mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 17:26:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 195 196 197 198 199 [200] 201 202 203 204 205 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635934 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2985 : petek, 19.02.2010 : 22:23:06 »

Upam, da se oglasi kaksen strokovnjak in demantira tole o naskakovanju, ker sicer lahko v javnosti obvelja, da si lahko trije psi (dva samca in ena samica), ki so skupaj, povzrocijo taksno skodo. In histerija se bo spet zacela.
Nisem strokovnjak, sem samo skrbnik več psov različnega spola. In vsem povem - malo morgen, DA BI SE PSI KAR TAKO POSILJEVALI...MISLIM.........
Prav tako dvomim, da bi uporabljali psi sami dildote neverjetne velikosti.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #2986 : petek, 19.02.2010 : 22:25:51 »

Sem gledala in predvsem poslušala sestro SB na TVS, da kako tankočuten, racionalen in ne vem kaj še vse človek je bil pokojni, pa da ne bi nič žalega storil tistim, ki jih je imel rad. Kaj točno je ta tankočuten človek počel, ko so trije psi trgali Megliča? Kam točno je bil usmerjen njegov pogled, ko je bil z njimi in ni opazil zunanjih poškodb anusov? Koliko racionalnosti je premogel, da je zahteval in dosegel njihovo vrnitev?
Ali se je gospa totalno us***a pred nečim ali nekom in zato prišla s temi limonadnimi floskulami na dan, ali pa samo nadaljuje z igranjem neke vloge, ki je mi raja ne dojemamo. In gospa se sploh ne vpraša, kaj je pse pripeljalo do takega početja - ne prvič, ne drugič, ne tretjič in očitno niti četrtič.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2987 : petek, 19.02.2010 : 22:28:27 »

Bil je sočuten, Angel ki se ni niti opravičil napadenemu in ki je verjetno iz same ljubezni do ljudi na sodiščih zavlačeval odškodninski primer napadenega.
Bil je ubit, podtaknjene je mel pripomočke. Jasno, bil je zadušen al pa kaj takega, potem je pa morilec na toplo truplo naščuval pse in se lepo odpeljal medtem ko so se z njim poigrali.

Ob tej izgjavi ki sem jo pa še od sestre slišal, mi je kvečjem jasno, da je v določenih okoljih, npr. neki družini neko ravnanje povsem normalno. Pri psihologiji so nas učili, da na primer kriminalci živijo v čist eni svoji zgodbi in imajo čist eno drugo gledanje na to kaj je prav, kaj je moralno, kaj je etično. In zgleda da tu je družina točno v takem štosu. Imajo eno svojo slikco, so v totalnem zanikanju in očitno je za vse njih človek, ki se ni zmožen niti s pismom opravičit oziroma poskusit popravit neko škodo ki jo je povzročila njegova žival...angel.

Baje je bil Hitler najboljši stric....ko je natepaval svojo nečakinjo.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #2988 : petek, 19.02.2010 : 22:31:28 »

rada bi videla parazitarno infestacijo, ki tako poškoduje črevesje... pa dohtarca gre kaj takega rečt, no...

poleg tega - če je bil tako predan pravicam teh psov, zakaj ni opazil in veterinarsko saniral teh silnih poškodb? ali odpravljal teh razturaških parazitov?


meni se bruha od tega dogajanja.
a lahko že enkrat nekdo pove nekaj, čemur bomo lahko verjeli, da gremo normalno živet naprej, ne pa da nas držite tle v neki množični histeriji?
en od pristojnih naj javno pove nekaj, da mu bomo lahko zaupali... prosim.

Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #2989 : petek, 19.02.2010 : 22:38:13 »


meni se bruha od tega dogajanja.
a lahko že enkrat nekdo pove nekaj, čemur bomo lahko verjeli, da gremo normalno živet naprej, ne pa da nas držite tle v neki množični histeriji?
en od pristojnih naj javno pove nekaj, da mu bomo lahko zaupali... prosim.



Jaz od 2.2. ne spim normalno, ne jem dovolj in še kaj bi se našlo. Pa rečte zdaj, da sem preobčutljiva...Ampak naj reče kdo kaj hoče, vse skupaj je PREŠLO VSE MEJE ZDRAVEGA RAZUMA IN RAZUMEVANJA!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2990 : petek, 19.02.2010 : 22:39:05 »

Če bi bil vzrok smrti kaj drugega kot izkrvavitev zaradi ugrizov, bi to pokazala obdukcija umrlega. Saj je bila narejena, a ne?

Ali se jim je tako mudilo s kremiranjem in pokopom, da so tudi na to pozabili?

Odločitev o kremiranju pa verjetno sprejmejo sorodniki, ne policija, vurs ali kdo drug...?!

Gospa sestra bi rada obdukcijo psov, da bi se dokazal UMOR brata/sestre... Hm... Kako pa to, da je bilo treba brata/sestro tako na hitro kremirat in pokopat? Pa pokojno Zoro tudi? Smrdi, smrdi...

Tremo pred kamerami razumem, samo tale cirkuški nastop je vse prej kot trema. OK, štekam, da si lahko v šoku in tudi pod vplivom pomirjeval... Samo potem takole ne nastopaš...
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2991 : petek, 19.02.2010 : 22:39:37 »

hahaha...odvetnik pa takele flanca. sam sebe je zaklal.
"Tu ni nobenih naključij"   moral bi rečt ko govori o tem kaj bi bilo v ZDA, da bi blo naključje....ma kaki tam šele ne bi bilo naključje. Pri nas je pa morda lahko naključje. Ker nas je tolk mal da vsak z vsakim lahko vsakega poveže. Ampak ne, odvetnik jasno reče "NI NOBENIH NAKLJUČIJ"...torej iz tega sledi da ni naključje da so vsi povezani, ker to so.
Orenk dobra fora. Pa sem mislil da tak hotshot zna pazit kake govori. Orenk zajeb.
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #2992 : petek, 19.02.2010 : 22:40:10 »

Psi se med seboj sicer lahko naskakujejo zaradi razlicnih vzrokov (ce naskakovanja ne razumemo samo kot spolno dejanje), ampak negoneca psica se prav gotovo ne bo pustila posiliti, se manj se bo pustil samec samcu. Ce bi slo za medsebojno naskakovanje, bi psi med sabo hitro resili zadevo in naskakovalca postavili na pravo mesto. No, ocitno so ga.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2993 : petek, 19.02.2010 : 22:41:19 »

hahaha...odvetnik pa takele flanca. sam sebe je zaklal.
"Tu ni nobenih naključij"   moral bi rečt ko govori o tem kaj bi bilo v ZDA, da bi blo naključje....ma kaki tam šele ne bi bilo naključje. Pri nas je pa morda lahko naključje. Ker nas je tolk mal da vsak z vsakim lahko vsakega poveže. Ampak ne, odvetnik jasno reče "NI NOBENIH NAKLJUČIJ"...torej iz tega sledi da ni naključje da so vsi povezani, ker to so.
Orenk dobra fora. Pa sem mislil da tak hotshot zna pazit kake govori. Orenk zajeb.
aja, sm gledal do konca. je prec popravil, ker je dojel da ga je pobiksal
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #2994 : petek, 19.02.2010 : 22:47:45 »

Psi se med seboj sicer lahko naskakujejo zaradi razlicnih vzrokov (ce naskakovanja ne razumemo samo kot spolno dejanje), ampak negoneca psica se prav gotovo ne bo pustila posiliti, se manj se bo pustil samec samcu. Ce bi slo za medsebojno naskakovanje, bi psi med sabo hitro resili zadevo in naskakovalca postavili na pravo mesto. No, ocitno so ga.

počakaj, tole je pa čisto druga zadeva! Izkazovanje dominance med psi in prisilno vstavlanje predmeta v zadnjično odprtino mislim. Ne mešat pojmov!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2995 : petek, 19.02.2010 : 22:52:30 »

Cisto zares sem hotela, da se tale Baricevic tema neha in da se zacnejo odkrivat resnicni krivci za vrnitev psov in resnicni osebki, ki so sodelovali pri vsej zadevi. Sem danes napisala, da je konec "osebnih" debat o njem/njih. Pa me zaj.... en intervju, ki ga nisem zelela ne videti, ne poslusati in ne brati. Ali ni takole izvajanje uzaloscenih svojcev, ki so pred nekaj dnevi pozivali na strpnost in pieteto, samo prilivanje ognja? Prav zares ne vem za razlog, da se najprej po 10 dneh totalne blokade, potem po nekaj dneh kreganja, kriljenja in mezikanja vsi naenkrat izmenicno prikazujejo na ekranu? Pa je danes 17. dan. Direktorica Barsosa, sestra, Senica, nekoliko prej Kresalova (ja, je pac ministrica) in Bukovceva ... A nam je treba kar naprej te obraze metat na ekran?

Tudi jaz si zelim, da se na ekranu pojavi en kompetenten fris, ki bo povedal razumljiva dejstva in nam povedal, kje je zajec. Ker je tole kar malo predolgo, da ga vsi lovimo, pa sploh ne vemo, kdo in kje je.

Vsekakor se vedno upam tudi to, da bo kdo od veterinarske stroke, ki se vsaj malo spozna na obnasanje psov, podal mnenje o tej neverjetni izjavi, da so se psi naskakovali in si storili tako globoke, obsezne in tudi zastarane poskodbe.
Logiran

Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #2996 : petek, 19.02.2010 : 22:56:47 »

sessa, nic ne mesam pojmov. Moje se nanasa na izjavo, da so se psi naskakovali med sabo in drug drugega poskodovali. Zadnji kratek stavek pa se nanasa na nekaj oz. nekoga drugega.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #2997 : petek, 19.02.2010 : 23:00:23 »

Tudi jaz si zelim, da se na ekranu pojavi en kompetenten fris, ki bo povedal razumljiva dejstva in nam povedal, kje je zajec. Ker je tole kar malo predolgo, da ga vsi lovimo, pa sploh ne vemo, kdo in kje je.
Zajec je v klobuku Wink
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #2998 : petek, 19.02.2010 : 23:03:09 »


a lahko že enkrat nekdo pove nekaj, čemur bomo lahko verjeli, da gremo normalno živet naprej, ne pa da nas držite tle v neki množični histeriji?
en od pristojnih naj javno pove nekaj, da mu bomo lahko zaupali... prosim.

sarabenji, štos je v temu, da je prenekateri prebivalec te države prej "normalno" živel, 02.02.2010 pa je z glavo butnil v podboj vrat in zdaj še vedno javka zaradi bolečine. Sicer pa je Altervita z opisano "moralo" in "etiko" zadel v polno - prenekatere izjave in užaljeni intervjuji, ki smo jih lahko brali in še vedno lahko beremo po omenjenem datumu, to samo dodatno dokazujejo.
Mene sicer še vedno bega dilema ali so tako dobri igralci (pravzaprav niti ne, mimika izdaja marsikoga), ali pa res verjamejo v lastne besede.
Če se povrnemo k normalnemu življenju: v moji buči se je od 02.02. dalje marsikatera stvar nepreklicno spremenila, pa se glih ne prištevam med sanjače, kvečjemu se imam za pretirano prizemljeno. Nočem normalnega življenja nazaj in danes kot danes me niti več kot toliko ne zanima, če bodo kdaj javno objavili prave izsledke obdukcij treh psov - vsi vpleteni so povedali o sebi več, kot bi si kadarkoli to drznili, niti v svojih najhujših morah - o tem sem prepričana. Če bi odstop in prevzem odgovornosti vseh akterjev lahko zamenjala za normalno življenje - kul, držite si ga.
In še tole:


Tudi jaz si zelim, da se na ekranu pojavi en kompetenten fris, ki bo povedal razumljiva dejstva in nam povedal, kje je zajec. Ker je tole kar malo predolgo, da ga vsi lovimo, pa sploh ne vemo, kdo in kje je.

Zajca imamo neprestano na očeh, zajec je tista napol nevidna, včasih pa še kako vidna vez med vsemi deli te sestavljanke.

Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2999 : petek, 19.02.2010 : 23:03:26 »

Jst mam pa en drug problem: nobenega ksihta sploh ne bi več gledala in vsi po vrsti so s svojimi nastopi povzročili, da ga trenutno ni junaka, ki bi mu verjela, pa četudi bi enkrat za spremembo govoril resnico.

Vsekakor pa pričakujem od gospoda Vidica, pa Kavčiča in Černetove, Štermana in Kastelica (naj mi strokovnjaki odpustijo, če sem koga pozabila slučajno) odločen demanti tega, da bi si psi z naskakovanjem en drugega uspeli povzročiti takšne poškodbe.

Ker si jih seveda niso. Sori, nisem strokovnjak, pa se vseeno oglašam  predaja .
Logiran

Strani: 1 ... 195 196 197 198 199 [200] 201 202 203 204 205 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines