mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:17:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: za vse ki kupujejo psa,...
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: za vse ki kupujejo psa,...  (Prebrano 38336 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
KlavdijaS
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #90 : sreda, 27.06.2012 : 15:12:12 »

moj prvi post... pa naj bo poseben...

Moje življenje je dolgo samo 10 do 15 let. Ti si me spremljal 16 let.
Vsako slovo od Tebe, kadar kam odideš, je zame bolečina. Bil si moj sonček in tvoj poljubček je bil najslajši, sploh ko sem se vrnila domov.
Prosim, premisli o tem, preden me vzameš za svojega. Ni bilo potrebe, takoj si mi pomenil vse na svetu...
Daj mi dovolj časa, da bom razumel, kaj hočeš od mene. Bil si tako pameten, da si dojemal vse še preden sem to sama...
Zaupaj mi, od tega živim. Lahko bi rekla, da si edino živo bitje, ki sem mu brezpogojo zaupala
Nikoli se ne jezi name in ne zapiraj me za kazen. Ha, le kako naj se jezim na dvoje temno rjavih oči, ki so vedno znova znale pregnati slabe misli
Ti imaš svoje delo, svojo zabavo, svoje prijatelje, jaz imam samo Tebe. Verjemi, da si bil ti moj najboljši prijatelj...
Prosim, govori kdaj pa kdaj z mano. Čeprav ne razumem Tvojih besed, poznam Tvoj glas in Te prosim, da je včasih samo zame. Najini pogovori so bili popolni, tebi je manjkalo samo to, da bi govoril po človeško
Kakorkoli že ravnaš z mano, dobro ali slabo, nikoli ne pozabim. Preden me udariš, pomisli na to, da bi Te s svojimi čeljustmi z lahkoto zgrabil za roko in Ti jo zdrobil, vendar tega nikoli ne storim. Da bi se mi posušila roka, če bi kdaj samo zamahnila nad tabo
Preden me kregaš, pomisli na to, da me morda muči neprimerna prehrana, morda sem bil predolgo na soncu ali pa mi je oslabelo srce. ... ali pa imaš pač slab dan... tudi ti si me razumel, ko sem ga imela jaz
Skrbi zame, ko ostarim; tudi Ti boš nekoč star.  Starost je lepa, če jo lahko preživljaš v dvoje s svojim najboljšim prijateljem, kajne?
Spremljaj me na moji zadnji poti in ne reci: »Tega ne morem gledati«. Veš, s Teboj mi je vse lažje. Težko sem gledala, ko si se poslavljal, a bi to ponovila še tisočkrat

V spomin mojemu zvestemu štirinožnemu prijatelju Medotu... Za vedno v mojem  ljubezen
Logiran
sarataste
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #91 : sreda, 27.06.2012 : 15:53:27 »

smrk  ljubezen lepo...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: za vse ki kupujejo psa,...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines