mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 05:55:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 262299 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover*
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #810 : petek, 19.07.2013 : 16:29:55 »

Najlepša hvala! Vam pošljem svojo številko Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #811 : petek, 19.07.2013 : 16:33:20 »

 Afro
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #812 : petek, 19.07.2013 : 19:13:12 »

Hvala :*


Logiran
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #813 : petek, 19.07.2013 : 21:24:58 »

Če lahko danes kje poberem bi bilo super, ker se peljem jutri proti vzhodu  Smiley
Je kakšna možnost, da bi se jutri preden greš na pot proti vzhodu oglasila še mimo nas? Se je nabrala spet ena vreča stvari za Pomurčke Smiley

Če ne bo šlo jutri pa kdaj drugič, ni panike.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #814 : petek, 19.07.2013 : 21:34:47 »

Kdaj pri vas vstajate v soboto?  Tongue
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #815 : petek, 19.07.2013 : 23:51:19 »





ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #816 : sobota, 20.07.2013 : 01:42:21 »

Komplimenti za vse skupaj (spet) ljubezen Itak! ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #817 : sobota, 20.07.2013 : 08:22:11 »

Adrian pozdravlja vse, ki vas je spoznal Smiley
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #818 : sobota, 20.07.2013 : 08:34:05 »

Hvaaala, pozdravljamo nazaj!  objem
Kako lepo imate pri vas, krasne fotke Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #819 : torek, 23.07.2013 : 09:47:02 »

Ker sem v soboto delala družbo Eponci na terenu, lahko z gotovostjo rečem, da so ti otroci srečnejši kot marsikateri od naših, ves dan se družijo in igrajo  veselje, nihče v roki ne drži mobitela  Roll Eyes, obkroženi so s psi, mačkami, kokošmi ... in so tudi stalno nasmejani  Kiss.

Ko pa se pripelje Epona, pa ga ni malega korenjaka, ki ne bi pritekel in jo pozdravil in vsi zavzeto strmijo vanjo, ko jim razlaga zakaj je prišla in kako ji "morajo" pri tem pomagati  Grin. Aja, pa zadnje čase je najpogostejše vprašanje: Kdaj pa grem jaz s tabo v Ljubljano? Pa otroci niso iz istega naselja kot Adrijan, tudi blizu ne. Ampak dober glas se res daleč sliši  objem  plesalec
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #820 : torek, 23.07.2013 : 14:01:04 »

V soboto je bilo prav super, bolj ali manj sem sedela križem rok in nog, naredila kako fotko tu in tam, klepetala, pila sokece, kavico ... Smiley (mogoče najdem celo kak fotodokaz Smiley)
Medtem ko je Čarka s svojimi pomočniki toliko bolj garala Smiley  Kiss V glavnem, spet je bil en prelep dan Smiley ... z ogromno narejenega Smiley

Glede na to, da smo tako daleč, da imamo precej materila "prej-potem" psov, ki ostajajo na isti lokaciji, kot smo jih prvič srečali, pri istih (a hkrati "spremenjenih") lastnikih, predstavljam primer Flokija, ki smo ga ta vikend tudi stilsko preobrazili Smiley 

Flokija smo spoznali lani konec leta (prve tri fotografije iz kolaža) in takrat se je začela naša "skupna" pot izboljšav Smiley.
V tem času je bil kastriran, pokazali smo jim, da kuža lahko živi tudi z njimi, v hiši. Za čas, ko je zunaj, je dobil novo hiško, daljšo in tanjšo verigo (zraven je cesta, ograje ni). Njegov Marjan je dobil fleksi vodič, ki je bil sicer pokvarjen, a ga je popravil Smiley Floki je dobil tudi antiparazitike. Preživeli smo kar nekaj skupnih sprehodov, še z ostalimi pridnimi prebivalci tega naselja. Marjan večkrat pove, da gre z njim zdaj vsak dan tudi večkrat na sprehod in veselo opisuje ture, ki jih naredita:). To soboto smo Flokiju skupaj uredili še poletno frizurico in ga spremenili v pravega Tigra Smiley.

Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #821 : torek, 23.07.2013 : 14:36:12 »

Tudi Medo je bil en od sobotnih sfriziranih in okopanih manekenov.
Naša skupna pot se je začela sicer lani, z večjo "pavzo" vmes, nadaljevala pa februarja letos, ko so se izboljšave kar začele vrstiti. Medota smo prvič srečali privezanega na verigo, zadaj za hišo. po kastraciji se je preselil v hišo, kjer živi in se večkrat pridruži lastnici na postelji, ko je čas za nočni počitek Smiley. Tudi njegovi so dobili popolno opremo za sprehode in jo tudi redno uporabljajo. Ne dologo nazaj smo prišli, ko so se ravno odpravljali sprehajat Smiley To so vse taki prelepi trenutki za nas. Tudi Medo je dobil antiparazitike, v soboto pa je dobil pravo poletno frizurco in kopel, da se mu je črna dlaka kar lesketala Kiss . Njegovo življenje izgleda tako, da poseda in poležava ob svojih, jih vsake toliko pelje na sprehod in v glavnem, uživa vsak trenutek svojega pasjega življenja Cheesy

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #822 : torek, 23.07.2013 : 19:49:26 »

Vsekakor moram tudi povedati, da so vsi donirani vodiiiiiči, ovratnice in oprsnice, ki jih je prispevala dog_lover* Kiss pristali v Eponinem prtljažniku.
Hvala  objem

Capkini pa še čakajo na naslednji prevoz  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #823 : četrtek, 01.08.2013 : 07:46:03 »

Ker so cigančki v zadnjem času deležni intenzivnih stilskih preobrazb Cheesy (upam, da je fotodokumentacija dovolj prepričljiva Wink), so tudi zaloge ovratnic in vodiiičev usahnile sram predaja. Na čist, dišeč in sveže postrižen kožušček pač ne moreš več obesiti navadne verige, kajne? Sad Roll Eyes

Ima kdo še kaj na zalogi? Primanjkujejo predvsem krajše ovratnice (večjih se nikoli ne branijo, seveda tudi vodiiiičev ne!). Če ima kdo kaj na zalogi, pa se mu valja okrog, ali če kdo ve za kakšno razprodajo, ugodno priliko ipd., bodo krzneni cigančki nadvse veseli. kdo

Že vnaprej hvala! Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #824 : četrtek, 01.08.2013 : 07:54:10 »

SD - nekaj malega je še v LJ lagerju (ampak res nekaj malega  Sad).
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines