mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 07:19:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 507193 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : torek, 28.03.2006 : 21:27:55 »

Spoštovani,

Prva naša prošnja je povezana z zelo osnovno, a nepogrešljivo sestavino vsakega dne, to je s HRANO.

Mesečni strošek za hrano horjulskih brezdomčkov znaša med 120.000 in 140.000 sit kar seveda ni malo denarja in predstavlja le del celotnega zneska, ki gre mesečno za oskrbo živali. Zraven je namreč potrebno prišteti še cepiva, zdravila ter nujno in osnovno veterinarsko oskrbo....in hitro pridete do precej vrtoglave cifre! Shocked

Tako se v tem postu obračamo na vse vas s prošnjo, da nam po svojih zmožnostih pomagate ali pa poznate koga (lahko seveda tudi podjetje) , ki bi lahko oz. želi pomagati, pa ne ve, kako. Trenutno res največji strošek predstavlja hrana, ki jo naročamo pri podjetju Avanturist d.o.o, ki Vam skupaj z društvom REPEK predstavlja naslednjo "akcijo":

Za vsaki dve vreči katerekoli hrane in katerekoli količine, prispeva podjetje Avanturist d.o.o. še eno vreče - iste vrste in iste količine, kar pomeni, da plačamo 2 vreči, dobimo pa 3!!![/color]

Sredstva za hrano zbira društvo REPEK, ki bo poskrbelo, da bodo res vsa v ta namen zbrana sredstva namenjena nakupu hrane, posvojene živali pa jo bodo kot popotnico nekaj dobile tudi za v nove domove.

Če se boste odzvali naši iskreni prošnji; Vas prosimo, da prispevke za hrano
nakažete na račun društva REPEK, podatki pa so:
REPEK-Društvo za pomoč brezdomnim živalim
Pot v Hrastovec 9a
1231 Ljubljana Črnuče
TRR: 03107-1000197021 pri SKB banki
in prosimo, ne pozabite pripisati : HORJUL-HRANA

V imenu brezdomčkov - najlepša hvala.

LP, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 29.03.2006 : 19:32:46 »

Strošek za hrano je res cela reč. Tolikšen je kljub temu, da nam gre puppa s popusti tako zelo na roke, da je v bistvu en velik del pravzaprav na njej...Pa tudi ne želim, da bi ti reveži jedli hrano, ki ni kvalitetna. Že tako ponavadi pridejo vsi usuti, pa jim res ne privoščim še kakšnega ***** za jest. Kakorkoli, hvala vsem, ki boste pomagali tudi na ta način. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 13.04.2006 : 22:08:32 »

Danes potrebujemo pa samo kakšno prijazno besedo, če si lahko mislite....

Utrujena Smet
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3 : četrtek, 13.04.2006 : 22:59:21 »

Ce pogledas vse te tvoje pesjancke, ki te gledajo s pogledom, ti si ves moj svet, hvala, da te imam, in vse nas, ki si nam jih nekako pomagala dobiti in te imamo radi, bo mogoce malo lazje breme
LP Svrk
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 17.04.2006 : 09:50:30 »

svrk, hvala za te misli. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 04.05.2006 : 09:44:15 »

Običajne pomladne shujševalne kure se odvijajo po raznih fitnesih, a ne  Tongue? Kaj, ko bi raje te nujne reči opravljali tule, npr. s Tinetom na sprehodu  Grin Cheesy? Rabimo sprehajalce, pomeni tole v prevodu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 14.05.2006 : 22:20:37 »

Hvala vsem, ki mislite na nas, lepite plakate, pošiljate posvojitelje, jih pridno sprehajate, češete, božate....prinesete hrano. Malo lažje je dihat, ko nas je več.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #7 : torek, 23.05.2006 : 20:17:00 »

Prosim, kakšne vrste briketov potrebujete, da vem kaj naj nabavim?
l.p.
Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : torek, 23.05.2006 : 22:56:19 »

Hoj, puppa, kje pa si? Arden grange adult pride najbolj prav. Hvala in lp.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #9 : torek, 23.05.2006 : 23:56:39 »

Smetka letaki bodo kmalu krasili še eno pasjo trgovinco, v eni me je že ena druga prehitela, pa tud še kam drugam bom obesila letake, so pa že sprintani...lp
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #10 : torek, 06.06.2006 : 17:37:20 »

lepo bi bilo, če bi se vsaj do naslednje nedelje, ko je mojpes.net-ov piknik, našel kdo, ki bi izdelal par plakatov...
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #11 : sreda, 07.06.2006 : 16:05:04 »

Spoštovani,

Prva naša prošnja je povezana z zelo osnovno, a nepogrešljivo sestavino vsakega dne, to je s HRANO.

Mesečni strošek za hrano horjulskih brezdomčkov znaša med 120.000 in 140.000 sit kar seveda ni malo denarja in predstavlja le del celotnega zneska, ki gre mesečno za oskrbo živali. Zraven je namreč potrebno prišteti še cepiva, zdravila ter nujno in osnovno veterinarsko oskrbo....in hitro pridete do precej vrtoglave cifre! Shocked

Tako se v tem postu obračamo na vse vas s prošnjo, da nam po svojih zmožnostih pomagate ali pa poznate koga (lahko seveda tudi podjetje) , ki bi lahko oz. želi pomagati, pa ne ve, kako. Trenutno res največji strošek predstavlja hrana, ki jo naročamo pri podjetju Avanturist d.o.o, ki Vam skupaj z društvom REPEK predstavlja naslednjo "akcijo":

Za vsaki dve vreči katerekoli hrane in katerekoli količine, prispeva podjetje Avanturist d.o.o. še eno vreče - iste vrste in iste količine, kar pomeni, da plačamo 2 vreči, dobimo pa 3!!![/color]

Sredstva za hrano zbira društvo REPEK, ki bo poskrbelo, da bodo res vsa v ta namen zbrana sredstva namenjena nakupu hrane, posvojene živali pa jo bodo kot popotnico nekaj dobile tudi za v nove domove.

Če se boste odzvali naši iskreni prošnji; Vas prosimo, da prispevke za hrano
nakažete na račun društva REPEK, podatki pa so:
REPEK-Društvo za pomoč brezdomnim živalim
Pot v Hrastovec 9a
1231 Ljubljana Črnuče
TRR: 03107-1000197021 pri SKB banki
in prosimo, ne pozabite pripisati : HORJUL-HRANA

V imenu brezdomčkov - najlepša hvala.

LP, Katarina


Tema se je malo že pozabila, hrano pa naši kosmatinci potrebujejo non stop.

Torej Avanturist še vedno daje za vsako hrano, ki je namenena Horjulu 33,33% popust (kar je preračunano tri vreče za ceno dveh), nekaj se vas je odzvalo, hrano smo dostavili direktno Horjulu, tako da za vas posebnega dela ni bilo in vsi so zadovoljni.

No, dodatno k temu pa smo pripravljeni za hrano iz izbora Classic za vsako kupljeno vrečkico dati eno zraven zastonj. Večinoma gre za 500 g vrečkice (classic puppy, classic junior, classic senior, classic kitten, classic cat) in nekaj 2,5 kg vreč (classic kitten in classic puppy), tako da stroški za vas ne bi bili tako veliki, se pa hitro nabere nekaj takšnih vrečkic, če stopimo skupaj. Premislite, kakšnih 600 SIT pa se še kje najde, ne da?

Če ste pripravljeni, pišite meni, Smetki ali Xeni na zs in bomo zadeve uredili tako, da bo prav za vse.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #12 : sobota, 17.06.2006 : 15:09:53 »

pohvalit moram alenko, ki je izdelala nekaj čudovitih plakatov za predstavitev zavetišča. na pikniku mojpes.net-a so bili že na ogled, a smo jih precej previdno razpostavili, saj še niso bili plastificirani. ko pa bodo, bodo zelo obstojni in trpežni. in škoda je bilo vsega tega truda (ona je porabila cca 12 ur za izdelavo, pa dala je kar nekaj denarja za barvne fotografije, pa jaz sem se potrudila z besedili), če bodo plakati potem nekje samevali.

tako da v bistvu potrebujemo še kakšno priložnost, da jih ''razstavimo''. z drugimi besedami: super bi bilo, če kdo od vas ve za kakšen dogodek, na katerega bi se dalo vključiti tudi manjšo mizo, na kateri bi se predstavilo zavetišče horjul, kjer bi zbirali prispevke in organizirali srečelov. na ta način bomo tudi lahko zbrali še kak tolar za gradnjo, pa morda oddali kakšno žival.

če ima kdo kak predlog, je to več kot dobrodošlo. pa datume bi bilo fino vedet čim prej, da si lahko splaniramo delo. če bi za dokončen dogovor organizatorji prireditve potrebovali kakšno pisno prošnjo ali kaj takega, pa tudi ni problem, bomo vse priskrbeli.

torej? kak predlog?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : ponedeljek, 19.06.2006 : 14:17:52 »

Za začasne goste zavetišča potrebujemo še posode za hrano in vodo - rostfrei. Plastične žal nikakor ne pridejo v poštev, ker se prej ali slej žrtve razigranih ali objestnih pasjih zobkov! Smiley

Če boste kje v Ljubljani ali okolici uspeli zbrati kako večjo količino, lahko tudi jaz potem odpeljem v Horjul. Hvala. Hvala. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 03.07.2006 : 21:44:24 »

Arden Grange nas je založil s posodami, ki smo jih res rabili. Samo še slikico moram prilepit...hvala.
Alba, tudi tebi hvala.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines