mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:30:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dewi
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: dewi  (Prebrano 3593 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
brankatroha
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« : ponedeljek, 17.01.2011 : 18:47:07 »

 Pozdravljeni!

Danes sem se že malo naučila, ko mi ukažejo sedi, se vsedem, seveda za priboljšek in so sami ugotovili, da tega ne smem dobiti vedno, da je dovolj pohvala. Kakam že večkrat zunaj, ugotovila pa sem, da je tuš kabina zelo primerna za lulanje.

Dijo!
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 17.01.2011 : 19:07:03 »

Pridna Dewi  Kiss
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #2 : ponedeljek, 17.01.2011 : 20:00:25 »

Brihtna punca. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : torek, 18.01.2011 : 07:42:24 »

Tole lulanje v tuš kabino po mojem učijo na hribčku....  Tongue Evil (Sej se hecam...) Nača Xenča tudi rada to počne (samo, da je ona mačka...). Dobro nacilja direkt v odtok.... Cool
Super ste!  Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4 : torek, 18.01.2011 : 11:24:55 »

O, Dewi, dobrodošla med "srečnimi zgodbami" Cheesy Javi se še kaj, tudi s slikcami Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
brankatroha
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 23.02.2011 : 17:29:29 »

dewi se po dolgem času spet malo oglaša je zelo razigana tako da se dosti ukvajamo z njo osvojila je ze ka nekaj znanja in se je dobo vključila v naš dom edina težava ki jo imamo je z ukazom pidi sem ampak upam da se bomo tudi to naučili vpisali jo bomo v šolo v katkem pa se bomo oglasili tudi s slikicam lp banka
Logiran
brankatroha
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 07.09.2011 : 07:46:41 »

Dragi moji iz zavetišča Horjul!

Jaz sem Dewi, preimenovali so me v Mišo, ker se jim je tako zdelo meni bolj pisano na kožo. Sedaj sem že kar velika, tudi malo šolo sem že dala skozi, znam ubogati na ukaze, vem kje je moj prostor, zelo se rada crkljam, na sprehode hodim trikrat na dan. Rada skačem za žogo, na sprehodih pobiram suhe veje in jih nosim domov. Tako kot ste rekli sem zelo živahna, navihana in tudi pametna, hitro se učim, seveda rada tudi naredim kakšno neumnost, pa mi to ne vzamejo za hudo. Moja prijateljica Mica pa je zelo ljubosumna name in se noče igrati z menoj.

Imam pa še zelo veliko napako, rada jem copate in grizem kar mi pride pod zobe, tako, da so začeli vse sproti pospravljati, nabavili so mi tudi precej igrač, ki pa ne trajajo zelo dolgo moji zobje jih malo (veliko) popravijo. Najraje imam kakšno plastično skledo, pa so mi vse zamenjali za kovinske, tako, da so mi vzeli tudi to veselje.

 
Malo sem se ogasila iz svojega doma, imamo se radi navadili smo se drug na drugega.   Nikoli nisem čisto sama doma, razen kadar ima Branka kakšen opravek, takrat imam posebno zadolžitev, ker mi naroči, da moram čuvati dom in da pride kmalu domov .

Tako to bi bilo vse,poslal vam bom tudi kakšno sliko, ko se Še Branka nauči to prenesti iz fotoaparata na računalnik.

Lepo vas pozdravlja!

Vaša Dewi_Miša
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : sreda, 07.09.2011 : 07:52:19 »

Miša, vidiš, tako se hitro naučijo pospravljanja. A ni to fajn!  Evil Wink
Pridna kuža, vidim, da si največja srčica v medu!  ljubezen
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dewi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines