mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:02:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: JAVNI PREVOZ IN NAŠI KOSMATINCI
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: JAVNI PREVOZ IN NAŠI KOSMATINCI  (Prebrano 38887 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #105 : četrtek, 15.11.2012 : 10:55:41 »

Nagobčnik za 2-kilskega yorkija je lahko samo tisti žičnat "štoflc" od šampanjca... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #106 : četrtek, 15.11.2012 : 10:58:17 »

Enkrat se spomnim, da sem brala o eni gospe s čivavico, ki je imela težave na busu, pa je psički skvačkala nagobčnik Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #107 : četrtek, 15.11.2012 : 11:01:46 »

No saj, al pa to! Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
GiGiA
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #108 : četrtek, 15.11.2012 : 11:18:54 »

Cheesy Tudi mi improviziramo...bostonka ima k sreči malo daljši gobček, zato sem ji najmanjši halti spodaj zašila fkup in dobili smo najtanjši nagobčnik ever  Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #109 : četrtek, 15.11.2012 : 11:20:54 »

Sem bila tam pred kratkim in nisem videla nobenega psa v torbi/boksu, ampak samo na povodcu. In še to brez nagobčnikov. Smiley
Hmm... kolegica je nekje prebrala to navodilo in je pred odhodom divje iskala torbo za psa, ki je že kar (pre)velik za torbe.  Lips Sealed Mogoče domačini samo ne upoštevajo tega, ali pa sploh ne velja. Huh
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #110 : četrtek, 15.11.2012 : 19:18:26 »

S psi sem se prevozila z javnim transportom še pa še... Večinoma brez težav, se je pa kdaj našla kakšna cvetka od šoferja. Na busih LPP-ja mora biti pes na povodcu in nositi mora nagobčnik, torbe/boksi niso pogoj (oz. vsaj še kakšen mesec nazaj niso bile/i). Od Urbane dalje je prevoz za psa zastonj,  ob delavnikih pa se lahko vozi le ob določenih urah (ob konicah ne sme na bus - kar je meni na nek način logično (sama sem se izogibala gneči, ker se je strašno težko znajti s psom na busu v največji gneči)). Kdaj točno so psi lahko na busu, piše na njihovi spletni strani. Jaz sem s sabo nosila tudi pasji potni list, ker lahko preverjajo cepljenja. Na vlaku veljajo podobna pravila, le da sem na zadnje, ko sem se peljala, za psa plačala polovičko (zdaj je menda enotna cena za vse pse, včasih pa je bilo glede na velikost).
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: JAVNI PREVOZ IN NAŠI KOSMATINCI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines