mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:14:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 258230 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« : torek, 02.12.2008 : 19:11:18 »

Tudi v Pomurju se borimo, da bi našim živalim lepše godilo:

DRUŠTVO ZA ZAŠČITO ŽIVALI POMURJA (DZŽP)
DAVČNA ŠTEVILKA: 19446993
Tel. št.: 040 736 313
             031 528 396

Živali, ki potrebujejo pomoč,  je ogromno, ljudi pripravljenih priskočiti pa bore malo...
Tako da, če se skriva kje kakšen dober srček, ki bi pomagal, pogumno naj se javi  Huh

Dajmo Pomurci vstat pa malo stvari na glavo obrnit!  Cool

Ideje, ponudbe, karkoli... pa bomo predebatirali in kako konkretno in koristno spletli!

NLB d.d., Ljubljana, Podružnica Pomurje št.: 02340-0256066415

e-pošta: DZZPOM@gmail.com
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1 : torek, 02.12.2008 : 19:38:51 »

Dobrodošli na tem forumu!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : torek, 02.12.2008 : 19:49:21 »

Sem vesela, da se tudi na tistem koncu kdo bori za njih! Cheesy
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3 : torek, 02.12.2008 : 20:05:34 »

Zdravo Smiley
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #4 : četrtek, 04.12.2008 : 19:10:11 »

Seveda se borimo; smo pa vsi (stari člani in vse živali)zelo veselih novih zagnanih punc,tak, da bomo še bolj delali.Ubogih živali,ki nas potrebujejo je pri nas posebej veliko(glejte oddajo Preverjeno, POP TV-9.12)in dela toliko,da naj se nam pridruži vsak,ki srce in voljo ima.Bomo še bolj močni in več zmogli...
Logiran
scully
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #5 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:14:13 »

Kje ste Pomurci? Undecided Pokažite, da vam ni vseeno za naše brezdomčke... res bi nam prav prišla kakršna koli pomoč Sad
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #6 : ponedeljek, 08.12.2008 : 19:36:31 »

scully, malo napiši, kaj rabite. Jaz sem pred kakšnim mesecem hotela obiskat vaše zavetišče, a sem bila žal tam čez vikend. V soboto sem bila prepozna, v nedeljo je zaprto. Mislila sem malo poslikati varovančke. Saj bo še prilika Wink
Logiran
scully
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #7 : ponedeljek, 08.12.2008 : 20:16:01 »

 Huh kaj vse rabimo- rabimo živoloke. Hm, košarice, wc- je, ... vse za muce in kužke.  Undecided Najbolj pa rabimo dom za tri muce iz Čentibe. približno že eno leto živijo v zapuščeni hiši (lastniki so umrli), sorodnica jih hrani, a pogrešajo človekovo toplino in ljubezen  Cry . Hotela sem ti poslati slike od njh, a mi ne uspe  Sad  Glej oddajo Preverjeno na POP TV- 9.12 (tudi te muce bodo na oddaji)
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : torek, 09.12.2008 : 14:41:19 »

Slike mi lahko pošlješ na kingrid1@siol.net, če jih želiš objaviti tu, jih pa najprej ustrezno pomanjšaj, naloži na npr. moj.album in tu objavi link Wink.
Kaj najbolj rabite sem vprašala, ker je lažje naredit akcijo, če se ve, kaj je nanujneše; hrana, deke, oprema....
Lp
Logiran
scully
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #9 : torek, 09.12.2008 : 15:51:17 »

Najbolj rabimo živolovko in kakšne košarice za muce v zavetišču  Smiley Z hrano nimamo še problema, ker imamo tu in tam kakšne prostovoljne akcije  Wink
Lp
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #10 : torek, 09.12.2008 : 16:29:19 »

Hvala za fotke.
lp
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #11 : torek, 09.12.2008 : 17:07:31 »

Če lahko še nekaj dodam.

-živolovko
-košare za muce
-ležišča (bom jaz skrbela za njih, ko bodo mokra, umazana, obljubim)

Zanima me, kako po drugih zavetiščih poskrbite, da jim je čimbolj mehko, toplo. Na čem ležijo, ali perete ležišča, brisače (karkoli), vržete stran, dobite nove? Kako?

Pri nas so na tleh na notranji strani boksov lesene palete dane. Gor pa tisti predpražniki iz avta (guma...), pri nekaterih pa taka debelejša blazina (blago, ki se hitro razmoči polnjeno z peno(?); ko pa je suho pa je super rešitev). In guma ni topla. Jaz jim prinesem brisače za spodaj, samo kaj, to je takoj vse mokro...

Prosim za nasvet.

Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #12 : torek, 09.12.2008 : 17:35:15 »

Za deke, brisače, staro posteljnino in zimske puloverje se lahko naredi akcija. Morda bi bilo fino, če se obrnete na kakšno lokalno radijsko postajo, zdajle v decembru so ljudje bolj radodarni Wink. Ko sem jaz lani na radiu Center objavila svojo božično željo za zavetišča, se mi je odzvalo kar nekaj ljudi z vašega konca (ptuj, G. Radgona) Pa na kakšno OŠ se obrnite, pa okoliški hoteli.... TUhtam.....
http://www.moj-album.com/uredi/takoda/14392789/

Tole pa so muce, ki so trenutno v tem zavetišču. Oziroma prvi dve fotki sta iz zavetišča, na ostalih štirih pa sta najprej dva samca in na zadnjih dveh samička, ki se oddajajo iz trenutnega doma, ki ni primeren.
Toliko zaenkrat. Wink
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #13 : torek, 09.12.2008 : 17:40:18 »

Vrstni red slikc je malo drugačen, komentarji so pravi Undecided
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #14 : sreda, 10.12.2008 : 09:00:27 »

Takoda hvala za tvojo pomoč,nasvete...Epona,scully kaj pravita, počakamo do sestanka ali gremo prej v akcijo zbiranja vsega potrebnega za muce v zavetišču in nasploh,kjer je potrebno...tega je pa veliikooo zato bi bilo nujno se organizirat.Sestanek je 22.,a darila se že kupujejo na veliko,torej bi bilo treba tudi za živali začeti nabavljati...
Predlagajta!
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines