mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 19:46:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635958 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1530 : četrtek, 11.02.2010 : 21:44:31 »

Kaj v zavetišču  niso opazili da je s psi nekaj narobe v tej smeri?

Mene bolj zanima tudi to, če ti psi niso hodili npr. na redna cepljenja itd., saj bi pričakovala bolj poostreno kontrolo glede na pretekle dogodke.
Torej, če niso, kako to, da nihče zadeve ni preveril oz. kako to, da tega nihče ni ugotovil ob nekih omenjenih kontrolah, kako in kaj g. Baričevič skrbi za pse?
Nadalje, če so, kako nihče, se pravi lečeči veterinar, ni ugotovil, da je nekaj narobe (tudi če naj bi šlo za alergije ipd. bla bla bla).
V vsakem primeru torej ni šlo ne za primerno oskrbo, niti ne za primerno obravnavo psov.
Ali pa sem jaz za na luno.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1531 : četrtek, 11.02.2010 : 21:45:06 »

Zanima me, rečeno mi je bilo, da se v posnetku, ko pride državna sekretarka MKGP na kraj dogodka jasno sliši njen telefonski pogovor. Je kdo to zasledil?
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1532 : četrtek, 11.02.2010 : 21:45:38 »

Ne bomo. Vsaj jaz ne. Mene nobene volitve ne bodo več videle. Dost jih imam.



Podpis.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1533 : četrtek, 11.02.2010 : 21:48:06 »

Večini veterinarjev najbrž niti na misel ne pride, da bi iskali take sumljive poškodbe ob rednem cepljenju. No, mogoče jih pa od zdaj naprej bodo?
Pokojni lastnik je imel povsod zveze in poznanstva - najbrž tudi tam, kjer je pse cepil. Pa smo spet pri zaprtem krogu. bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1534 : četrtek, 11.02.2010 : 21:48:44 »

Yo, mislim, da tudi, če je kdo kaj opazil, da mu niti ni upal kaj omeniti, reči....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1535 : četrtek, 11.02.2010 : 21:51:57 »

Ok, dan je danes zelo dolg, oz. je skoraj kar od vceraj, sem se pa zdajle ze nekoliko pomirila in pricela za silo normalno misliti.
Ce niste prebrali, si preberite, kaj mislim o kinologiji. Ko boste prebrali, boste najbrz bolje razumeli moj poziv:

Glejte v prihodnjih dneh vrle kinologe. Cvet slovenske strokovnosti.
Me zanima, kje so danes vsi, razen Stermana. Vceraj so se mu v medijih njegovi kolegi cudili in ga v drek tlacili. Kje so?

V vseh 10 dneh nisem od slovenskih kinologov slisala niti ene izjave, ki bi vsaj malo spominjala na skrb za zascito zivali.

Klubi, drustva? Se vas ne tice? Ocitno ne. Videti je, da vam je zascita zivali spanska vas, ali pa jo zganjate samo glede svojih psov.
Razen redkih izjem, ki pa so tako redke, da jih lahko tukaj navedemo: Jean in Flipsi, peibie in Shar-pei klub. Bo kdo dopolnil, jaz za nikogar drugega ne vem.

Zdaj se je sele zacel cas, ko se boste skrbniki psov morali postaviti zase, ker ste zdaj videli najbrz dovolj jasno - nihce, na katerega ste najbrz do sedaj racunali, se za vas NE BO postavil v NIKAKRSNEM PRIMERU. Malo mislite na to v prihodnje.

Tale grozljiv dogodek in grozen teden je odprl mnogo novih nalog. Upam, da tudi vam vsem. Odprl pa je tudi ogromno razmislekov.

Prav je, da tukaj ponovno navedem tale citat:
Molk je največji zaveznik moralno opustošene pokrajine, v kakršno poskušajo spremeniti Slovenijo.
Strah je enak molku. Kogar je strah, se strinja z anomalijami, ki se dogajajo.

Dejan Steinbuch
vir http://www.finance.si/271277/Pasji-purgatorij-v-De%BEeli-senc

Vsekakor pa vsa cast Gargamel, pridni, Sarabenji in vsem ostalim, ki so danes zjutraj in vse dopoldne ukrepale takoj in brez oklevanja.
Hvala vsem, ki ste tukaj in po mailih pisali ter po telefonu razlagali pojasnila in pomagali razvozljavati posamezne strokovne hakeljce. Upam, da bomo v prihodnje se mnogo dobrega za dobrobit zivali naredili, ne glede na to, kaksne in cigave so.
Hvala tudi vsem, ki ste brali, komentirali in obvescali o dogajanju znance, prijatelje, sorodnike in sodelavce.

Zdaj se delo sele prav zacenja.
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1536 : četrtek, 11.02.2010 : 21:52:42 »

Zanima me, rečeno mi je bilo, da se v posnetku, ko pride državna sekretarka MKGP na kraj dogodka jasno sliši njen telefonski pogovor. Je kdo to zasledil?

Ja..kanal A je to objavil..."Miro kliče..."
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #1537 : četrtek, 11.02.2010 : 21:54:12 »

Prej sem sprasevala kdaj bodo objavljeni izvidi obdukcije, zdaj pa me res zanima zakaj se je tako dolgo cakalo?

HVALA DZZZ - ker ste eni redkih, ki ste se odlocili besede spremeniti v dejanja
HVALA policiji - ker ste edina institucija v tej drzavi, ki je brez sprenevanja in zavijanja v tancico lazi javnosti jasno in glasno povedala kaksna je resnica in hvala vam, ker nas niste tretirali kot bebce, kot nas tretira vsa politicna srenja
HVALA novinarjem - ker niste podlegli pritiskom in se vedno vrtate in objavljate
HVALA Jani - ker smo zaradi tebe tekoce obvesceni in ker ne odnehas z zahtevo, da damo glavo iz peska

in

HVALA Joy, Atosu, Atlasu in Nightu - ker ste se kljub vsej nemoci odlocili postaviti po robu in narediti konec trpljenju, ceprav vas je to stalo zivljenja - R.I.P.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1538 : četrtek, 11.02.2010 : 21:55:09 »

Citat
V vseh 10 dneh nisem od slovenskih kinologov slisala niti ene izjave, ki bi vsaj malo spominjala na skrb za zascito zivali.

Pa to jaz non stop flancam. In to je res zaskrbljujoče...

Hvala Jana tudi tebi......
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1539 : četrtek, 11.02.2010 : 21:56:59 »

No, jaz bi se zahvalila še G. Štermanu, ki je res imel edini jajca spregovoriti.
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1540 : četrtek, 11.02.2010 : 21:57:40 »

ko je govora o nedolžnih temam je itak polno govorcev in kaj bi oni vse naredili itd. Sedaj, ko je pa kriza, in tema res težka, pa so se poskrili ko miške. Ko se bo poleglo, pa bodo vsi ropotali kako bi oni delali. Naj bodo še takrat tiho, in nas pustijo na miru.
Res bi mogoče pričakoval da bodo društva skočila pokonci, in boolj in bolj gruntam, nikjer nikogar. prav imaš.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1541 : četrtek, 11.02.2010 : 21:58:00 »

Se tole sem pozabila - ne niti po pomoti vec kdaj na tem portalu napisati, da bi morala skrbneje in prijazneje delati z ljudmi.
Po tem dogajanju samo in izkljucno s tistimi, ki ravnajo s svojimi zivalmi tako ali se bolje, kot bi zeleli sami zase.
Logiran

sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #1542 : četrtek, 11.02.2010 : 21:59:09 »

no, vsi novinarji niso bili pridni, bilo je ogromno cenzure na portalih. PREVEČ cenzure.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1543 : četrtek, 11.02.2010 : 22:10:24 »

mene še vedno skrbi, da mogoče SB ni bil edini, ki je zorabljal te pse Sad

bom povprašala predsednika našeka KD ali spremlja zadevo in ali se pridružujemo zadevi s kakšnim dopisom.
in neverjetno ponosna sem na družbo v kateri se tukaj na tem portalu nahajam Smiley
Logiran

Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #1544 : četrtek, 11.02.2010 : 22:11:23 »

Se podpišem pod Drejči
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines