mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:56:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 30   Dol
Natisni
Avtor Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje  (Prebrano 98121 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #15 : nedelja, 03.12.2006 : 11:59:08 »

Čez cel dan? Mogoče pa res pridem pozdravit! Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #16 : nedelja, 03.12.2006 : 20:22:18 »

Ja, namen je tak. Upam, da bomo kolikor-toliko lepo sprejeti s strani ljudi. Če boš kaj v naših koncih, pa kar pridi malo pogledat. Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #17 : ponedeljek, 04.12.2006 : 08:25:26 »

No, saj kakšna negativna človeška izjema se itak najde, drugače pa mislim, da je strah o tem, kako boste sprejeti popolnoma odveč.
Ko boste pa delali načrte za v bodoče, vam zastonj prostor in stojnico zrihtam tudi pri nas, če boste pri volji seveda. Če ne prej je idealna priložnost za to Konjeniški vikend.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #18 : ponedeljek, 04.12.2006 : 09:06:59 »

Super, najlepša hvala.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 04.12.2006 : 09:54:13 »

Krasno!!! Pridem  Wink
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #20 : ponedeljek, 04.12.2006 : 12:19:55 »

Btw. sem se ravnokar končno včlanila  Cool
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #21 : ponedeljek, 04.12.2006 : 13:57:11 »

Hehe, sem ravno videla. Super. Dobrodošla med nami.  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 14.12.2006 : 21:24:46 »

Lepo povabljen na dobrodelni bazar!

Vabimo te, da 15. in 16. decembra v Intersparu Velenje obiščeš našo stojnico, kjer bomo predstavili delovanje društva za pomoč živalim – kaj nam je uspelo do sedaj storiti ter kakšne naloge in cilje imamo pred seboj. Izvedel/-a boš, kako lahko ti, po svojih močeh prispevaš k bolj humani in prijaznejši družbi do živali, ki so vse prepogosto žrtve človeške malomarnosti in slabega ravnanja.
Z namenom, da bi pridobili nekaj prepotrebnih sredstev za nujno oskrbo zapuščenih in bolnih živali, smo člani društva in prijatelji nekoliko ustvarjali. Nastale izdelke boš lahko, če ti bodo všeč, tudi kupil/-a, kar bo tvoj prispevek k boljšemu življenju zavrženčkov.

Društvo POŽIV se najlepše zahvaljuje Intersparu Velenje, ki nam je za to priložnost odstopil brezplačno stojnico.
 

Da ne bi slučajno kdo pozabil na tale dogodek Smiley
Jaz že komaj čakam, saj imam namen nekaj zapravljati za nabavo božičnih darilc! Se vidimo  Cheesy

P.S. loverka - nasploh nimam žilice za dobre slogane, ta teden pa še glave ne za takšne  sram
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #23 : petek, 15.12.2006 : 01:05:18 »

Hehe, ne sekiraj se.  Smiley Je Drobtinica našla en dober verz. Drobtinica - hvala!!! Kiss
Glede bazarja - ja, jest upam da se vidimo in da bo vsaj malo obiskan. Smo res mini, pa bolj novi v tem (bazar), a smo se nekateri res potrudili in upamo, da bomo ljudem všeč.  Undecided Wink
A, če me kdo od znanih  jutri ne vidi tam (po 16h me verjetno ne bo več), naj vseeno stopi do "stojnice". Nobeden ne grize.  Grin

Arončka, tebi pa tudi lepa hvala za klic in vzpodbudne besede!  Cool Kiss Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #24 : petek, 15.12.2006 : 07:42:40 »

Danes želim veliko sreče ali bolje rečeno gužve pri vaši stojnici.

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #25 : petek, 15.12.2006 : 08:01:47 »

Jaz se pridem po službi malo gužvat  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #26 : petek, 15.12.2006 : 08:27:43 »

A se že ve, če in kdaj misli arončka pridit na kavico ob obisku našega bazarja?
Rossy, tudi zate velja to povabilo Smiley
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #27 : petek, 15.12.2006 : 10:26:07 »

Arončka upa da pride okoli 5h Roll Eyes Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #28 : petek, 15.12.2006 : 22:51:48 »

Malo sem zamudila (časovno), nisem pa zamudila bistva...
Luštno, vredno vožnje iz Ljubljane. Krasni izdelki, vsi ročno izdelani, pridne punce in sploh - ODLIČEN ODZIV! Škatla za hrano je bila polna, skrinjica (taka nobel Wink ) napolnjena nekje do polovice, društvo je na licu mesta pridobilo tudi nekaj novih članov, kakor so povedale punce.
Jaz se nisem mogla upreti glinenim zvončkom: sem tri kupila. Roll Eyes Kdor ne ve - zvonček prinaša srečo. Zato jih bom lahko podarila trem posebnim osebam.
Za ogled bazarja in nakup imate čas še jutri. Priporočam, da s seboj vzamete še kopalke in spotoma skočite v bližnje termalne vode.
Voila! Imate krasen sobotni izlet!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #29 : sobota, 16.12.2006 : 10:21:19 »

Tudi jaz sem se včeraj oglasila in ogledala bazar, res lušni izdelki, jaz se nisem mogla upreti pujsom  Wink, spoznala sem dog_lover, z arončko se časovno žal nisma ujele ampak je bilo dogovorjeno, da zlicitirane stvari pusti tam, tako, da Drobtinica tvoja marela je nekje v Velenju  Wink. V glavnem mislim, da je bila tole kar fina poteza pa še 15. je bil in takrat ima skoraj celo Velenje plačo  Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 30   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: POŽIV, drustvo za pomoč živalim Velenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines