi naredila tako kot Silba Mia - nekaj stvari bi dala na posebno licitacijo za Špana, tako kot jo imata Čips in Oskar. Bi mogle res eno brzinsko naredit. Pa meni ni tako pomembno ali je motiv mačke, samo da se čim več nabere...

To sem predlagala, če bi delali tematsko licitacijo za Špana, ker je ta bolj izpostavljena in ima zato večji odziv in izkupiček Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tema: Licitacije in garažne razprodaje - pomoč zavetišču Horjul - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines