mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 17.05.2024 : 19:36:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 635958 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3045 : sobota, 20.02.2010 : 14:17:44 »

Po njenem iterviuju,... vse tisto njeno izražanje , način govora, mimika telesa, zavijanje z očmi( iskanje muh po stropih Wink)
Je njej hudo le to , da je vsa zadeva prišla v javnost...in da se nikakor noče poležt ... in da je ne morejo več poskrit...
samo to.... Wink

Če ne bi to prišlo v javnost... bi bili GRDI GRDI popadljivi psi..ki so zverinsko iz ljubega miru raztrgali njenega angelskega brata, pa tako jih je oboževal....Grde zverine....

Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3046 : sobota, 20.02.2010 : 14:22:02 »

p.s. ji pa dam en nasvet za v bodoče Cheesy

svojo piarovko naj takoj našuta...ker taka zgodba ne bi šla skupej niti v hudo nizkoproračunskem garažnem scenariju Evil
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3047 : sobota, 20.02.2010 : 14:24:28 »

Res mi je neverjetno, da se ne zmenijo, kaj kdo rece. Namrec, na TV smo slisali (posnetek je ze zdavnaj izgilil, me pa zanima, ce ga je kdo shranil?), ko je rekla 2.2., da se tega ne bo dalo skriti oz. da bodo zdaj vsi izvedeli (v tem smislu), potem je policija rekla na tiskovni, da so spustili njeno kolegico zraven, ker je fajn, ce imajo pri preiskavi in prepoznavi pomoc svojcev, zdaj pa ona pravi, da ji je policija odsvetovala pogled na truplo in svojega brata ni videla.

Hm, kaj je za skrivat? To, da je spremenil spol, kar nej bi vedelo pol Ljubljane? To, da so ga do smrti zgrizli psi?
Nic od tega ni taksno, da bi bilo treba skrivati.

Kako lahko nekdo prepozna truplo, ce ga ne vidi?
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3048 : sobota, 20.02.2010 : 14:30:24 »

Mene tukaj še nekaj zanima oz. mi ne gre v glavo... Te spremembe na anusih ipd., če že toliko blebetajo o raznoraznih infekcijah, bakterijah, zajedavcih... A kdo ve, KAJ od tega omenjenega bi recimo teoretično to sploh lahko povzročilo? Samo tako me zanima, glede na to, da se toliko zgovarjajo vsi skupaj na takšno možnost.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #3049 : sobota, 20.02.2010 : 14:31:57 »

Meni je čisto normalno, da sestra išče drugačne razlage. Jaz bi jih verjetno tudi, če bi bila v njeni koži. Dojet, kaj vse se je dogajalo oz je počel nekdo, ki ti je blizu, je težko. Iščeš kakršno koli drugačno razlago, ker si niti predstavljat ne moreš da je to res oz si priznat, da je bil ves ta čas en del tebi ljubega človeka tako temno skrit oz laž.


ne vem, no...

če tebi ljub človek skrbi za top zverin, ki skozi daljše obdobje napadajo in trgajo pse naokoli, pa zmesarijo celo človeka, tebi pa se to ne zdi nič napačnega... pol je tudi s tabo nekaj narobe. da pa temu rečeš angel... no comment.

jaz mislim, da ljudje množično kartone nosijo k drugim zdravnikom in da so tile slabi nastopi poskus zadržati paciente.

tv nastp je bil tudi meni neprepričljiv.

Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3050 : sobota, 20.02.2010 : 14:36:13 »


ne vem, no...

če tebi ljub človek skrbi za top zverin, ki skozi daljše obdobje napadajo in trgajo pse naokoli, pa zmesarijo celo človeka, tebi pa se to ne zdi nič napačnega... pol je tudi s tabo nekaj narobe. da pa temu rečeš angel... no comment.

jaz mislim, da ljudje množično kartone nosijo k drugim zdravnikom in da so tile slabi nastopi poskus zadržati paciente.

tv nastp je bil tudi meni neprepričljiv.



Pomoje bo tole še najbližja resnica vsega tega Wink

Citat
Res mi je neverjetno, da se ne zmenijo, kaj kdo rece. Namrec, na TV smo slisali (posnetek je ze zdavnaj izgilil, me pa zanima, ce ga je kdo shranil?), ko je rekla 2.2., da se tega ne bo dalo skriti oz. da bodo zdaj vsi izvedeli (v tem smislu), potem je policija rekla na tiskovni, da so spustili njeno kolegico zraven, ker je fajn, ce imajo pri preiskavi in prepoznavi pomoc svojcev, zdaj pa ona pravi, da ji je policija odsvetovala pogled na truplo in svojega brata ni videla.

 Evil Evil

Ja vsi smo to videli....

Res ne vem od kod jim ideja da je celotna Slovenija toliko zabita in tumbasta , da bomo po 10h dneh vse to pozabili Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3051 : sobota, 20.02.2010 : 14:38:12 »

sarabenji:
No sej. Ona pač ne ocenjuje objektivno. Pa naj si bo v vezi z prejšnjimi dogodki (brezbrižnost) ali z napadom nanj. To zadnje je samo tolk bolj potencirano, ker ga postavlja v vlogo mučitelja, zlorabitelja, posiljevalca, za kar verjamem da je grozno težko sprejet.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #3052 : sobota, 20.02.2010 : 14:47:20 »

tako skrben skrbnik ni opazil hudih, boleèih sprememb na anusih svojih psov.
Bil je zdravnik in pri vsakem odvajanju blata so morali tile psi tulit od bolečin. Tukaj ni nekaj opaziti ali ne opaziti!
Logiran
Šakal
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #3053 : sobota, 20.02.2010 : 14:57:24 »

Ja, če samo pomislim, da si moj pes pri veterinarju ni pustil merit temperature, da sem potem rekla, da sem to izmerila že doma, da ga ne bi še dodatno vznemirjala - ker itaq je dobil tisto injekcijo antibiotikov (ki bi jo v vsakem primeru). 

Mislim, da so ti psi trpeli velike bolečine - in za to ni opravičila!

Izsledkov raziskav pa ni in ni. Zgleda da pristojnim še zdaj ni jasno, da se stvar sama po sebi ne bo kar tako polegla in da bodo morali postreči z nekimi podatki. 

 
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #3054 : sobota, 20.02.2010 : 14:59:49 »

Res ne vem od kod jim ideja da je celotna Slovenija toliko zabita in tumbasta , da bomo po 10h dneh vse to pozabili Roll Eyes

Iz preteklih izkušenj recimo?
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3055 : sobota, 20.02.2010 : 15:09:34 »

svrk: točno tako. Ampak če ona pravi da no way da je to počel, je torej edino možno še, da se zanje niti toliko ni brigal, da bi to opazil oz da je opazil in se mu ni zdelo vredno pomagat jim. Nobena možnost se ne sklada z opisom tankočutnega, angelskega človeka.

vixi, se strinjam. Se bojim, da se bo tudi tokrat širša množica pustila zamotit.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #3056 : sobota, 20.02.2010 : 15:17:18 »

Citat
Mene pa predvsem zanima, če je možno (kaj menijo vrli strokovnjaki) da je že takrat to obnašanje bilo posledica zlorabe - spolne?? Angry

No če upoštevaš to:

Citat
na Madžarskem kupila še psico Joy, ki je imela zelo neprijeten značaj. Bila je provokativna, napadala je druge pse,

Citat
Bilo je kar nekaj neprijetnih napadov, pri čemer se je pokazala zelo neprijetna osebnostna črta Zore Roter. Uživala je v tem, da ima nevarnega psa, in če so njeni bulmastifi razmesarili druge pse, ni imela nobenega občutka slabe vesti.

torej slaba genetika + obupna vzgoja = zelo nevaren pes. dodaš še spolno zlorabo in dobiš bombo.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3057 : sobota, 20.02.2010 : 15:39:02 »

In dejstvo, da so za slab značaj psice in obupen odnos lastnice vedeli vsi in 'nikomu ništa', psica dobi leglo in lastnica s tem krdelo, ki veselo napada in trga pse in spet 'nikomu ništa' in napadejo človeka in spet 'nikomu ništa' (btw, je bila lastnica kaj kaznovana kot odgovorna za nenadzorovanje psov in posledično hude poškodbe človeka?), pse dobi drug lastnik, vsi vedo da jih ne obvlada in 'nikomu ništa' in potem raztrgajo še njega in spet 'nikomu ništa'?

Kako lahko nekdo pove, da mu je bilo jasno da stvari ne štimajo? In se celo hvali s strokovnostjo na podlagi takih nemarnosti?

In zdaj uvajajo zakon. Kdo ga bo izvajal? Plečno bo merila tista sodnica, ki se javno hvali, da gleda čez prste. Šolal bo Hajdinjak in njemu podobni, ki jim je, kakor smo videli, zelo uspešno uspelo prešolat tele bulmastife. Komisija za preverjanje če imaš lahko dodatnega psa (3. nad 40 plečne in 4. pod 40) bo pa iz takih strokovnjakov, ki so vrnili bulmastife in strokovno presodili, da ne predstavljajo nevarnosti. Res bravo za take ideje. To bo res lavfalo kot švicarska ura.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #3058 : sobota, 20.02.2010 : 15:46:25 »

Ali ni bilo rečeno, da naj bi bile analize uradno objavljene že v ponedeljek? Na kateri ponedeljek sedaj čakajo? Itak, da se dogovarjajo in pregovarjajo kaj naj bi dali v javnost in kaj ne, tako kot vseskozi doslej.
Jih je kdo od novinarjev kaj povprašal glede tega?
Znanka se je v teh dneh vrnila iz tujine. Rekla je, da jo je bilo tako zelo sram zaradi tega kar se trenutno dogaja pri nas, da je zaradi sramu predčasno zaključila potovanje. Cel svet se zgraža nad nami zaradi peščice nesposobnih in pokvarjenih.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.316


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3059 : sobota, 20.02.2010 : 16:07:26 »

Hm ..., Zala_, odgovor zagotovo ze ves - niso imeli pristojnosti karkoli rect, kot nimajo pristojnosti kaznovat vzrediteljev, za katere imajo podatke, da stepajo na crno tudi nerodovniska legla. To je tudi v takem pasjem klubu, kot je KZS, prekrsek. Torej? Ce ne morejo izlociti iz svojih vrst ali/in prepovedati vzreje steparjem, kako bodo potem "preganjali" tiste, ki "jih pozna pol Ljubljane", ki so "vrh drzave" in "so z njimi ze vrsto let znanci ali celo prijatelji"? Ne bodimo smesni. Tako se pac ne dela.

G. Kavcic je tudi povedal, da so ga takrat odstavili z mesta podpredsednika KZS. Pozabi pa povedat, da ni naredil nic proti izboru "nekompetentnih strokovnjakov" v komisijo za vrnitev teh psov, niti proti navezam Kuzelj-Rotner-Senica, za katere smo ze leta 2008 vedeli vsi in tudi on, kot pravi, in ki je po njegovem bila skodljiva pri vracanju psov (jaz tega pred 2.2. nisem vedela), niti proti preganjanju posameznikov znotraj in zunaj KZS s strani tistih, ki jih je v predsedstvu zapustil, se vedno pa ostal z njimi v isti organizaciji in se vrnil nazaj takoj, ko so "preganjani" sami pometli z bad guy-si, ki jih omenja v intervjuju. Zdaj je seveda prikladno stresati "strokovno-politicne" izjave o lastnici, o stari gardi KZS, o "navadnih lastnikih" in o izjemno pomembni in strokovni vlogi, ki jo javnost nalaga Zvezi. Ne vem, ali v Sloveniji zivi po novem samo nekaj cez 9000 ljudi? Toliko svoje javnosti namrec KZS baje premore. Na ostalo javnost je tudi s politicnega vidika zelo tezko takole "na uc" racunati.

Sicer pa se bojim - kakor dela vrh drzave z javnostjo v teh dneh - kot prasica z mehom - tako lahko dela tudi se naprej v vseh zadevah. Vrh KZS je tudi precej v vrhu drzave. Torej? Ne verjamem vec, da bo kdorkoli kaksno javnost karkoli obvescal, se manj spraseval.
Logiran

Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines