mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 17:34:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 256 257 258 259 260 [261] 262 263 264 265 266 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635935 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3900 : torek, 09.03.2010 : 15:51:31 »

Pri vseh, kjer je "ni podatka", je enako: niso (bili) označeni ob prihodu v zavetišče.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3901 : torek, 09.03.2010 : 16:18:52 »

Hvala, Smetka.
Sem zelela korektno objavljene podatke zbrat, da mi kaksna VČŠ ne podtakne zavajanja javnosti Grin

Hahaha, zgleda, da bodo po drugih straneh miske iz luknjic zvlekli Tongue
Upam, da nas ne bo ta preiskava prikrajsala za interpelacijo, ker bi res zelela slisati, ali so opozicijski poslanci vsaj toliko pri brihtu, da so izbrskali vse tisto, kar skace ven iz lastnih objav in izjav ministrstva, ali bodo spet opletali povrsno, nedolocno in kar povprek.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3902 : torek, 09.03.2010 : 18:22:32 »

Pogačnik zavrnil vse očitke interpelacije, tudi objektivno odgovornost za tragedijo z bulmastifi
Minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Milan Pogačnik je v odgovoru na interpelacijo, ki ga je v ponedeljek poslal v DZ, zavrnil vse očitke interpelacije, ki sta jo zoper njega vložila SLS in SDS. Zavrnil je tudi objektivno odgovornost za tragični dogodek v primeru bulmastifov. DZ bi lahko odgovor obravnaval že na seji konec meseca.

http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042343658

Uh Shocked

Pridržali Pogačnika, Jelinčiča, Prijatelja, Štiheca in Časarja?
http://www.delo.si/clanek/101020

Neuradno: Policisti naj bi pridržali Pogačnika, Jelinčiča, Prijatelja, Časarja in Štihca
http://www.dnevnik.si/novice/kronika/1042343485
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3903 : torek, 09.03.2010 : 18:56:15 »

Mater ej, VURS direktno žali tista društva, ki celo delujemo zares v dobro živali in furamo zares zaščito živali. Popravljat strgane ketne?!?! Pa kaj jim je?Huh

Jaz sem za, da se zbere njehove najbolj fenomenalne flope (vse je itak nemogoče, ker jih je preveč) in se jim odgovori na vprašanje (seveda javno objavljeno, prek medijev) in zahteva jasne odgovore na njihove trditve. Dost je tega da se norca delajo, res. Banda!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3904 : torek, 09.03.2010 : 19:03:44 »

Jaz sploh komentirati ne morem tega VURS dopisovanja, temvec ga jemljem skoraj kot mailanje zarad mailanja, ne pa odgovorno in strokovno odgovarjanje na sluzbena elektronska sporocila. Res hecno, da verjetno zato, da ne bi bili obtozeni za ne-odgovarjanje, pac nekaj odgovorijo in upajo, kot pravi nekdo pred mano, da se bo mail ob objavi razkrojil Roll Eyes

Tole so se pa gotovo zmotili, saj manjka osnovni element - navedba o nevarni pasmi napadalca Tongue
Morda pa so vendarle tudi novinarji spoznali, da taksni napadi sestavljajo slovensko pasjo napadalno sceno in ne napadi "nevarnih pasem".

Pes nad drugega psa in njegovega lastnika
59-letnik iz Brežic je na povodcu sprehajal psa svojih sorodnikov. Ko je želel pri kiosku za časopis psa nekje začasno privezati, se mu je pes izmuznil in skočil na Brežičana, ki je prišel mimo s svojim psom. Razen strgane majice hujših posledic ni bilo.

http://www.delo.si/clanek/101031
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #3905 : torek, 09.03.2010 : 19:06:04 »

Jao pa a je sla nasa drzava res v k****? Shocked

http://24ur.com/novice/slovenija/policija-naj-bi-zaradi-korupcije-pridrzala-pogacnika-jelincica-in-prijatelja.html
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #3906 : torek, 09.03.2010 : 19:08:38 »

Samo, da se odvrne pozornost od glavnega problema.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3907 : torek, 09.03.2010 : 19:09:24 »

Jao pa a je sla nasa drzava res v k****? Shocked

Moje mnenje je, da sploh ni bila nikoli izven njega  Undecided

Jaz sploh komentirati ne morem tega VURS dopisovanja, temvec ga jemljem skoraj kot mailanje zarad mailanja, ne pa odgovorno in strokovno odgovarjanje na sluzbena elektronska sporocila. Res hecno, da verjetno zato, da ne bi bili obtozeni za ne-odgovarjanje, pac nekaj odgovorijo in upajo, kot pravi nekdo pred mano, da se bo mail ob objavi razkrojil Roll Eyes

Hehe, kot v Mission Impossible, ko agent pogleda video z navodili in se le-to na koncu samo-vžge  VURSove sanje, mogoče zato nimajo keša za več inšpektorjev najet, ker razvijajo tak sistem  Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3908 : torek, 09.03.2010 : 19:12:38 »

V SDS so Pogačnika pozvali, naj odstavi Bukovčevo

http://24ur.com/novice/slovenija/v-sds-so-pogacnika-pozvali-naj-odstavi-bukovcevo.html
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3909 : torek, 09.03.2010 : 19:26:54 »

Zrihta kar češ in to točno s temi besedami. Pravi, da drugače društvo ne more preživeti. Ne vem, sploh, kaj misli s tem in zakaj rabi denar?? On je 50-letni moški v penziji (invalidski menda, čeprav vsaj zgleda čisto zdrav), ne skrbi za brezdomne živali, ne izobražuje nikogar, nima razen sebe nobenih drugih aktivnih članov. Na Veterinarskem centru v Celju ima postavljenega prašička, nad katerim piše za lačne živali, brez imena društva ali česarkoli.
Okrog se vozi s skoraj novim avtom polepljenim tako z napisom društva, kot tudi z nalepko, s katero oglašuje najem gradbene mehanizacije in vse ostale storitve, kot so prevozi živali in to.


Kar se tiče prodaje živali - valda da ga ne bodo kaznovali. Saj nimajo nobenih problemov z njim (helena, če VČŠ piše odgovore, ji mora verjetno nekdo zlektorirat da ne piše ''ž njimi''  Evil) oziroma jim še manjša obseg dela - podaljša ketne in tako ni podlage za prijave in jim ni treba it na teren. Njemu seveda ne bodo dali kazni.
Jo bodo pa z veseljem dali meni, če poberem mačka iz ceste. Iz občine brez pogodbe oziroma pogodbo z zavetiščem, ki ni niti ''z'' od zavetišča. Pa so za tako stanje oni krivi, ki so edini pristojni za uredit ga.

Tko da ja, dajmo vsa društva v duhu sodelovanja z VURSom pustit zaščito živali in dejmo postat servisi za inštaliranje keten, preprodajo živali, zastonj sprehajanje psov in ukvarjanje s hvaljenjem VURSa v medijih in med občani (to verjetno s svojo logiko mislijo pod ''osveščanje in izobraževanje'')

bruham
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3910 : torek, 09.03.2010 : 19:28:28 »

Evo, že poročajo;kriminalist Jevšek o današnjem prijetju...
Za primer Baričevič so potrebovali celih 9 dni!!!! Pa je oseba umrla (da posebej omenim)....
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3911 : torek, 09.03.2010 : 19:32:12 »

Evo, že poročajo;kriminalist Jevšek o današnjem prijetju...
Za primer Baričevič so potrebovali celih 9 dni!!!! Pa je oseba umrla (da posebej omenim)....


Ja, 9 dni do tiskovke, kjer so zatrdili da s Kresalovo nihče ni govoril, po nekaj dneh pa izvemo, da je ubistvu prva zvedela za vse skupaj (da so lahko razložili kaj je Senica delal v Barsosu tako hitro po dogodku)
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #3912 : torek, 09.03.2010 : 19:38:43 »

Ja, 9 dni do tiskovke, kjer so zatrdili da s Kresalovo nihče ni govoril, po nekaj dneh pa izvemo, da je ubistvu prva zvedela za vse skupaj (da so lahko razložili kaj je Senica delal v Barsosu tako hitro po dogodku)

Toliko, da so ga lahko na hitrico pokrpali verjetno, predno je šel na tuje v anonimo.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3913 : torek, 09.03.2010 : 20:06:57 »

Res, kot v filmu....

http://24ur.com/novice/slovenija/policija-naj-bi-zaradi-korupcije-pridrzala-pogacnika-jelincica-in-prijatelja.html
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #3914 : torek, 09.03.2010 : 20:14:57 »

Izjava Jelinčiča ob preiskavi prostorov sns: udarec gospe Kresalove ... ja, kot v filmu Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 256 257 258 259 260 [261] 262 263 264 265 266 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines