mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:34:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mogoče bi pa šlo?!  (Prebrano 33570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #225 : ponedeljek, 09.10.2006 : 19:30:24 »

 Grin Ti srce korenčkasto, mene jutri ne bo. Imam obveznosti.  Sad Pa lepo se imejte  Kiss in Mojčici naj zraste en velik debel koren.  Tongue
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #226 : ponedeljek, 09.10.2006 : 19:54:04 »

Čestitke vsem skupaj na novi jasni življenski poti-brez oblačka  Cheesy .
Res imate karakter, jaz ga žal nimam, samo zato, ker se potem hrani ne morem upreti.  sram
Vztrajajte!
l.p., Janad
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #227 : torek, 10.10.2006 : 07:05:43 »

liza-asta nažalost danes ne bo šlo Cry
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #228 : torek, 10.10.2006 : 08:25:42 »

Žal danes ne morem-rebro boljše- imam pa en neodložljiv sestanek. Upam, da bo prihodnji teden šlo. Komaj čakam, da se vidimo Cool
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #229 : torek, 10.10.2006 : 13:04:13 »

Kaj se pa vse opravičujete za danes ?
a smo ble mogoče kej zmenjene, pa da jst ne vem ?  Grin
al smo rekli vsak torek, al kako ??  Cheesy
mal me res že spomin včasih pušča na cedilu... Huh

Ampak slučajno sva danes med 17 in 17.30 zmenjene z Mileno od Tare na Rožniku, pa če še katera pride, naj pa pokliče. (031-321-623)

Drugače sem pa mislila, ko bo 1 MESEC POSTA ZA NAMI -  to pa bo 26.10., da bi se takrat dobile skupaj v Horjulu - seveda s privoljenjem Smetke. (PA S FUTROM MARLBORO ALI KEŠ MARLBORO)  Lips Sealed Lips Sealed

JA ?  Wink  A STE ZATO  Grin

LP vsem iz naše sekte, pa tudi ostalim
Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #230 : torek, 10.10.2006 : 13:19:50 »

Aha
Svrki sem pozabla odgovort. Evo, da me mau spomin zapušča.  Huh
Danes sem že 1/2 kg korenčka poglodala. Pa bi prosila za resen nasvet. Koliko ga pa lahko največ na dan ? ker ne vem koliko je namesto ene škatle marlboro light ? ne brez heca, da ga ne bom preveč. Sicer pa pravijo, da je dober za vid, bom pa "spregledala"  Grin

Še dobro, da je oranžen, ker je to moja barva, pa zato nimam težav.  Roll Eyes

Svrka tebi lp in vsem ostalim tudi  Smiley Smiley Smiley
Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #231 : torek, 10.10.2006 : 18:57:18 »

Pazi, da ne boš pretiravala. Karoten je predhodnik vit. A, ki se, če ga je preveč začne kopičiti v jetrih. Pa tudi rumena boš postala. Ali se še spomniš filma: Kaj si delal v vojni očka? Tam je en general ves čas tulil: Rumena rasa nazaj v rezervate!
Ampak resno, ne pretiravaj!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #232 : torek, 10.10.2006 : 20:15:13 »

Meni 26.10. odgovarja. sem se spominla, zdaj ko se učim tu na dunaju, namesto da bi uživala, da imam naslednjo sredo izpit, torej ne bi mogla priti. Fino bi bilo ja, če bi se dobili kar v Horjulu, da predamo tolarčke.
Liza-Asta ne pretiravaj s konjem, da ne boš sumljivo zagorela (beri - oranžna)  Grin Cheesy.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #233 : sreda, 11.10.2006 : 08:46:16 »

Svrka
Moj stric je imel hudo dioptrijo. Šipce od očal debele kot od flaše dno. Pa je vsak dan pojedel pol kile korenčka, da se mu vid ni slabšal, pa ni bil čisto nič oranžen  Grin Cheesy
Torej 1/2 kile gre na dan  ?  Wink nadomestek 1 škatlice  Grin
Saj zvečer pa vzamem 100 gr. temno,temno rjave ali pa bele dobrote v roke, da si malo okus popravim   Cool Cool Cool

Torej, če ne prej, se dobimo cca 26.10. u Horjulu na predaji NEPOKAJENEGA  Roll Eyes Roll Eyes
samo še Smetka mora požegnat datum  Smiley
lp vsem nekadilcem, pa tudi vsem ostalim  Smiley
Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #234 : sreda, 11.10.2006 : 11:23:41 »

Verjamem, da se mu vid ni poslabšal, kaj pa paj jetra? To je tu vprašanje. Poznamo tudi bolezni zaradi preveč vitaminov. Ne zanašaj se ti na strica, kot prej na kakšnega dedka, ki je rauhal vse življenje in dočakal 100 let. Nareži si raje še kake kumare, pa bučke, pa.... Korenje največ 2krat na teden v tvojih količinah. Srečno!  Angry  Tongue
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #235 : sreda, 11.10.2006 : 12:03:52 »

Svrk
brez heca ga pojem vsak dan pol kilce, če mi slučajno kaj ostane ga dam pa konjem popoldan.
Kumar ne maram, bučk pa tudi ne jem surovih. Mogoče edino še pride u poštev surova repa ali mlada kolerabica.  Shocked Sicer se pa ni za bat-zvečer vse nadoknadim ..mnjammm  Lips Sealed Lips Sealed
Imam že nekaj drugih bolezni, pa niso prišle z vitamini  Grin, pa naj mi vsaj jetra ostanejo zdrava.
Lepo pozdravljena-ti nimaš teh problemov, ane  Cheesy Cheesy Cheesy se bojiš za jetrca, za plučka pa nič  Huh
Mojca
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #236 : sreda, 11.10.2006 : 12:05:53 »

 Smiley Hja, moja pljučka itak bežijo pred mano, takoj ko me vidijo.  Grin  Grin  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #237 : sreda, 11.10.2006 : 12:19:31 »

Uboga tvoja pljučka  Cry Cry
pa moja jetrca (to mi je že zdravnica rekla - od tablet)  Cry Cry
No pa veliko zdravja - nam vsem, da bomo še kr kej koristni, ane  Smiley
Mojca
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #238 : sreda, 11.10.2006 : 19:57:10 »

Liza asta kaj pa jabolka??
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #239 : četrtek, 12.10.2006 : 10:01:41 »

Alba
Kje si pa jabolka najdla ?  Cry
jih pojem ene par na leto, pa mam čist dost  Cry jih imam pa ravno zdaj v avtu eno vrečko za konjičke-zakaj bi se jst matrala, če jih pa oni z veliiikim užitkom pohrustajo ?  Cheesy )

sej tudi jem drugo sadje,najrajši imam pa dinje če se zraven pršut drži, pa še maaaaarsikej dobrega, da ne bo kakšne pomote, da sem samo na KORENJU  Cry
ampak kr tko neki za glodat namesto....dimnih palčk ....bi bla najboljša rešitev sladkarije, pol pa spet kile goooooooorr, to pa NEBI hvala, zato korenje....zdravo pa ne redi.  Smiley Wink Cheesy
pa še lepo ga narežem na primerno obliko...

No pa vsem dober tek, bo ravno pravi čas za malico  Tongue
Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Mogoče bi pa šlo?!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines