mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:57:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zdravniško potrdilo
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zdravniško potrdilo  (Prebrano 12944 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
altervita
gost
« Odgovor #15 : četrtek, 11.07.2002 : 22:50:03 »

sem pogledal po starih zdravstvenih papirjih od barka: prvi prehod meje pri treh mesecih, s potrdilom o zdravstvenem stanju. izdal: veterinarska ambulanta v LJ (tista zraven klinike v mestnem logu)-to je bilo dve leti nazaj, nič cepljenja proti steklini.
Za letos so mi rekli na Kliniki PetVet, da mi bodo dali to potrdilo, ker so pooblaščeni, tako kot je veliko zasebnih ambulant.
Torej ni, da samo na gorenjskem vedo za to potrdilo. Samo tam znajo izgleda bolj zaslužit hehe, sej so gorenjci  Grin Grin
Logiran
Lona
gost
« Odgovor #16 : četrtek, 19.02.2004 : 11:47:48 »

Zivjo,
Toby se pripravlja na malo pasjo šolo, kjer mora imeti potrdilo o opravljenem ceplenju. Vsa cepljenja je že opravil (razen stekline) na univerzitetni kliniki v Ljubljani. Sedaj pa me zanima, kje dobi knjižico, v katero se potem vpišejo opravljena ceplenja?

Hvala za odgovor.
Lona Smiley
Logiran
Kati
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #17 : četrtek, 19.02.2004 : 11:55:49 »

Knjižico, kamor se vpišejo cepljenja dobiš ko psa prvič cepiš, naša jo je prinesla od vzreditelja, ker je bila tam prvič cepljena.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #18 : četrtek, 19.02.2004 : 13:35:17 »

Lona,

kam ste pa do zdaj vpisovali sva cepljenja, ki jih je kuža opravil?

Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Aladin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #19 : četrtek, 19.02.2004 : 20:38:10 »

Zivjo,
Lona, ce ste opravili vsa cepljenja na enem mestu, potem pri njih prosi za knjizico in jim se reci naj ti iz kartoteke, ki jo ima tvoj pes pri njih, prepisejo vsa cepljenja in datume, kdaj je bil cepljen!Ce pes pride na cepljenje prvic, pa knjizice se nima, naj bi ti jo dal veterinar avtomaticno sam!
Lp Neza
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zdravniško potrdilo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines