mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 22.05.2024 : 14:05:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 87126 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #90 : sreda, 22.06.2005 : 16:48:52 »

Hmm, prepoznam ime Gilovam (Deira Gilovam). To je očitno psarna, ki vzreja Bostone in Chihuahue, ker mama od samčka, ki ga grem jaz iskat Avgusta (Chihuahua samček) tudi prihaja s te psarne. Drugih imen pa žal ne poznam  Undecided.

lp
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #91 : sreda, 22.06.2005 : 20:31:35 »

Ojla! Tomaž najlepša hvala za trud. Ne vem zakaj drugi forumaši-ki imajo bostončke-nič ne pišejo Cry. Ko dobiš slikco prosim prilepi. A mogoče še kaj veš o temu samčku?Lp špela
Ory pozdravljena Smiley. A greš po mladička na Češko k g.Jiri-ju? Pa pa
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #92 : četrtek, 23.06.2005 : 18:36:59 »

honney, jaz ne grem po kužka k istemu vzreditelju, samo vidim da je moja vzrediteljica kupila svojo psičko (mamico mojega mladička) pri omenjenem gospodu. Jaz se odpeljem na Slovaško  Wink. No, čim več sreče  Smiley.

lp
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #93 : ponedeljek, 27.06.2005 : 14:51:05 »

Med oglasi sem zasledila, da prodajajo Bostončke.
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #94 : ponedeljek, 27.06.2005 : 23:03:15 »

Ojla, hvala Tia. Sem že skoraj na poti na Češko po malega navihančka Cheesy  Wink. Hvala vsem, ki ste mi pomagali z nasveti in informacijami. Lahko nočko,špela
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #95 : torek, 28.06.2005 : 11:16:59 »

Wow, teli čehi imajo pa kar nekaj vzrediteljev. Sem si tudi jaz ogledala strani (ne glede na to, da ne kupujem Bostončka) in moram reči, da so mi določeni kužki zelo lepi  Smiley Wink. honney, ga boš potem vzela?

lp
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #96 : torek, 28.06.2005 : 20:20:08 »

Ojla, JennyK hvala za naslove. Ja tudi jaz sem bila presenečena nad tolikm številom legel Shocked. Z nekaterimi (Jiri Kristal, Kristyna Hridckova-Arwin,...) sem kontaktirala in imajo čudovite kužke. Potem pa sem prišla do naslova neke gospe, katera je imela kar osem malih štručk Cheesy. Ena punčka je že v Sloveniji in po vsej verjetnosti bo v nedeljo prišel tudi njen bratec Cheesy. Vsem skupaj nevihtne pozdravčke pa cmokce za kosmatinčke, pa pa špela
   
Logiran
LunaGarnet
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #97 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:07:19 »

Caw,

najprej lepe pozdravčke vsem, če sploh še kdo obiskuje ta forum... Undecided
Sem ravnokar naredila en albumček moje male pikice Lune in Vas vabim, da si jo ogledate...  Smiley Ne zamerit, ampak sem res ponosna na mojo malo punčko!!!  Roll Eyes
http://lunagarnet.moj-album.com/
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #98 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:36:34 »

LunaGarnet, lepo pozdravljena  Smiley! Imaš prekrasno kužiko  Kiss , ki zgleda prava mala zaspanka  Grin...... morda si že kje omenila, ampak mene zanima koliko je tale "klobasica" stara? In pa kje si jo kupila? Res je lepa Wink....

lp
Logiran
LunaGarnet
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #99 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:44:04 »

Hvala Ory,

res je prava zaspanka mala nagajivka, ampak ko se pa zbudi...  Grin takrat je ne ustavis kar tako... Stara je pa skoraj 3,5 mesecev.
Drugace sem pa jaz tista "ta tečna" PK - sem končno našla svojo pikico...  Roll Eyes
Aja, ponjo sem morala pa kar na Cesko, tja kot Honney - sta z njenim malim bratec in sestrica!  Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #100 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:49:02 »

Citat
Drugace sem pa jaz tista "ta tečna" PK - sem končno našla svojo pikico... 
Ajaaaaa  Smiley Smiley ti si tista! Krasno, da si dobila svojo psičko. Katera psarna je potem to? Kdaj si se pa odpeljala na Česško? Joj, kolk sem zoprna z vprašanji  Roll Eyes. No upam, da se kdaj vidimo, ker Bostončkov se res ne vidi tako pogosto....

lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #101 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:50:03 »

Aja, pa malček, ki sem ga jaz pred enim tednom pripeljala s Slovaške je tudi star 3,5 mesecev.  Smiley
Logiran
LunaGarnet
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #102 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:56:45 »

Ni bila psarna, kupila sem jo pri gospe ***** (upam, da sem cisto prav napisala) iz mesta Odry. Doma ima oba starsa, ampak je to njeno prvo leglo in je imela kar 8 malih in VSE pravilno obarvane! Baje, da je bil to Ceski rekord...  Smiley
Kdo pa ima tistega malcka? Prav rada bi videla, da se kdaj dobimo, ponosni lastniki bostonckov, bi bilo prav lustno nas malo vec videt na kupu... Drugace pa ima Luna v Lj kar dva bratca!!! Nas je ze kar nekaj, kaj?
No, upam, da se najini debati se kdo pridruzi, bi se lahko za kaksno "malo srecanje" zmenili...  Smiley
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #103 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:56:52 »

LunaGarnet, čudovita je! Ti kar malce zavidam, da imaš ob sebi malo bostonsko štruco.
Veliko veselja z njo, pa čimveč slikic nam pripopaj, da se lahko naslajamo. Wink
Boste tudi kaj razstavljali?
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #104 : ponedeljek, 08.08.2005 : 17:58:14 »

Čeprav nimam bostončka, bi tudi jaz z veseljem prišla na kakšno srečanje malih pusjkov. Se odpeljem tudi na drug konec Slovenije za ta dogodek Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines