mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:48:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaka se predstavlja  (Prebrano 140815 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pitra
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #825 : petek, 11.05.2018 : 06:41:02 »

Še moja zgodba. Konec junija bo minilo eno leto od kar ni več naše Bele. Dali smo jo, po več kot 13 letih, uspavati. Veterinarka je prišla na dom, vsi smo bili ob njej in se poslovili od nje. Vedela je kaj bo, tudi sama se je poslovila od nas. Težko to opišem, ampak mi, ki smo bili z njo smo to doživeli.  Z nami je bila tudi gospa Tatjana, ki jo je potem odpeljala na upepelitev in jo čez en teden vrnila. Še vedno je z nami, še se nismo odločili za pogreb. Imam novega psa sedaj bo star 11 mesecev, včasih se z našo Belo kaj pogovorim in ji "potarnam" kako je tamal nemogoč in nagaja. Ima svoj kotiček in še vedno je z nami. Morda je to bolano, za nekatere že, ampak tisti, ki imamo živali vemo kako je težko slovo. Razumem vas, tiste, ki živali pustite na veterini, nimate vsi možnosti, da bi jih dali upepeliti, vendar je bil meni ta način najbolj pri srcu. Se pa vedno večkart spomnim na lepe trenutke z Belo in bolečina je počasi popustila.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #826 : petek, 11.05.2018 : 16:41:20 »

Rebeka, nimam več zasebnih sporočil.
Piši na natasapikabavecpikaafnaguestpikaarnespikasi Wink Saj bo šlo, kajne? Sad
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #827 : nedelja, 27.05.2018 : 16:35:43 »

Dragi moj Jaka, 7 tednov mineva danes brez tebe.  Sad
Še vedno dobim cmok v grlu, kadar govorim o tebi....sploh o tvojem koncu.
Pride pa tudi smeh.....sploh ob spominu na vse tvoje lumparije, ki jih ni bilo malo Grin.

Ljudje mi že od tvoje izgube naprej govorijo, naj si umislim novega psa...da mi bo lažje.
Jaz pa nisem želela niti slišati o tem. Imela sem občutek, da bom tebe izneverila. Da boš mislil, da sem te preprosto zamenjala z "novejšim modelom".

Zdaj vem, da temu ni tako. Nisem gledala iz pravega zornega kota.

Saj tebe vendar nihče in nikoli ne more zamenjati. Jaka si bil le ti Kiss. In nihče ne bo tak kot si bil ti.
In če bi se tebe vprašalo, sem prepričana, da bi rekel naj se brez slabe vesti odločim za novega psa. Ker to rabim. Ker takšna pač sem. "Pasja".  Wink

In včeraj se mi je ponudila priložnost, da sem bila cel dan v družbi pasjega mladiča ljubezen.
Ga stiskala, božala, cartala, peljala na sprehod, se mu smejala, ga opazovala in se spraševala: ali sem sposobna imeti spet mladiča? Sem pripravljena ponovno biti pasja mama?  Undecided
In veš kaj? Ja, sem sposobna.
In imela ga bom. Mladiča. Če bo vse po sreči, morda že jeseni.

In ne, ne bom imela slabe vesti zaradi tebe, ker sem zdaj končno ugotovila, da je nimam za kaj imeti. Smiley

Ti boš vedno in povsod z mano Kiss.
V mojem srcu je dovolj prostora.

Včerajšnji utrinki:


* 26.5.2018.jpg (96.48 KB, 432x432 - pogledano 376 krat.)
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #828 : nedelja, 27.05.2018 : 21:26:39 »

 objem ljubezen
Logiran
pitra
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #829 : ponedeljek, 28.05.2018 : 06:40:44 »

Lepo, kar pogumno po novega mladička. Imel bo srečo, da bo izvedel veliko lepih zgodb o Jakcu. Smiley
Lp Pitra
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #830 : petek, 08.06.2018 : 07:28:53 »

Pravijo, da sčasoma neha bolet. Ni res. Sad
Le naučiš se živeti z izgubo. Sad

Danes je 2 meseca odkar sem te pospremila na drugo stran.  Cry Kiss
Lagala bi, če bi rekla, da ne morem živet in da je konec sveta.
Življenje gre naprej.
Imam pa še vedno cmok v grlu vsakič, ko nanese tema nate, ne glede na to, ali govorim o lepih ali malo manj lepih trenutkih. Sad

Pravijo mi, da si bil srečnež, ker si imel mene.  Undecided ... jaz pa pravim, da sem jaz bila srečnica, ker si si izbral ravno mene. objem

Upam, da imaš vse pod kontrolo tam gor in da se veselo podiš po travnikih, koplješ luknje in grizljaž storže do onemoglosti. guncagunca

Ne skrbi zame, vse je ok.  ljubezen ljubezen ljubezen


Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #831 : petek, 08.06.2018 : 16:40:29 »

Spomine vedno spremljajo sovze in tudi nasmehi....Tudi pri meni je tako,ko nanese pogovor na Kajo.
Drzi se...
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #832 : četrtek, 12.07.2018 : 10:09:48 »

Pogrešam te, buča moja Kiss.

Pogrešam te zvečer, ko se spravljam spat - manjka mi tisti tvoj skok na posteljo Cheesy in pogrešam najino tekmo za to, kdo bo imel glavo na "povštru" . Itak si zmagal vedno ti veselje....če pa ti ni uspelo, si se usedel in me gledal direktno v oči in občasno malo zajamral (zelo profesionalno in zelo naštudirano).......in ni mi preostalo drugega kot da sem ti odstopila malo prostora (no, ja, ti si imel 3/4 povštra, 1/4 je ostala meni:P ).
Pogrešam te, ko pridem iz službe Sad.
Pogrešam najine sprehode......veš katere? Tiste čisto najine objem......ko sva šla sama na jezero ali na vikend in sem te spustila iz povodca in ti metala žogo bravo.

In veš - bila sem že čisto blizu temu, da bi domov prinesla novo kosmato kepo. Ampak......nekaj me je ustavilo Undecided Huh.
Najbrž tisti prekleti strah, da bi se z novo kepo ponovila vsa agonija z zdravstvenimi težavami Huh.
Saj vem, morala bom preko tega. Morala bom Roll Eyes.

Pogrešam te, buča moja Kiss.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #833 : četrtek, 12.07.2018 : 11:41:23 »

Jakec😚Rebeka,moras cez strah.Zivljenje je kratko in Jaka bi ti gotovo zelel,da ponudis do eni mali kepici😊
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #834 : četrtek, 12.07.2018 : 12:12:25 »

Se zelo strinjam s tem, kar je napisala pudelj. Ne boj se nove male kepice, prinesla ti bo eno samo srečo! Kiss

Jaka ima za zmeraj svoj prostorček v tvojem srcu, ki ga prav noben drug pes ne more nikoli zasesti. Verjemi, da zelo dobro vem, o čem govorim, saj je moje srce razdeljeno že na 7 koščkov in v vsakem počiva en čisto poseben kuža. Občasno se zbudijo - eden ali pa vsi naenkrat - in potem stopicljajo gor in dol.  ljubezen  Včasih me spravijo v smeh, ko se spomnim kakšne lumparije, včasih pa se mi, čeprav jih ni že vrsto let, še vedno utrne kakšna solza.

Ampak tako pač je. To ne pomeni, da nimam prostora za moji zdajšnji dolgodlakariciCool Nasprotno, vsaka posebej je zame najlepši, najpametnejši in sploh "naj, naj " pes na svetu. Seveda tudi najbolj razvajen.  Tongue In obe imam najrajši - ja, tudi ljubezen se da razdeliti na povsem enake dele.

Zmeraj je hudo, ko se poslovijo. Ampak oni nočejo, da preveč žalujemo! Če si ti žalostna, je žalosten tudi Jaka, ki te gleda z mavrice in mu je hudo zate. Naredi mu veselje in ponudi topel dom še kakšnemu kužku - veliko jih čaka in vse tačke bi si obliznili, če bi bili lahko pri tebi.  Smiley

Jaka ne bo mislil, da si ga izdala. On zelo dobro ve, da je za vedno tvoj. Si bo pa malo oddahnil, nehalo ga bo skrbeti zate in povedal prijateljem  "lejte, tudi mojo ta staro je končno pamet srečala - prav lušnega naslednika imam"!  Smiley Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #835 : četrtek, 12.07.2018 : 13:23:30 »

Jaka ima za zmeraj svoj prostorček v tvojem srcu, ki ga prav noben drug pes ne more nikoli zasesti.
Če si ti žalostna, je žalosten tudi Jaka, ki te gleda z mavrice in mu je hudo zate. Naredi mu veselje in ponudi topel dom še kakšnemu kužku - veliko jih čaka in vse tačke bi si obliznili, če bi bili lahko pri tebi.  Smiley
Jaka ne bo mislil, da si ga izdala. On zelo dobro ve, da je za vedno tvoj. Si bo pa malo oddahnil, nehalo ga bo skrbeti zate in povedal prijateljem  "lejte, tudi mojo ta staro je končno pamet srečala - prav lušnega naslednika imam"!  Smiley Kiss

Mi je nekaj v uč padlo  Kiss Cry.....hvala za te besede  objem.

Pravzaprav me ne muči to, da bi ga izdala - to sem že uspela procesirati Smiley.
Jaka je itak bil en in edini  ljubezen in vsak naslednji bo drugačen in poseben in tudi samo moj....in vsakemu bom ponudila košček svojega srca  ljubezen.

Bolj me je strah potencialnih zdravstvenih težav  Huh Undecided Sad.
Teh misli in strahov se ne morem otresti  sram.
Dopovedujem si - znova in znova, da je Jaka pač imel smolo in je "pokasiral" vse kar se je sploh pokasirati dalo in da to nikakor ne pomeni, da bom imela z naslednjim enako smolo Undecided.
Le s tem vragom v moji glavi se moram spopast in zmagat, pa bo iskanje nove kepe potem lažje, lepše in bolj mirno Afro.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #836 : četrtek, 12.07.2018 : 14:17:58 »

Zaposlena, glavo v roke, boljše malo dlje počakat, pa za ziher in milijontavžentkrat preverit ...
Kajti pes bo tvoj in tvoja tudi skrb in denar zanj, pa ne za malo časa, za vsaj 13+ let.
Pa zelo dobro vem, kako hudo je biti brez ...
Pravi Sančotova z dobrimi Wink in zelo hudimi izkušnjami Cry in ti želi zelo zdravega in veselega in poslušnega peseta od kjerkoli že Kiss Kiss
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #837 : četrtek, 12.07.2018 : 22:53:31 »

Zaposlena, glavo v roke, boljše malo dlje počakat, pa za ziher in milijontavžentkrat preverit ...
To si dopovedujem tudi sama  Wink.

Kajti pes bo tvoj in tvoja tudi skrb in denar zanj, pa ne za malo časa, za vsaj 13+ let.
Resnično upam in želim si, da bi bilo tako  veselje bravo.

....... in ti želi zelo zdravega in veselega in poslušnega peseta od kjerkoli že Kiss Kiss
Hvala.......veliko pomenijo takšne besede. Afro
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #838 : sobota, 08.09.2018 : 19:18:12 »

Danes je 5 mesecev od tiste nedelje, ko si prečkal mavrico Cry.
Včasih te tako zelo pogrešam, da boli ko hudič Sad.
Včasih se nasmejim do solz Grin, ko se spomnim tvojih igrivih in navihanih trenutkov - in ni jih bilo malo Wink.
Bil si najboljši pes - moj najboljši pes ljubezen.
In prepričana sem, da imaš na drugi strani vse poštimano in pod kontrolo - tako kot si to imel tudi tukaj Afro.
In ne skrbi zame - vse bo ok Kiss.


* 5 mesecev.jpg (99.15 KB, 450x450 - pogledano 333 krat.)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #839 : ponedeljek, 10.09.2018 : 21:15:50 »

Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines