mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:03:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 258219 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #15 : sreda, 10.12.2008 : 10:23:53 »

Prej v akcijo!  Cool

Pri nas tukaj v tem predelu Slovenije moramo narediti akcijo iskanja ljudi, ki bi nam pomagali delati takšne akcije Smiley

V Pomurju kronično primanjkuje ljudi! Ne, ljudi je že dovolj, primanjkuje tistih, ki bi se nam priključili v akcijah.

Saj pa imamo internete tu tudi, kje ste vsi?  Smiley
Ne biti kot jaz... Poznam zgodbo vsakega izgubljenega psa v tej ljubi Sloveniji ... Ampak, samo moje branje še nobenemu ni pomagalo... Čeprav sem jim v srcu želela toliko sreče, da sploh povedati ne morem ... Raje tisti, ki posvojiti več ne morete, radi pa te zgodbe prebirate, dajte raje tiste pol ure, eno uro, namesto branja teh zgodb, dejansko kako tako zgodbo (lepo seveda) ustvarit...

Ne se bati javiti, jaz vem, da ima vsak tako malo časa, še za sebe včasih... Ampak, če bi nas bilo več in bi vsak kanček prispeval... Da pelje zjutraj enega kužeka na sprehod, drug pelje kdaj kakšno žival kam, tretji in četrti kdaj pa kdaj opereta brisače, peti kupi kdaj kako kost za glodati ... Pa bi že toliko naredili ... Vsak čist malo ... In vsak, popolnoma vsak bi bil poplačan ... S pogledom na živalico, ki ji je polepšal trenutek, dan, življenje!

Hvala, ker se boste javili!  Wink
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #16 : sreda, 10.12.2008 : 12:35:18 »

Lepo pozdravljeni!!! Smiley Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 10.12.2008 : 12:44:02 »

epona, sem ti na prvi strani www.mojpes.net objavila, da iscete prostovoljce, saj se tam zadrzi veliko vec ljudi kot v tej temi in upam, da bo kdo pokukal sem ter se javil.
Logiran

terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #18 : sreda, 10.12.2008 : 13:18:35 »


Ja,Epona vse imaš prav,a zaenkrat moramo mi nekaj ukrenit...a da ne bomo "omagali" seveda rabimo,vabimo še druge zraven.Ko bi polovica članov bila "dejavna"bi lahko marsikaj naredili.
TOREJ PRIDRUŽITE SE NAM TAKI, KI ČUTITE,DA BI RADI NEKAJ DOBREGA NAREDILI ZA ŽIVALI IN ZNATE: GOVORITI,BRATI,PISATI,SLIKATI,VOZITI,SPREHAJATI,...NAJ NIHČE NE REČE,DA SE NE NAJDE KAJ BI DELAL,BOMO ŽE MI NAŠLI - SAMO SE NAM PRIDRUŽITE!!!!PROSIM,PROSIM-ZARADI UBOGIH ŽIVALI,KI NAS POTREBUJEJO!!!
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #19 : sreda, 10.12.2008 : 13:22:18 »

Klavdija, živjo!A si iz našega konca?(Pomurja?)
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #20 : sreda, 10.12.2008 : 16:38:45 »

Jana, hvala.
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #21 : sreda, 10.12.2008 : 16:45:57 »

A K C I J A!

V soboto 13. 12. 2008 bomo organizirali stojnico v Murski Soboti (v katerem od TC) ali v Gornji Radgoni, v primeru da bo zadosti članov, ki bi sodelovali.

(potrebujemo vsaj 3 člane)

Vsi, ki bi sodelovali na stojnici pokličite se prijavite na tel. št. 070/879-212 ali po mailu na naslov:  terezija.cvetko@pomurka.si

Vljudno vabljeni k sodelovanju!

 

Breda Habjanič

Predsednica DZŽP

( +386 (0)2 53-03-266, 040/736-313

fax: +386 (0)2 53-03-280

Breda.Habjanic@gov.si
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #22 : sreda, 10.12.2008 : 17:08:04 »

Prispevek o mučenju živali v Pomurju.

16. 12. 2008, Preverjeno, POP TV ob 20:00
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #23 : sreda, 10.12.2008 : 17:15:10 »

Živijo,
je bilo lepo prebrat, da ste tudi v Pomurju ustanovili tako društvo. Mogoče še poiščete tistega cepca(drugega ne morem reč) iz vašega konca, ki jo je ravno danes odnesel samo z 210 evri kazni za napeljevanju k mučenju psa. Ta cepec je mladoletniku ponudil 20 evrov, da mu ubije psa. In seveda mali ga je pretepel, privezal k drevesu in psu na žalost ni bilo več pomoči. Kriza. Take stvari me en tolk razp******. Ne razumem ljudi, ki ne marajo živali, še manj pa take, ki jih ne marajo, ampak si jih kljub temu omislijo. Da o slovenskem pravnem sistemu sploh ne govorim, predvsem sodstvu. Groza.
No, želim vam uspešno delo. V bistvu vam želim čim manj dela.

Lep pozdrav
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #24 : sreda, 10.12.2008 : 19:20:36 »

Huh kaj vse rabimo- rabimo živoloke.
Za živolovke se javite na info@macjelovka.org, če želite, se lahko pridružite naročilu iz Anglije (samo ne vem, kdaj točno se bo to zgodilo...).

Zanima me, kako po drugih zavetiščih poskrbite, da jim je čimbolj mehko, toplo. Na čem ležijo, ali perete ležišča, brisače (karkoli), vržete stran, dobite nove? Kako?

Pri nas so na tleh na notranji strani boksov lesene palete dane. Gor pa tisti predpražniki iz avta (guma...), pri nekaterih pa taka debelejša blazina (blago, ki se hitro razmoči polnjeno z peno(?); ko pa je suho pa je super rešitev). In guma ni topla. Jaz jim prinesem brisače za spodaj, samo kaj, to je takoj vse mokro...

Prosim za nasvet.

Kaj pa stiropor? V tehničnih trgovinah imajo veliko odpadnega od embalaže pralnih strojev itd.
Logiran
scully
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #25 : sreda, 10.12.2008 : 20:10:05 »

HVALA Wink
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #26 : sreda, 10.12.2008 : 20:21:02 »

Stiropor - super ideja, topel, mehki Smiley

Sicer ne bo vredu za haskico pa dva mala, ki radi grickajo, za ostale pa se mi zdi res super rešitev na katero še mi ni misel padla:).

Bom javila, kako bodo sprejeli psi in oskrbik, če bo naslednji dan celo zavetišče belo od zgrizenega stiropora  Grin

Se javi kdo, ki bi tu pa tam lahko pripeljal kak lep kos stiropora? (041 967 798 me naj pokliče)
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #27 : četrtek, 11.12.2008 : 10:11:30 »

Mogoče se vam bo zdelo na prvi pogled - prvo branje, malo čudno, vendar je zelo dober izolator in nenevaren - slama! Tega na vaših koncih ne manjka, bi se hitro našlo. Kup slame na paletoali v kot in boste videli kako radi se bodo zarili notri. Res pa je, da je slama malo bolj zoperna zaradi bolh, ki se v njej še prej zaredijo.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #28 : četrtek, 11.12.2008 : 11:31:38 »

Mogoče še poiščete tistega cepca(drugega ne morem reč) iz vašega konca, ki jo je ravno danes odnesel samo z 210 evri kazni za napeljevanju k mučenju psa. Ta cepec je mladoletniku ponudil 20 evrov, da mu ubije psa.
Aja? Tega nisem nikjer zasledila, me je pa ful zanimalo, ali bo sploh kaj iz tega ali bo samo potihnilo vse ... Sad Kaj pa tamali? Mladoleten je in ... Kaj pa njegovi straši? Kaj pa ta kazen?

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #29 : četrtek, 11.12.2008 : 13:37:30 »

Čeprav tole ne paše sem; za malega je bila predlagana privedba, a ker je mladoleten, do tega ni prišlo. Gre za Roma. Torej starši ne bodo nikoli poravnali kazni, tudi če bi se jim izrekla. Opcije? Socialna služba? Ha, ha, kako ta dela vemo. Odvzem otroka in oddaja v prevzgojni dom? Edina možnost, ki v tem primeru tudi pravno zdrži. Tako daleč ne bo šlo, boste videli. Žal je preveč zapuščenih, maltretiranih živali na svetu, poleg njih pa kup idiotov, ki jih družba sprejema samo zato, da se ji ni treba ukvarjati z njimi.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines